Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:41:03
EUR 34.7748 20:41:03
USD 32.4684 20:41:03
ALTIN ONS $2337.9850 20:41:03

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar hayırli cumalar. Değerli hocam beni düşündüğünüz için tesekkür ederim. Üst ve alt rakkamlar için alım ve satım rakamlarımı belirleyip emirlerimi verdim.
Takip etme konusuna gelirsek o saatlerde siteye elbette bakıyorum verilerin nasıl geldiği ile ilgili paylaşım yapan bir hocamız var ondan takip ediyorum. Zaten siteye girdigimde 5 hocamızın siz de dahil yorumlarını seçerek okuyorum gerekli yerleri not alıyorum. Diğer türlü başka yorum okumuyorum. Bunun nedeni etkilenmek değil grafik ve üst banttan takip etmeyi sevdiğim içindir. Zaman buldukça bu şekilde takip ediyorum. Buaralar zamanım pek olmuyor 18 ekime kadar yoğun olucam hocam

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, yarın için a- b- c planlarını şimdiden hazırla. Örnek; en yakın dip 6.39, en üst 6.50 gördü. İki yönlüde kırılım yaşandığı zaman, daha üst ve daha alt rakamlarını belirledin mi? Örnek; verilerden biri iyi diğeri kötü geldi, bunun yanında aynı saatte yine birleşince sonuç anlamında yine önemli veriler var, nerden takip yapacaksın, sonuçları nasıl yorumlayacaksın, fiyat ani tepki verdiği zaman iki yönlüde, bunun tepkimi, kalıcı mı olduğunu nasıl anlayacaksın? Ya da hiç bir bilgiye sahip değil ve takip edemeyeceksen, sayfadan ve yazılanlardan etkilenmemek için, piyasanın oturmasını beklemek ve Abd çılışını görmek için 16:30/17:30 kadar siteye uğramayıp, ondan sonra mı hamleni belirleyeceksin gibi... Sevgiler saygılar.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık şüpheciliği bırakıp işimize gücümüze bakalım hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Arkasından bakmamak için alacaktım grafiği görünce beklemeyi tercih ettim sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeğinize sağlık hocam.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, biz büyük bir aileyiz. Bugün iş bana düştü sadece, o kadar. Yarın siz, bu piyasa yamyamlarına yem olmadan yürür gideriz. Sevgiler saygılar.

Taplocu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Taplocu ()

Hakan bey cokyaşa dersem yeridir. dünden beri benimde kafam karışmıştı rs deki durum tşkler kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, hatırın var olsun. Sevgiler saygılar.

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam. Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bilmukabele can kardeşim. Allah razı olsun. Teknik olarak görüntü bu. Ancak gerçek fiyatları temel belirler. Yani ben teknik olarak önlemimi alırım ama veri akışına göre nasıl o teknik meknik dinlemez aşağı ya da yukarı ne gerekirse yapar, aynen bende öyle:)))@Çakılştaş @Yaminnisa @muz69 @Zümrüt_60 hepnize ayrı ayrı sevgi ve hürmetlerimi sunarım. Saygılar.

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

elinize , yüreğinize sağlık beyfendi.

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Elinize sağlık bilgilendirme için sağolun Hakan Bey. Hayırlı kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hic sevmem NU ları:( Emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Teşekkürler hocam grafikten anlamayanlar icin aydinlatmissiniz
Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymetli kardeşim emeğine sağlık. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. Sağlık ve sıhhatle kalmanızı rabbimden niyaz ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum