Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0758 11:12:02
EUR 34.7383 11:12:02
USD 32.2681 11:12:02
ALTIN ONS $2317.9000 11:12:02

Grafiği gönderen: ASRN

Fiyatlar mavinin üstüne çıktığında neler olacağını görebiliyoruz

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Kusura bakmayın anlayamadım. Açılımı nedir

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

6.90 ortalamam var diyor buradan alayım mı ortalamayi dusurmem. lazim diyor 6.90 ortalamli bir ürün üzerine 7.40 alınca ortalama ne olur?

Minik_Eczaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

FX de işlem açıyormusunuz

Faysallll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Yok onu biliyorum da hedefim var daha da düşürmem lazım hocam. Sadece merak ettiğim elimdeki TL yi alim tutuyorum. Beklemekte fayda var mı yoksa direk girsem mi. Yıl sonuna kadar vadem var. Birde gümüş mü yoksa ons bazında mı girsem mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

Minik_Eczaci ()

Nasıl bunu dediniz yahu şaka ettiniz sanırım
Adam kar alıp kar aldığı fiyatın altından alım yaparsa ortalaması gelen karla birlikte daha assagi dusmus olur

0BeğenmedimŞikayet

ADSIZ_NESLİ ()

::))Gece uykusuzluktan yanlışlıkla sordu galiba ::))İyi güldüm

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

6.90 ortalamayı 7.40 dan alınca yükselir düşmez :)

Faysallll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faysallll ()

Hocam merhaba bişey soracağım. Ortalamayı düşürmem lazım. Şuan Hesap ettiğim kadarıyla 6,90 elimde bir miktar nakit var alım için yarını mı bekleyeyim. Yıl sonu gibi bir vadem var. Teşekkürler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Ozaman O da aradığını bulamaz bankalarda
bizde :) ne anlattığını

Sinay57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinay57 ()

Hocam Filiz hanım bankalardan ons altın nasıl alabilirim sorusuna cevap arıyor

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Filizgrk birde buna bakın bir öncesine

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım sana zahmet 25 haziran 11 ağustos kama üst direnci11 haziran 1 eylül kama alt desteği şeklinde kama çizebilir misin? Acaba bunu daha önce @celik2119 hocamla mı çizmiştik hatırlamıyorum ama tekrar görmek iyi olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@calculator o zaman

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Mesala mavi ışığı takip et hocam o sonucta yeşilliklerle dolu bir dünyaya açılacak

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam anlayın diye teknik değil görsel gösterdim

MyLoVeS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

Elinize kolunuza sağlık ustam. Anlamasam da 9.26 tepe mi oluyor (:

1BeğenmedimŞikayet

ibrahim45_555 ()

Offf çok fena. Eline sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum