Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0695 15:34:09
EUR 34.6556 15:34:09
USD 32.3800 15:34:09
ALTIN ONS $2305.7500 15:34:09

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Emeğine sağlık dönmesine ihtiyacımız var

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bitcoin mavi kutu altı sıkıntılı.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hepsi O'nun için birer tecrübe olacak. Ama daha hızlı ögrenmeye çalışmalı. Zaman aleyhine işliyor.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bu bir alternatif sayım. İhtimaller üzerinde tartışmak güzeldir. Yakında orta uzun vadede de yönümüz belli olacak muhtemelen.

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Tamam kurban olduğum kızma yeterki sen batmıcam tabiki eninde sonunda çıkacak. Seni dinler çıkarım tersten. İyi geceler, bol bereketli kazançlar :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Gereken dersi çıkar. Ben ilkbaharda tepetaklak olduğum için şimdi daha iyi durumdayım, oradan bir ders çıkardım. Batmaya alışma, kendini öyle şartlama. Bir sonraki toparlanmanda şimdi yaptığın hatalar neyse onları yapmamaya çalış, ancak öyle ilerleniyor. İyi geceler, bereketli kazançlar :)

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Alıştım batmaya ne yapayımki :))

1BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

yakın vade için likenizi verdim, uzun vade beklentim kesinlikle eliot dalgalarının daha dip ve daha tepe noktalarına değeceği yönünde. YTD

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@Öznurr_16 için fark etmiyor hocam, kendisi ruhen batmış durumda, 39 dan dönse de batacak dönmese de, kafaya koymuş bi kere :)

Elinize sağlık bu arada

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Oyle haklisiniz. 37-39 yukari donerse 55 e dogru gidis var sanirim ama olurda asagi kirarsa 37den ozaman el fatiha deriz. Umarim biran once yukselise gecer her ne kadar inanmasam da inanmak istiyorum.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Nasip artık.Trendin dönmesini bekleyeceksin.Bu işler böyledir.Zorlukta bir kolaylık vardır.Hepsi Sen'in için bir tecrübe.Otobüs yükünü almadan kalkmaz.Herşeyin bir zamanı var.Aşagıdaki sayımı ilk etapta takip edelim.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Isimiz zor kuyuya dustuk cikamiyoruz ne yazikki hcam.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Az da olsa daha aşagısını bekleyenler bile var.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bunu bilmiyoruz. Bilmemiz de imkansıza yakın. Elimizdeki verilere göre yön bulmaya çalışıyoruz.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

16K konuşmak şimdi dogru olmaz. Farklı yerlere de gidebilir. Bu benim düşüncem. Ama gişdişatya göre Ben fikir degiştirebilirim. Şimdilik 39k den gelecek tepkilere bakacagız.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

16 k megafonun dip noktası

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Merhaba neden 39K altı yokmu hocam? tsk.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Hapi yutariz ozaman. oraya inerse toparlanmasi 1-2 seneyi bulur.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

24 eylüle kadar 39k.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Valla burdan inerse ben daha beter biterim tokenler indimi btc ile cikmiyor cunku tl kalmadi ful gs deyim

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins.56k ya da raziyiz. Zirve yapmasada su elimizdekileri cikaralim zarardan baska birsey istemiyoruz hcam. Asagi giderse biteriz sifirlaniriz.

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Ben 60 k bekliyorum cikarsa 56 58 k arası aşağıda ise 37 altına inmez gibime 43 k desteği çok sağlam zor kirdik orayi kolay kolayda inmez gibime ytd

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

24 eylul de 39k mi 16k mi dip seviyesi bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Emrullah63 ()

Teşekkür ederim hocam, Saygılar…

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Transfer tuşu var. Oraya girince nereden nereye istediğinizi işaretleyip gönderebilirsiniz.

Emrullah63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emrullah63 ()

Hocam Binance hesabımdan Binance tr ye usdt transfer etmek istedim ama bilmeyerek Marjin hesabıma göndermişim. bu parayı nasıl geri çekebilirim Yardımcı olabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

39a evet 16 ya hayır emeğiniz için teşekkür ederim

Bufi8585 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.

Bufi8585 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bufi8585 ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hocam 44.000 den 39.000 e ayın 24 üne kadar düşmesini bekliyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum