Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 11:28:23
EUR 34.6647 11:28:23
USD 32.2465 11:28:23
ALTIN ONS $2311.7650 11:28:23

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Skrylı ()

Evet sanırım mesaj düşmüyor bazen.. çünkü bende 1 2 sefer gram hakkında bilgi almak istemiştim benim mesajlarıda görememiştiniz. hayırlı geceler

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

1 aysındır emtialardan uzak duruyorum dolarda orta vadede yine yükseliş var gibi dedingibi veriler etkiler ama bu 8.810 assa kırmaması beni sanki cok kısa vadede yukarı atacak gibi ama assa düzeltmede yapa bilme potansiyeli var ama bugün bekledim hedef gelmedi

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam gelmiyor bazen ya da cevap düşmüyor. Dolar 5 Ekim enflasyon rakamına kadar buralarda. Enflasyonun yükselmeye devam etmesi bekleniyor. Dolar da 9u geçer.

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Celik dostum cokmu yoğunsu hic dönmüyorsun yazma dersen yazmam 8.23 alınam dolar 8.850 cıktık bugünde bir calısmam olmadı ne sondurum dolarda

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Tobo ne demek

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu saatlik grafik olduğu için tobo çalışsa bile etkileri trendi değiştirmez. Özetle 22.8 üzerinde kapanış olursa 23.3e kadar hızlıca çıkar. Bu zaten beklenen bir düşüş düzeltmesi.
22.4ün altında saatlik kapanış olursa formasyon iptal olur. Ona da başarısız tobo (failed reverse head and shoulders pattern) diyoruz

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Evet, onu çizmiş zaten de en sondaki görüntüyü ikili tepeye benzetmiştim hatta Asrn hoca da ona mı dikkat çekmek istiyor diye düşünmüştüm. Öyle bir şey yoksa... düşüş trendinin sonu mu gelmiş oluyor şimdilik?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Estağfurullah hocam
Evet haklısınız öylede diyebiliriz

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ters dönmüş omuz baş omuz yani TOBO

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Asrn hoca görürse cevapsız bırakmaz. Dönüp dönüp bakıyorum, pc ye oturup M harfi çizeyim nasıl oluyor diye bakayım dedim üşendim, grafikleri anlamaya çalışmak hoşuma gidiyor, cevabı ben de bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Sizin usta söylemi benimki acemi.. Bende bunu kastetmiştim. Sadece sizin söylediklerinizi tombul parmaklara gönderme yaparak söylenmiş, sitemkar, kavgacı hali benimkisi :)

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Öyle demeyelim de

Şöyle oluyor hocam
Bir fiyat hareketinde bir FM çalışmıyor ise başka bir formasyon dan kaynaklıdır bunun örneklerini daha önce vermiştik

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Beklenti bazlı düşünmüyoruz yanıltıcı olur
Nasıl ilerleyebileceğini bulmaya çalışıyoruz tamamlanmış FM yok

Koray27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Akıllarına yatmazsa ikili tepeye dönüştürebilirler, diye bir yorum yapmak istedim. Bakalım sn @ASRN ne diyecek merak ettim bende

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İkili tepe değil o, de mi?

0BeğenmedimŞikayet

Koray27 ()

Hocam iyi akşamlar, formasyon tamamlanmış anladığım kadariyla burdan itibaren 23.20 gibi bir beklentiniz mi var acaba ? Tamamıyla ytd.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Niyeti tobo ise mavi
Yok tepeleri aşamam derse kırmızı :)

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Onu ihlal saydık

_HERI05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bu grafik ne anlama geliyor sayin asrin her kaziktan sonra fmdusmus simdi son kaziktan sonra yine dusus mu bekleyecegiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum