Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 10:02:01
EUR 34.9906 10:02:01
USD 32.5649 10:02:01
ALTIN ONS $2341.6400 10:02:01

Grafiği gönderen: ekonomi_kamu

⭐⭐ekonomi_kamu ()
Ons

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Aleyküm selam kardeşim

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim ben 14ekime kadar satış yönünde değilim Fed e kadar beklemek çok mantıklı gibi geliyor bana ytd

Bursa_Kartalı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim gümüş altından biraz daha fazla bekletecek gibi. Ama şunu belirteyim 14ekime kadar borç arttırımı çıkmazsa hem altında hemde gümüş te ani yükselişler görebiliriz.
Yoksa her Fed alım azaltacagiz açıklaması özellikle gümüşü kötü aşağı götürüyor.
Ben her düşüşü alım her anı yükselişi de satış fırsatı görüyorum.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum hocam nasılsınız

Gümüş gram beklentiniz nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Bursa_Kartalı_ ()

Full Gr altın devam ediyorum 1500-1600 lu rakamlar konuşuluyor düşünceleriniz nedir satış nereden yapalım

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Aynen dostum bende gümüş ve altın var izleyip göreceğiz. İnşallah yakında güzel günler gelir.

Alpaslanoffical06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

bizim de elimizde altinimiz var ama tersteyiz malesef kac aydir bu sene isimiz cok zor ons bazlı izleyelim bakalm

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Ters köşe yapar. Bu onun düşüşü değil mağlesef.

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

fed daha konusmadan boyle dustu konusunca nerelere çakılır sen hesap et

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Ne zaman böyle terste bulantıcı duruma gelindiği zaman işte o zaman sert hamleler gelecek lakin iş işten geçmiş olacak. Bugün iyi direndi kırılmamak için. İlerleyen günlerde özellikle fed kararından sonra asıl yön tayin edecek. Bakalım daha neler göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

yok gardasm yok bu sefer anladim yukseltmeyecekler malesef ki.

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

yok üstat yok bu sefer farkli bu varlik alimi azaltma konusu onsu mahfetti daha konusma olmadan boyleyse konusulduktan sonra ne olur bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

kardeşim altın 1684 gördükten 15 gün sonra 1830 u gördü.
o yüzden ümitsizlik yok hele fiziksel almışsan biraz fazla bekletebilir ama her zaman kazandırmıştır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

3 ay kalmis kardesim daha yukselmez bu anlaşılan bu sene altindan kimse para kazanamicak bu varlik alimi azaltma muhabbeti onsa baski yapiyor

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Yıl sonu çok mutlu olacan sabret :)

2BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

ons altin bizi mahfetti gercekten kimsenin ümidi yok artik o seviyelere gelecegine ...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum