Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 09:01:45
EUR 34.8992 09:01:45
USD 32.5793 09:01:45
ALTIN ONS $2329.8700 09:01:45

Konu: Yatırım Tavsiyesi Değildir

Haftalık göstergeler gram gümüşte çıkışın devam edebileceğine işaret ediyor olabilir. Kimseye al sat vb. demek bana düşmez. Sadece gördüğümü paylaştım.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum umarım sonuç verir.

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Tebrik ederim Aras hocam. Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Gerek yok dostum , maksat fikir alış verişi. Benim için asıl olan hedefe gelmesi.

Al_Işık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Değerli kardeşim like borcum olsun.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah rica ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Anladım kardeşim. Zaten tam AL teyidi için 18 ekim hafta açılışına bakmamız gerekir diye düşünüyorum.1 haftada çok şeyler değişebilir. Teşekkür ederim. Sağolasın.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bazı indikatörler artışa veya düşüşe dair sinyalleri geç verebiliyor.
Orta ve uzun vade düşünenler için uzun zaman dilimli indikatörler daha etkili oluyor.

Burada bence önemli olan haftalık göstergeye göre doyum noktasına yaklaşmış ise artış veya düşüşte eş zamanlı günlük göstergeye de bakmak gerekli. Şuan gram gümüş için haftalıklar daha yeni yeni yukarı yönelmeye başladı. Haftalık göstergeler daha önceki zirve seviyelerine göre bir hayli düşük. Ama bunun çıkışta geçebilecek zaman diliminin hesabını yapmak çok zor.

2BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Değerli kardeşim. Az buçuk teknik bilgime yardımcı olur diye hem android, hemde PC de yazılım yüklü bende. Bot yani. Senin gibi değerli teknik bilen arkadaşların verdiği doneler ışığında, bu sistemle mukayeseli işlem açıp kapatıyorum genellikle. Bu bot yazılıma yaren diyorum ben. Bu benim yaren haftalıkta 14 haziran hafta açılışında 7.68 ten erken sat,21 haziran hafta açılışındada 7.51 den tam sat sinyali verdi. Hatta ben erken sat verdiği 14 haziran haftasında 7.70 ten satmayıp,21 haziran hafta açılışından tam sat verecekmi acaba diye bekledim. Baktım 7.51 den tam sat yaptı ve o gün 7.32 den yarısını sattım. Keşke hepsini sataymışım. Hata yaptım. Yaren olmasaydı belkide tam terste kalmıştım. Kalanlarda 6.90 lardan terste duruyor. Şimdi kardeşim benim bu yaren 11 ekim hafta açılışında 6.43 ten erken AL sinyali verdi. Yani14 haziran SAT,11 ekim AL üretmiş. Aşağı yukarı 4 aylık(16 haftalık)periyotta. Bir önceki periyot ise,29 mart hafta açılışı 6.21 erken AL,14 haziran hafta açılışında 7.68 erken SAT sinyali üretmiş. O da 2.5 aylık(10 haftalık)periyotta. Biraz uzun ettim kusuruma bakmayın. Demekki haftalıkta 2 periyot ortalamasını alırsak 13 haftalık bir döngü var. Sizin ve diğer teknikçi hocalarımın bilgisine sunarım. Saygılar.
Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@Aa1 Eyvallah arkadaşlar.

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Eline sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eline emeğine sağlık kardeşim teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Görüntü o şekilde , nereye baksak dönüşe işaret ediyor orta vade için. Ama bunu zamana yayarak kademe kademe olacağını düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim.

@Yaseminnisa teşekkür ederim.

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

elinize sağlık beyfendi, yani bir 8- 10 haftamız varmı.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Gec olsun temiz olsun. Gitmeyin emi... Bu sayfa sizi çok seviyor.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Evet haftalık grafikler sabır ister ama genelde sonuç verir.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet hocam, tek sorun sabrımız kalmadı. Grafik haftalık olduğu için süreye tahammül etmemiz gerekecek. Ama umut görmek
iyi geldi:) Hayırlısı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim. Bakalım artık , bir teknikçi olarak orada ne demek istediğimi gördünüz. Geliyor işte. Neyse artık hayırlısı olsun :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum. Bakalım nasıl olacak.

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

destek yani:)

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aynı grafiğin haftalık macd için değişimine bakın. Sadece göstergedeki toparlanmayı göstermek için paylaşıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Teşekkürler..

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

1004 direnci altı sıkıntılı görünüyor platinde:)ytd

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

platin onsda 1007 biraz tutacak gibi şuan için, sonrasında önce 1022yi geçmesi lazım öncelikle... ytd

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Emeğine sağlık Aras Hocam...

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Az önce düştü de 2-3 tl. Almak için erken mi? Dolar düşerse eğer..

Dün 293'ten biraz aldım 296'dan satmak aklıma geldi. Düştü.

Ben minik bir kar görünce çıkmam gerekiyor sanki. Fazla çıkışlarda bana nasip olmuyor sanki

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

1041 kırılmadıkça yön aşağı derim:)ytd

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Platin için ne dersin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum