Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:10:46
EUR 34.7748 15:10:46
USD 32.4684 15:10:46
ALTIN ONS $2337.9850 15:10:46

Konu: Günün Kısa Özeti 01.10.2021

Yüce Allah Kuran'da "Korkup kaygılanma.." (Kasas, 7) der.. Çünkü kaygının bir adım sonrası stres, depresyon, panik atak gibi birçok rahatsızlığa sebep olmaktadır..

Bizi korkutan şeylere karşı O'na güvenmemizi emreder Rabbimiz, “Allah'a güvenene, Allah kâfidir! ” (Talak, 65) buyurur.. Tevekkül edince endişe, kaygı ve umutsuzluk kalmaz geriye, çünkü tevekkül bizi herkese ve her şeye karşı güçlü kılar..
&
Umut var..
Belki var..
İnşâAllah var..
Dua var..
Bunca varların içinde
Kaygı ve endişeye mahal yok..
Sadece Allah var..

Bilmem anlatabildim mi..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Teşekkürler abi yok ben kendi başımı yakarim anca ful gs deyim bakalim binance listelemesi bana vurursa super olur bayadir beklenti varmis gözden cikardim bir zarar orani var oraya gelirse zarar kes yaparim geleceginide sanmiyorum hayirlisi ytd

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Üstadım çok teşekkürler Allah Razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tokenler çok tehlikeli Kral, aksiyon sevenler ve riske girmek isteyenler özellikle günlük % 20-30 arası pump yapan ve ALEX'in özellikle piyasaya CHZ üzerinden çokça kazandığı futbol kulüplerinin tokenleri piyasada ilgi odağı olsa da pek destek- direnç dinlemeyen ve günlükte en önemlisi kar almak ve çıkmaktır.. Tersinin ise pis bir şekilde çokça bekletebileceği ve borsa listelenmelerinde ise özellikle büyük borsalarda % 30-50'nin üstünde pump yapma durumları çok çok yüksektir o yüzden pek kimseye tavsiye etmesen daha iyi olur düşüncesindeyim..

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi token hakkında bilgin varmi:)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın Mirzo,

NULS/USD paritesi BİNANCE borsasına göre USDT değil USD olarak ve Ocak 2018 yılında yani 4 yıla yakın en yüksek 8.80$ civarı seviyesini test etmiş görünüyor ve coinmarketcap sitesinde ise en yüksek 8.54$ seviyesine kadar yükseliş sergilediği ifade etmektedir.. Şuan haftalık grafikte nötr durumlar devam ediyor ve markette 552. sırada ve haftalık grafikte şuan en önemli destek 0.435 USD bu seviyenin altında kapanışlar yapması riskleri Temmuz ayında test edilen 0.3077 civarına kadar özellikle BTC'nin aşağı yone düzeltmesiyle birlikte riskleri uzatabilir.. Biz günümüze gelelim son zamanlarda ve Nisan ayında en yüksek 2.176 USD seviyesini test etmiş ve buradan aşağı yönlü BTC'nin düzeltmesiyle birlikte en düşük Temmuz'da 0.3077 USD seviyelerine kadar bir düzeltme yapmış görünüyor olduğudur.. Şuan 20 günlük MA seviyesi olan 0.47220 USD'nin üstünde kaldıkça ve kapanışlar yaptığı takdirde adım adım günlük dirençler 0.479 USD 0.5498 USD ve 200 günlük MA ve aynı zamanda % 0.236 FiB seviyesi olan 0.68 USD'nin üstünde özellikle kapanışlar yapıp üstünde tutunması durumunda adım adım en son tepe seviyesinden red yediği bölge seviyesi olan 0.745$ civarının üstünde kapanışlar yapması halinde yükselişine düzeltme yapa yapa 0.83-0.96-1.10-1.20-1.64-1.75 ve 2.17 USD'ye doğru adım adım gitmesi şeklinde olacaktır.. En son test edilen en düşük seviyesi ise 0.395 USD'nin altında günlük kapanışlar yapması durumunda riskleri de aşağı yönde uzatması sözkonusu olacaktır ve markette üst sıralara gelmesi için yakım işlemi yapması gerekiyor ve yeni güncellemeler plan proje yapılması önemlidir, şuan genel görünümde DEFİ ve NFT ile bağlantılı altkoinler zaten ön planda bir BCH bir NEO görüyoruz ki eski zirvelerine çok uzakta ve yeni çıkan altkoinler daha rekabet halinde ve ilgi çekiyor olduğudur ve arzı çok yüksek olan koinlerden uzak durman tavsiyemdir bilgine, bol kazançlar..

Mirzo için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Üstadım hayırlı sabahlar hayırlı işleriniz olsun Nuls coin eski şaşalı günlerine dönebilirmi 8.45 dolardan buralara kadar gelen bir jeton rica etsem müsaitseniz bakabilirmisiniz saygılarımla değerli abim.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Selam Atakan,

FİL/USDT BİNANCE borsasına göre haftalık kapanış 69$ seviyesinde ve haftalık MA20'nin üstünde kapatmış durumda ve şuan haftalık MA20 seviyesi 68.6$ seviyesine tekabül ediyor olduğudur.. Bu seviye üstünde kaldıkça pozitif bir şekilde yukarı yönde devam etmesi şeklinde de beklenilebilir.. Günlük görünümde ise şuan önemli dirençlerle karşı karşıya ve şuan günlük görünümde en önemli destek 65.9$ seviyesidir bu seviyenin altında günlük kapanışlar yaparsa riskleri aşağı yönde uzatabilir.. Şuan günlük görünümde en önemli direnç seviyeleri 70.3$-76$-90.4$ seviyeleri göze çarpıyor ve FiB direnci 86.84$ ve 90.4$ kırılırsa en son 5 Eylül'de test edilen 120.17$ ve adım adım bu seviyenin kırılmasıyla birlikte 130$-139.14$-162.52$-168$-195.70$ ve Nisan ayında test edilen 238.20$ seviyelerine doğru düzeltme yapa yapa gitmesi şeklinde sözkonusu olacaktır.. Şayet günlük görünümde 65.9$ seviyesinin üzerinde kalamaz ve tutunamazsa şayet, 55$ ve 26 Eylül'de test edilen 50$'a kadar riskler uzayabilir ve temel haberleri ve bilgileri nedir ne değildir yakınen takip etmek gerekir illaki etkisi fiyat seviyesine yansıması sözkonusudur, bol kazançlar..

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam selamlar Fil grafiginiz mevut mu aceba saygilar

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Amenna ve Saddakna Hocam mükemmel anlattınız hem de
ALLAH Razı olsun

anlamak isteyene 6666 adet mesaj içerisinde saklı gizli değil açık açık belirtilmiş vekil isteyene kefil isteyene rızık sağlık huzur güç kuvvet yardım isteyene ...

0BeğenmedimŞikayet

HAZAR2323 ()

Hocam coin alıp satmakla ilgili dini yönden Bi sakıncası varmı herhangi bir araştırmanız varmı.

0BeğenmedimŞikayet

Adgny ()

Daha güzel anlatılamazdı süreç hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Çok güzel hocam Allah razı olsun. Allah var dert yok tasa yok kaygı yok…

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Sağolun hocam Allah razı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum