Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 21:33:13
EUR 34.7719 21:33:13
USD 32.3632 21:33:13
ALTIN ONS $2307.0050 21:33:13

Konu: gümüş ons senaryo! ytd

bilgiler ve açıklamalar grafik içinde mevcuttur!
grafik günlüktür! yatırım tavsiyesi olmayıp dikkatli olunması açısından yapılan bir paylaşımdır! hayırlı günler bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hoş geldin kardeşim

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Abi 7.74 rakamı 2023 e mi kaldı?

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Abi durum neler gosterir :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Hoş buldum teşekkür ederim.
Ama bizde krallık nerde
Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Grafik günlük olduğundan baya bir zamanı var, bu rakamlar sabit sayılır kırması değil, dokunması yeterli olacaktır! tabi bana göre... önce aşağıdaki işini bitirmeli! bu rakamlar trendin döndüğünü bize gösterecek...
şuan bu rakamlar dan bağımsız söylüyorum dönüşe dair bir sinyal yok!
Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Bi ara yoktunuz. Merak etmiştim. Sizi sahalarda gördüğüme sevindim.

Acaba vermiş olduğunuz rakamın geçerlilik süresi varmı? Yani destek/direnç rakamlarının değiştiği gibi değişir mi?

Bu rakamları ne zamana kadar bekliyeyim?

Umarım anlatabildim

1BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Hocam iyi akşamlar sizi takip ediyorum tejrübenizde yararlanmakiçin sağolun etiketlerseniz memnun olurum

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

3. Parçayı değil mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Amin amin. Dualarız makbul olsun. Allah sizi iki cihanda aziz eylesin.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Son durum profilde. Sırada, 6,45 'i bekliyorum. 10-14 saat içinde gelirse 2. parcayi satacağım inşallah. YTD

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blacksail ()

Amin ecmain inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hepimizden inşallah. Bu dünyada olmasa da ötelerde oturur sohbet ederiz inşallah. Sizi şahsen tanımayı çok isterdim.

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Son zamanlarda okuduğum en güzel dua. Allah razı olsun üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

Gürkan9135 ()

Âmin âmin âmin Ya Rabbelâlemîn Ya Erhamerrahimîn Ya Muîn

18BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah.

Bizi de bi adam sanıp duâ isteyenler var Yâ Rabb! Onlar bizi her kime benzettilerse, o benzettiklerinin hatırına onlara Sen sonsuz ikramlarda bulun. Hayretten hayrete düşür. Zorlarını kolay eyle. Azlarını çoka say. Çoklarını da azlarını da bereketli eyle. İki cihanda aziz, gözlerini aydın eyle. Hatalarını kusurlarını da affediver. Hatta hayra say Yâ Rabb.

Amin. Bi hürmet- i Seyyid- il Mürseliyn. Velhamd- ü Lillâh- i Rabb- il Alemiyn.

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Allah razı olsun.

KAFKASHANÇERİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Kardeşim her ne darlığınız varsa Rabbim gidersin. O “Ol der ve olur.”

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Kalp kalbe karşıdır değerli kardeşim. Emin ol ki Allah için sizi seviyorum. Çünkü biliyorum ki dervişin fikri neyse zikri de odur yazdıklarınızdan az çok sizi tanıyabiliyorum. Sizden bir ricam var ne olur dualarınıza beni unutmayın. Bu aralar çok duaya ihtiyacım var.

3BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Pek kıymetli @POLAT24 kardeşim, teveccüh gösteriyorsunuz, bilmem ki layık mıyım? Elimden ne geliyorsa ve ne kadar geliyorsa, her an paylaşmaya hazırım. Yeter ki kaş yapalım derken göz çıkarmış olmayalım.

Profilimde elimden geldiği kadar edindiğim tecrübeleri aktarmaya gayret ettim. Umarım size ve sizin gibi samimi, adam gibi adamlara faydalı olur. Gayret bizden, isabet yüce ALLAH'tandır. Ne kadar hata varsa hepsi bizim nefsimizden, ne kadar hayır ve hasenat olmuşsa, o da biricik sahibimiz olan Mevlâ'dandır. Ne mutlu sizin gibi evlâdı olanlara...

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Geç gördüm ama faydalı bir çalışma olduğundan emin olabilirsiniz hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Umarım faydalı olur

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık Mehmet hocam yine süper bir çalışma olmuş

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Hocam profilinize yazdıklarınızı okudum. Çok harika tespitleriniz var. Keşke demek biliyorum şeytandandır ama sizi önceden tanımış olsaydım eminim ki şu anda bu kadar zararda olmayacaktım. Elinize emeğinize sağlık. Allah sizden ve sizin gibi bizlere yardımcı olanlardan ebeden razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Hocam alım İçin bekleyelim daha ne yapalım yardımcı olabilirmisin

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Maalesef öyle görünüyor! zaten geçen seferki grafik 23.7x in altına sarkınca çöp oldu, Siz iki ay ömür biçmiştiniz o kadar sürmedi. Tebrikler bu arada

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Elinize sağlık. Budur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum