Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:55:30
EUR 34.7748 17:55:30
USD 32.4684 17:55:30
ALTIN ONS $2337.9850 17:55:30

Konu: Paladyum tobo ytd

Sağ omuz oluştuktan sonra 2080 üstündeki kapanışlar 2300ilk hedefi olur ytd

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun. emeginize sağlık. En azından zararkes yaparsam gram attırırım diye düşünüyorum

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Rica ederim

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hocam eline sağlık teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ibonline ()

XPDTRYG diye aratin çıkıyor, Vakıf katılım da sadece var

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İyiyim teşekkür ederim.. 30- 40 TL çıkıp düzeltmeye gidiyor.. en fazla 60 TL ciktini inceledim .. olurda 310 gelirse mutlaka değerlendirmenizi öneririm.. 280 310 aralığından tekrar düşüşe geçecektir.. şuan 30 TL çıktı son duruma tekrar bir bakayım .. ama int olmadı için çizim yapamıyorum .. göstergelere bakacağım..

gumuscuanneninbacısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Günaydın hocam. nasilsinız. platinde yön ne tarafa olur hocam, bi 290 görür söylentisi vardı, onu gördükten sonra bi düzeltme olurmuş acaba.332 den almıştım aylar önce. Çok terste kaldım. Acaba bi parca zararkes yapıp alta indiği zaman tekrardan alıp grammi arttirsam diyorum ama burada 1800 falan yazıyor, ne anlama geliyor onu bilmiyorum. tl olarak yazarsanız çok sevinirim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

mb sabit kalacağı düşünüyorum zira uçurumdan atlamaktan farksız bir durum olur düşürmek :) terste olduğum için pilatin çıkar düşünürüm tamamen duygusal yani :)

Ersanm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ersanm ()

Merkez bankası faizi düşürürse platin ne olur sabit bırakırsa ne olur yükselirse faiz ne olur platin 3. maddede

https://yorum. altin.in/tum/platin

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

like haklarım bitmişti 3 tane hemencik verdim :)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

İbo bey pladyumu nereden takip ediyorsunuz birde kuveytte varmı alım satım ytd

ibonline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

1988ve altı alım yerleri ytd

0BeğenmedimŞikayet

ibonline ()

grafikte sanki düzeltmesini yapacak gibi duruyor.

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Evet olabilirdi ama olmadı :) tahminimce grafikde 245 görüldü.. ordan daha assasi gelse bedava olurdu :) belkide artık düşüş bitmiştir yükselişe gecmisizdir diye düşünmek istiyorum .. 265 assa düşmezse yükseliş devam eder diye düşünüyorum

_silverfish için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

Filmin sonu 850 li seviyelerde olabilirdi herşey mümkün o yüzden işlem yaparken parçalı ve bilinçli olmak şart :) başarılarınızın devamını dilerim Deniz hocam

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Bendede gümüş olmadimi mutsuz oluyorum özellikle yükseldi mi )

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aldım ama 6.24 düşme ihtimali var görunuyo.. grafikde alta boşluk görüyorum.. 6.33 aldım bir parça aldim yinede orta vadede üzmez

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Gümüş aldinmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

bereketli olsun her şey kısmet ... diliyorum bende bir tarih komple gümüşe geçeyim şöylede bir durum var ben gümüşü cidden seviyorum mutlu ediyor beni varlığı :)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Neyse yine gelir beklerim sorun değil.. ben acele etmem maksat zarar olmasin amaç gram arttırmak uzun vadede.. biraz ekleme daha yaptım madem satamiyom :)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Maşallah diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

:( :( 6.43 çıkmıştı

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yok platinleri sattım 6.20 gelirse gümüşe ekleme yapacağım o TL ile şuan gümüş ucuz platin pahalı kaldı .. platinde 273 assasi

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

inanırmısınız şu son 4 ayda hafızam öyle güçlendiki takip edicem diye kendime şaşıyorum :) 6 ay önce her şeyi not alıyordum unutkanlık hat saffadaydı düzeldi resmen :)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

aaa ben hem pilatin hem gümüş sattınız sanıyordum üzüldüm şimdi hatta şöyle okumuştum 6.20 gelire yerine koyarım yine gibilerden

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yalnız platine bakarken gümüş satım yerini kaçırdım.. 6.20 den aldıklarımi 43 den yollasak olacaktı .. ben gümüşe bakana kadar düşmüş :)

1BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

aynennn öyle dediniz ve yaptınız

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aynen gümüş al sat emtiasi altın platin pladyum düşük seviyelerden alınırsa beklenebilir orta vade.. 250 lerde iken söyledim filmin sonuna geliyoruz diye :) anlayan anlamıştır orta vade için üzmez ben alır arkama yaslanır beklerim burdan dahada düşerse üzülmem diye söyledik ..

1BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

Bence sen paladyum ve platine odaklan toboyu gördün çalışırsa yüzde 10 getirisi var gümüş alıyor isende kısa vade alım satım için al @__Deniz__ hocam gümüş alımı yaparken yazıyor onunla birlikte işlem aç hiç degilse

0BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

Gümüşte benim beklentim 20seviyeleri gelir gelmez bilemem gelirse alırım buradan çıkış yaparsada 24seviyesinin üstüne atar ise alırım günlük al sat yapmıyorum günlükte alım satım fırsatını kovalamak istiyor isen kendin bilirsin risk sevmiyorum platinden zararsız kurtulabildim çok şükür sahada riskli işlem yapmam

0BeğenmedimŞikayet

ibonline ()

Gümüş almayalım mi diyiyorsun tl de bekliyeyim mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum