Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 19:32:14
EUR 34.8238 19:32:14
USD 32.3379 19:32:14
ALTIN ONS $2301.8900 19:32:14

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Şimdiye kadar söylediğim her şeyi unutun. Tamamen bu çalışmaya göre harekete geçtim.. Yabancı bir fenomen videosu ile çalıştım bana yol göstermiş oldu. İnancım tam . İnanan benimle yürür . İnanmayan tahtayı izlemeye devam eder. Herkese saygılar

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yarı mal yarı nakit en iyi yoldur. Birde projesi sağlam ürünler bulmak lazım

teacher45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

teacher45 ()

Hocam neye kime inanalım bizde bilemez olduk , kenartd kalıyoruz mal alıp yürüyor alıyoruz dibe vuruyoruz en iyisi ekran kapatmak onda da Mayıs gibi tablo olursa vay halimize tepki değil sitem kadere sadece...

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Allah sonumuzu hayır etsin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Sen öyle diyorsan alıyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ben aldım hocam varı yoğu girdim sayılır

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Bşraz param var şimdi mi alayım yoksa fed sonrasını bekleyim mi?

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Devam hocam:)

Fth42kara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Korku yaratmak için olabilir. Hala hacimsiz olması korkutucu ama risk almadan para kazanılmıyor

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

@Luciferr01 fed öncesi yada sonrası bir düşüş olmayacak mi? Yani bu son düşüş mü? Ya da inerse 44 kadar mi iner?

0BeğenmedimŞikayet

Kripto_67 ()

Teşekkür ederim hocam.

Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Fth42kara ()

İnş hocam , hayırlı bol kazançlar olsun, yeminle sayende para kazandım, yakında terstende çıkacağıma inanıyorum, sağol varol...

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hayır full girmek sıkıntı elde mutlaka nakit olsun

Tekkoşin için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Estağfirullah hocam. Yani buralar dip diyor modelleme

Fth42kara için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Evet ama yinede ele nakit ayırın

Kripto_67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kripto_67 ()

Hocam bu grafiğe göre. Almak istediğimiz çoğu alt coin desteğine oturmuş vaziyette. Bu desteklerden alımlarımızı gerçekleştirebiliriz o zaman.

0BeğenmedimŞikayet

Fth42kara ()

Hocam kralsın , cansın , fakat anlamıyorum bn grafik , yani düşüş bittimi demek , grafik öğrenin deme hocam basmadımı basmıyor kafa

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Umarim burdan yukselis devam eder ozaman hcam.

0BeğenmedimŞikayet

Tekkoşin ()

Ful dalıyoruz ozmn

0BeğenmedimŞikayet

Flankes2121 ()

hocam yarın içinmi beklentiniz bu inşallah dediğiniz gibi olur özelikle tafsiye edebileceğiniz coinler varmı tşkrler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Ben sadece hbardayım diğerlerini de sattım sene sonuna kadar bakmayacağım hocam gel gitler beni yıprattı inşallah güzel bir seviyeye gelir

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_topal_ ()

S. A
Emeğine sağlık hocam, 53xx lerden 48.80/49xx kere kadar da düzeltme
gelebilir diye tahmin ediyorum.

Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gönül_Yorgunu ()

Yükselir mi demiş yani

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Güzel yorumunuz için teşekkür ettim beni onurlandırdınız. Yüzümüz kara çıkmaz inşallah

Soner443 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

WYCKOFF İnternetten araştırın

Gönül_Yorgunu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Soner443 ()

Bu platformda takip ettiğim tek kişisin sayın hocam güveniyorum sana sen Bi hamle yaptıysan arkası doludur. Bende senin gibi düşünüyorum. İnşallah yanılmayız.

0BeğenmedimŞikayet

Gönül_Yorgunu ()

Ne demek istiyor üstat burda

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

İnanarak alım yaptım yüklü pozisyonda açtım yüksek kaldıraçla. İnandığım bu yarın ne olur hep birlikte göreceğiz hocam. Milyar dolarlarım olsa tahtayı kaldırırım sizin için ama BTC ve majörlere gücüm yetmiyor :)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam hiçbir zaman full nakite geçin demedim. İnsanız hata yaparız ve her şeyi burda paylaşıyorum. Yarı mal yarı nakitte olduğumu tüm pozlarımı anlık sayfada paylaşıyorum. Bu tepkiniz neden?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

28k dip olduğu bu modelleme ile çalıştı

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

teacher45 ()

Bura dip mi sonra yamulmayalaim hoca:(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum