Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 13:47:32
EUR 35.0243 13:47:32
USD 32.2794 13:47:32
ALTIN ONS $2385.6750 13:47:32

Konu: dolar tl ytd

günlük işlem açanlar için, yükselen kama var 10 kr geri çekilme olabilir! kesinlik içermez!

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eyvallah eline sağlık

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Abi 50 gunluk 100 gunlugu yukari kesiyor ve yukari gidisat haftalik rsi de ve gunluk rsi de 1 yada 2 nu olana kadar yukari ihtimali yuksek oldugu icin asagi dususler fake ve kisa sureli olacak gibi simdilik 8.98 in altina inmedigi her gun icinde tin tin 3 4 kurus yukari cikip 5 6 kurus asagi inerek 9.28 civari gelebilir ama rsi de nu olmazsa 9.62 hedefine burdan gidip cakilma da olabilir gibi gorunuyor :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Sat öyle yaz o zaman:))

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Dur bakiyim ama dusus gorursem yazmam :) dusus goruyorum satmiyorum dusuyor bu dolar :))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Çözersen bana da yaz:)

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Abi bende de bir 9.09 asagi kirilip biraz 8.6 yada 8.7 civarina kadar bir saglam geri cekilme ile korkutup faiz indirimi olup ucus beklentisi olustu ama bunu 9.28 de mi yapacaklar 9.09 da mi onu cozmeye calisiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Doların artık şöyle bir 8.88-8.75 yapma zamanı gelmedi mi:)
Aslına bakarsan 10 krluk ufak düzeltmelerle 9.54 e gidecek algısı oluştu bende...

0BeğenmedimŞikayet

_LegendComeBack_ ()

Abi 9.09 dusus olabilir gibi bende satsam mi diye az dusunmeye basladim ama belki bir umut 9.28 :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@_LegendComeBack_ alt yorum

-1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dolar burdan çekilir mi biraz ne dersin dikkat ettiysen hareket alanı da iyice daraldı dünden beri 4-5 kr a şıkıştı...

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

size de selam olsun

Saka_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saka_ ()

eline sağlık üstadım... Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

alt yorum @Yaseminnisa ons bakmaya örnek:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

iyiymiş:)
aslında doğru söylüyorsun ons bakmak en sağlamı

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Biri tutsa zaten ihya olacağız da... Gram TL bakmayı pek sevmiyim aslında. Ons daha güvenilir geliyor, yanilabilirim de.. ama onsa da bakmak işime gelmiyor şu an:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

6,66 yı geçersek gelir sanırım:))
@Yaseminnisa

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

gümüş gr da 3-4 tane oldu sanırım ikili dip söyle de gelsin artık:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Senin fibon varsa benimde 2 li dibim var:)) 9.08 diyor... dur ben oraya bir fibo çekeyim. :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

benim fibo var o bölgede tepki alacaktır! düşen kama var saatlikte çalışırsa 10 kr aşağı salar! ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

9.08 fm bitiş noktası. Devam mı tamam mi orada karar verecek sanki dimi mühendis bey hocam; ) çizdim.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

muhtemelen pivotun(6,54) etrafında dolanırız gibi:)ytd

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şaşkına döndürdü. Bir aşağı bir yukarı:))

Hocam gördüklerimi attım sana öteden. Doğru mu diye bakarsın sen:)) her elestiriye açık.. fikirlerin önemli

1BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Ben tl odaklı olduğum için abi onsu eş geçtim galiba. ama hayırlısı gelirse alırım insallah

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

simdi nereye bu
")

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

22,37yi sana yazmışım:)
ama 6,54 üstü tutunamazsa 6,43 hala gelebilir! ytd

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

:)))yapacak bisey yok tabi abi. nasipten oteside yok:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

valla bilemiyorum şimdi 22,37 ons olarak bir rakam vermiştim dönmüş de olabilir! doların düşmeyeceği tuttu ne yapalım:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

izliyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Abi 6.48den döndü mü alamadimda

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Ben söyle anladım dolar 9.05 görüp beraber düşerlerse diye şimdi dolarda hareket olmadan düşünce kafam karisti

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum