Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:02:55
EUR 34.9058 04:02:55
USD 32.5411 04:02:55
ALTIN ONS $2328.6650 04:02:55

Grafiği gönderen: Murat5635

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

arkadaşlar herkese iyi hafta sonları bundan sonra hafta sonu kapanış sonrasında böyle haftalık değerlendirme yapıp sitede günlük yorum yapmamayı planlıyorum, burda siteye 3 kuruş yararı olmayıp , gelip sağdan soldan laf atıp ve ya yazacak fikri olmamasına rağmen benim attığım mesajlara ve ya bana mesaj yazanlara negatif puanlama yapanlalarla piyasanın her hareketine reaksiyon verenlere harcayacak enerjim kalmadı
Full alım yapmayın diye dilimizde tüy bitti , tek ürüne odaklanmayın sepet yapın diye yorulduk, el de her daim Tl tutun tekrarından sıkıldık, porföyünüzü yönetin risklerinizi bölün stratejinizi belirleyin demekten bir hal olduk hala gelip bir iki rakam üzerinden ben bildim sen bilemedim tartışması yapmak küçüklerin işi
bu çalışmaları bir müddet hem Altın hem gümüş sayfasına atacağım emeğe saygı hangi sayfada varsa ilerde sadece oraya atacağım isteyen profilimden bakabilir
herkesin alımı satımı bereketli kararları isabetli olsun

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@_delioglan_ burda ki ons altın grafiği aradan zaman geçtiği için büyük ihtimal ile bu çizgiye değmistir bakalim sadece tepki ile mi kalacak müsait olsam orda ons alırdım

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Teşekkür ederim. Sayın @Murat5635

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Tamamdır teşekkür ederim. Benim bu analizleri sıfırdan başlayarak ogrenebilecegim bir yöntem, tavsiyeniz olur mu? Nereden başlamam gerek?

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Şu an 28 değil haftaya oraya denk gelecek şu an 6.32/34 civari burayı kırıp günlük kapanış alması lazim alt bant 6.21
@izzooo_06 burda kardeşim grafikler

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Yani 6.2805 bizim için ölçü. Kaç saat üzerinde kalmalı?

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Halka ilk grafikteki siyah cizgiye bakabilirsiniz . ytd

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Murat üstadım siz bildiğiniz yolda devam edin içinde hasetlik olanların şerrinden Allah yolumuzu temizlesin, iyilerle buluştursun hayırlı bol bereketli kazançlar diliyorum, saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Ben sayın @admin e tekrar yazayım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ellerin dert görmesin, kişisel notundaki usd yerine tether şeysi de ilgimi çekti bu arada, üstünde düşünmek için kaydettim

0BeğenmedimŞikayet

Kimsinsen27 ()

Ellerine sağlık kardeşim, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Elinize emeğinize sağlık. Müthiş analizler hepsini okudum ve tebrik ediyorum. Dersinizi çalışmışsınız

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Düştü hocam. Okudum şimdi. Bu şaibeli hayranınızı bulmak lazım. Milletin işi gücü yok hakikaten. Beğenmezsen engellersin yada sadece takip ettiklerini okursun. Ben öyle yapıyorum kafam rahat. Ben dl gördükçe düzeltiyorum hocam gücüm yettiğince. Malum 1 yoruma sadece 1 like verebiliyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

uzun zamandır bu böyle kardeşim gram sayfasında attığım her grafiğe ve bana yazan her üyeye düzenli negatif puanlama yapılıyor arkadaşın çocukluğuna inmek lazım sayfada bu konunun uzmanları var yardımcı olurlar

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Yaseminnisa meseleyi alt mesajda belirttim ama sanırım düşmedi

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bak bunda ki like da silinmiş @admin in dikkate alacağını düşünse bunu yapmazdı
daha önce de yazdım geçmiş zamanda birbirine düzenli like verenleri tespit edip bazılarının üyelikleri bazılarının da like verme hakları ellerinden alındı ama böyle düzenli ve kasıtlı disklike verenlere yönelik bir girişim olmadı, yani like vermek sakıncalı ama disklike vermek (düzenli ve kasıtlı) serbest,

Raşid için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Önce_Vatan1841 ()

Emeğinize sağlık @Murat5635 çalışmalarınızda başarılar

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Nasıl yani beğenileri silmek mi, niye böyle birşey yapıyorlar anlamış değilim emeğe saygı nasıl başka birini rahatsız edebilir.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Enteresanmış hocam. Bize like lazım değil hocam var işte göstermelik grafik atmama yarıyor)) Sizlere saygısızlık olmasın diye geldiği ilk gün kapattım.
Sizi üzmelerine üzüldüm açıkçası. Hic sorun değil biz kimi ne şekilde ve sadakatle takip edecegimizi biliriz. Böylelerine de pabuç bırakmayız. Like a degil gonul dostluğuna ihtiyacimiz var. Unutmayın üye olmayan ve sessiz birçok takipçiniz de var. Devam... lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Yav arkadaş bunu niye yapar bir insan. Tabi seviye ons 0.05\$ olunca böyle şeyler üretebiliyor.
Tekrar eline sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Sayın @admin dikkate alır hocam.

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Bugünlerde sayfaya düşmüyor

Murat5635

Like verdim gördüğüme.

ALLAH KOLAYLIK VERSİN

7BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Raşid @Yaseminnisa @Halilibo06 @16paramıknatısı @Bjk42_
0

Murat5635
(0 saniye önce)

Bu çalışma altına yazan herkese like verdim teşekkkurler biri itina ile hepsini sildi emeğe de emeğe değer verenede tahammülü yok arkadaşın

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bu çalışma altına yazan herkese like verdim teşekkürler bir itina ile hepsini sildi
@ASRİ6327

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeğinize sağlık hocam.. çok teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Elinize sağlık kardeş. Çok doğru söylüyorsun. Laf ebeliğine gerek yok. Ben bildim diyen kendini sorgulasın derim.

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık,

1BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

Varol dostum. Emeğe saygı3

1BeğenmedimŞikayet

Ame34 ()

Selamun aleykum ebi nasılsın ? Online oldugunu gördüm girdim siteye üye olma amacım zaten sensin bu snal alemde dilinden anlayıp güvendigim 2 kişi var ilki sensin emeklerin için teşşekürler

1BeğenmedimŞikayet

Bjk42_ ()

Emeğine sağlık abim her zamanki gibi likelandin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum