Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:36:01
EUR 34.7748 05:36:01
USD 32.4684 05:36:01
ALTIN ONS $2337.9850 05:36:01

Konu: Yatırım tavsiyesi değildir..

⭐⭐Rochefoucauld ()
Ons

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hayırlı cumalar dostum.

Rochefoucauld için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Dostum, Benim için rakkamlar önemli geç olmasi değil Grafiğe hiç baktin mi bilmiyorum. 1794.70 altında kaldikça değişen bişey yok. YTD.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim bizim down ne zaman:)geç kaldi

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

1794.70 üzerinde kapanişlar yapamadiği için.

@heros

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim gümüş içinde bir yorum alabilirmiyiz senden

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Piyasa (balinalar) tarih beklemez... herşeyi önceden alırlar(gerçekleri) satarlar... )))

Myparadise için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Myparadise ()

Son bir firsat var ne zamanki tahvil alimlarini su tarihte azaltiyoruz ve faizi yukseltmeye basladiginda zaten kacan kacmistir onstan

Strongking için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Bana göre vakit kalmadı... her an her şey olabilir...

0BeğenmedimŞikayet

Myparadise ()

1800 leri gorecek belki 1900leride gorecek ondan sonra senin dedigin olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Anca böyle yorumlar zaten, babaannem gibi parası oldukça gram alan bir adam ne diyecek ki, diyemiyorki takip ettiği bir formasyon var, takip ettiği bir analizi var, ons sadece her zamanki gibi bazılarını yanılttı diyemiyor, onun mantalitesi bana uymaz sende gramcinisen birbirinizi dinleyin derim yok foreks oynuyorsan herşeyi dikkate alacaksın.. gramın özelliği ülkemizdeki dolar TL hareketleri etkendir, onsun zigzaglari ile fazla etkilenmez, ama forekste pozlarin çok etkilenir helede yüklü işlem yaptıysan... izlediğim adamlara dikkat et derim.. başka bir şey demem... Ömer sadece gram alır para lazımsa satar, evladiyelik yatırımcı yatırımcı değildir bu zamanda!

Fener_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

fonların adamı bu.

0BeğenmedimŞikayet

Fener_ ()

Yaa Hacı abi 2 gün önce bu gece 1450 ye çakacaklar demiş fakat ons 2 günde güzel çıktı ben anlamıyorum neden böyle erken konuşur insanlar.

omer_hattap_292929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

gecen hafta cuma 1665 bekliyordu. olmadı, birkaç gün önce bekliyordu. yine olmadı. birde millete üfürüyorlar diyor. biz ayranı üfleyerek içiyoruz :)

1BeğenmedimŞikayet

Fener_ ()

Vallahi bana kesin mi geldi değil. Buradaki herkes e sorarsanız muhtemelen sizin kesin konuştuğunuzu söyler. Yatirim tavsiyesi değildir demek zor olmasa gerek. Unutmayin bu sitede gram yatırımcıları da var ve ons altını takip ediyorlar bu dediklerinizi dikkat e alıyorlardir. Burada hepimizin bir sorumluluğu var. Piyasa yapıcılar neyi isterse onu yapar geri kalan herşey hikâye burada tek yapmak gereken iz sürmek o da tecrübe gerektirir.

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Bu sitede evet çok var hayal gören hayal satan... utanmadan hiçbir analize dayanmayan sadece ufuren çok var... işleri gucleri 2000 ve üstü görmek ama goremeyecekler... haklısın çok var... )))

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Yine not ben 1847 lerden beridir sel pozlardayim ve foreks oynarım, günlük al sat veya zigzaglarda işlem yapmam.. tecrübelerim beni böyle yaptı...

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Ayrıca üstad ile aramdaki bir hoş sohbeti sen nasıl böyle algılıyorum onunda anlamadım... rakamlar benim aylardır kovalaugim rakam. ben yıllardır burdayım, beni tanımadan son kelamima yorum yapmışsın. oncelikle profilimi oku onsa dair fikirlerimi, beyanlarını ve analizlerini okumanı salık veririm. sonra gel fikir alışverişi yapalım, ama önce fikirlerimiz bileleim beklentilerimizi bilelim sonra yorum yapalım... bol sans

0BeğenmedimŞikayet

Myparadise ()

Bu sitede cok var.. bunlarda oyle mutlu..

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

Fikrimi söylüyorum sana kesin gibi mi geldi, üslup farkı diyelim... ons ile ilgilenen biri bunun bir ihtimal olduğunu bilir böyle yorum yapmaz! Ayrıca ben aylardır bekliyorum. beni bağlar, kesinlik hangi finans olayında vardır de bana!

0BeğenmedimŞikayet

Fener_ ()

Arkadaş neden böyle kesin konuşuyorsun. Ya dediğin gelmezse ne yapcaz?

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Aldım tamam kardeşim sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Aman aman olmasin mavi ile başladiğim direnç önemli 1720.90 not al.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Anlattı. Usta estağfurullah. cok net anlatım sadece renkte sıkıntı oldu:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Renk körü olduğumu söyledim :)

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Haftasonu atayim inan müsait olamiyorum

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ugur1988 ()

İnsanları kandırmaya çalışıyorsun batırmaya çalışıyorsun ama başaramayacaksın

0BeğenmedimŞikayet

Rochefoucauld ()

Atmiş olduğum mavi kanalin dibindeki direnci takip et. :)

0BeğenmedimŞikayet

Demirci54 ()

Sen bı süs ak

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

gumus ile ilgilide bi grafik paylasirsan
yon buluruz. bu deryada
hurmetler
")

0BeğenmedimŞikayet

Strongking ()

ustad.. buraya kadar... bundan sonra yukselişleri 1430 lardan sonra yazmanı bekleyeceğim.. ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum