Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:38:05
EUR 34.9839 17:38:05
USD 32.2051 17:38:05
ALTIN ONS $2414.8350 17:38:05

Grafiği gönderen: ASRN

Haftalık genel görünüm

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Unal2008 ()

Işte bu çok teşekkürler o sayfada bu yorumu bulamıyor insanlar . Aynen de katılıyorum varolasın.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam biz işimize bakmaya çalışalım dediğiniz gibi. Sanallarda 46.500 seviyesi bu hafta önemli. Bu seviyenin üzerinde kapanış yaparsa tekrar 54 bine kadar hızlıca yükselebilir. Öncelikle sol, ada, ether ve egld yükseliş bandında ve sağlam paralar. Eğer bt. c 46.500 üzerinde kapanış yaparsa bunlardan alınabilir. Şu an için 53 binden başlayan düşüş trendi devam ediyor. 38.500 önemli bir destek seviyesi. orayı kırarsa uzunca bir süre düşer. Bir süre uzak durmanızı öneririm.

Unal2008 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Unal2008 ()

Celik kardeş bırak şu gümüşün yakasını. Çok iyi bildiğiniz konular var ben şahindim xpr 7 tl iken ilk hedef 12 dedin nokta atışı bildin. Ben 9 da sattım geçen sene yazın. Bide doge 6 zirvesine tekrar nezaman hedef yapar.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam bu arkadaşlara göre gıybet, iftira serbest. Nasıl bir din anlayışları var insan hayret ediyor.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bunlardan hicbirsey anlamiyom simdi euro bugunku degerinin altina dogru dusermi yoksa cikarmi bugunku yada buhaftaki hareket olarak soruyorum. Genel bilgi amacli asagida hangi rakam yada yukarida hangi rakamin gelip gelmeyecegini takip ediyorsunuz suan

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hayatımın hiç bir döneminde faize bulaşmadım. Avane sizsiniz. Seviyeyi düşürmeyin.

Fbgümüşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

:)) Teknik ne diyorsa onu çiziyoruz. Kelebek düşüş çizdik, ardından ters libra yükseliş ardından obo ihtimali var. Bizim şuçumuz nedir? Yükselişse yükseliş düşüş ise gördüğümüz düşüş çiziyoruz. Var olan bunlar, petrol vardı da biz mi içtik üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam elinize sağlık. Maşallah, hedefler 12'den takır takır vuruluyor.
Şimdi oraya OBO çizersek oradaki ustalar da buraya saldırmaya gelir. Zaten buradakiler yan hesap alıp alıp geliyor. Bu sayfada çizelim onu isterseniz :)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @celik2119 hocam,
euoradaki kelebeğe, alt yorumdali ters libra hedefine ulaşmış fib 0,786 dan çekilme yapmıştı. Buna bir de 1 saatlik grafikte obo ihtimali eklenebilir :)))

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Hocam Meditera ve Birleşim mühendislik dusunceleriniz

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Teşekkürler desteğiniz için , sabırla bekliyoruz.

Hasrettt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrettt ()

Grafiktende anlamiyorum ama bencede artik vermeri lazim emeginiz icin teşekkürker

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @celik2119 hocam, euroya çizdiğimiz 4 saatlikteki kelebek aktif oldu.
Kelebeğe ek olarak 4 saatlikte ters lira çizdiğimizde 18 ağustos 00:00 sol omuz, 19 Ağustos 16:00 mumu sol bacak , 1 eylül 12:00 baş, 9 eylül 12:00 baş bitişi sağ omuz başlangıcı, 14 eylül 08:00 sağ omuz, 20 eylül 08:00 sağ bacak bitişi.
9 eylül 08:00 mumundan 13eylül 16:00 mumuna fib çekersek sağ bacağın 0,786 değerinin üstüne iğne atıp çekildiği görülüyor. Mum kapanışı gelmediği için ters libra bozulmamış

0BeğenmedimŞikayet

Sunwet ()

Ne kadar teşekkür etsem az , emeğinize sağlık ?

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Sunwet ;
KATMR için;
1. Aylık grafikte ters libra oluşumu ihtimali vardır. Fiyat 0,94 altına düşmeden herhangi bir yerden dönmesi durumunda 3,14 TL üzeri hedefi vardır. Oluşum aylık grafikte olduğundan hedefe gitmesi 0-3 sene sürebilir.
2. Alt zaman dilimlerinde bariz bir formasyon oluşumu şimdilik yok.
3. Klasik teknikte düşen kanal ve düşen kama vardır.
4.1,31- 1,36 bölgesi gann karar bölgesidir. Fiyat buranın altında kaldığı sürece 1,24 gann desteğini test etmek isteyebilir.
5.1,20- 1,24 bölgesi aynı zamanda alıcılı bölge olarak çalışma ihtimali yüksektir. Bu bölge de hem gann desteği (1,24) hem de alıcılı bölge olması dolayısıyla kuvvetli bir destek durumundadır. Fiyatın bu bölgeye düşse bile tutunma olasılığı yüksektir.
5. 1,31-1,36 gann karar bölgesi yukarı kırılması durumunda 1,42 gann drenci test edilecektir.
6. 1,42 gann direnci alışırsa 72boxın en önemli direnci olan 1,61 teste gidecektir.
7. 1,61- 1,64 bölgesi ise satıcılı bölge olarak çalışma ihtimali yüksektir.
8. 7 numaralı bölge hem satıcılı bölge olması hem de 72 boxın en önemli direnci (1,61)nin bu bölgede olması burayı daha da zorlu hale getirmiştir.
9. Zorlu dediğimiz bölgelerde birden fazla teyitler almadan işlem açmayınız. Unutmayınız ne kadar zorlu olursa olsun kırılmayacak destek direnç yoktur.
10. Hisse şuan düşüş eğilimdedir ama düşse de 1,20-1,24 bölgesinin düşüşün derinleşmesine izin vermeyebilir.
Görebildiklerim bunlardan ibarettir.

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Estağfirullah kardeşim. Teveccüh etmişsiniz ama çok değer verdiğim bilgili arkadaşlar var. Bu yakışık almaz. Tek olmak gibi bir amacımız da yok. Her fikre değer vererek, ortak aklı kullanabilirsek en bilgili olanımızdan bile çok daha isabetli kararlar veririz.

Yorumları_okuyan_adam_ için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam ben 2016 dan beri siteyi iyi tanırım sanırım siz beni tanımıyorsunuz bu bizdeki bir hitâp şekli gerisi aldıran ile ona uyup alanın arasındaki ilişki

0BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

Sen devam et makaraya .. Allah sana da aylarca terste kalmayı nasip etsin inşallah

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Mesala sizede ayıbaba denilse hoşunuza gider mi?

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

Siz siteye yabancı kalmışsınız .. onursal rumuzlu üye 7,70 lerden alıp hedefim 10 ve üstü diyen biridir .. tamam millete zorla aldırmadı ammavelakin ustalığı da yoktur

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

çelik de değil hoca
her vakit düşecek deyip
düştüğünde de göklere çıkarılan bir adam sadece

0BeğenmedimŞikayet

Geçen_Gün ()

Rabbim Sizlere hayırlı ve bol kazançlar nasip eylesin.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bu bir hitâp şekli
Bu şekilde nasıl vebal alabiliriz tam olarak ne anlatmak istediniz "hocam"

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Okudun mu yazdıklarımı?

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Teşekkürler sayın @Gulsoy

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Teknik analiz öğrenmeye başladığımda ahitleşmiştik. Ben ahdime sadık kalmaya çalışıyorum.

Geçen_Gün için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Like size ... emeğinıze sağlık @calculator

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum