Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 02:30:13
EUR 34.9058 02:30:13
USD 32.5270 02:30:13
ALTIN ONS $2331.3350 02:30:13

Konu: Gunluk ortalama kırmızı siyah.

200 günlük siyah ve 50 gunluk kırmızı keserse işler karışabilir.

Dealt cross gercekleşebilir .biraz dikkat .ytd

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Eline emeğine yüreğine sağlık üstadım, Rab'bim ümmeti Muhammede böyle bir yol nasip etsin amin

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Üstad like size. Gene büyük laf etmişsiniz. Hepsine katılıyor, saygı duyuyorum. Rabbim ahiret için sa'yü gayretinizi arttırsın. Mesajlarınızın derinliği çok fazla. İnsanı çekip kuşatıyor. Rabbim bize dünyada ve ahirette iyilik ve güzellikler ihsan eylesin. İyiki varsınız.

Ayrıca size yakın olup, bi türlü beceremediğim şu dil konusundaki tecrübelerinizden faydalanmak isterdim.

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Maşallah döktürmüşsün. :)
Yüreğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Çok hoş bir seda olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Hürmetler...

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bilmukabele, saygı bizden efendim. Hû eyvallah.

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Maşaallah inci gibi dökülmüş kelimeler. Ne mutlu size. Tabduk Emre dergahın da dersini almış Ben bilmem diyerek. Hoşça dostça selametle kalın sn @iknownothing saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Aksine memnun ve mesrur oldum kardeşim. Dünya yolculuğunun gayesini de, nasıl yolculuk edileceğinin de biliyorsunuz. Allah yâr ve yardımcınız olsun. Görüşelim inşaallah...

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah üstadım. Ağzınız bal yesin. Ne güzel bir benzetme bu böyle. Var olun.

poyraz_eksen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

poyraz_eksen ()

Üstadım derviş gibi konuştunuz

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Duygularıma tercüman oldunuz ozellikle son paragrafta. Amacıma ulastigimda ki insaallah nasip olur daha gidilecek çok yol var Allah için. Bencede bu gayret fazla.. Hayırlısı

16BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah hocam. Alanım ingilizce, çok okumaktan gözü ele aldık. İki tane ana dilim var gibi bir durum yâni. Asla ben oldum demedim. 32 yıldır dil öğrenip duruyorum. Kitap okumuyorum, konu okuyorum. Kimseden alıntı da yapmıyorum tabi ki.

Bence insanın kendi sözü olmalı. Bu yüzden baştan sona hiç bir kitaba sabrım kalmadı. Maksadını anladığım an başkasına geçiyorum. Şu aralar da yatırım işini öğrenmeye gayret ediyorum. Eğer onun da helâlinden maksadını bulursam fazla oyalanmam. Ömür kısa, kılınacak namaz, tutulacak oruç, yapılacak hasenat, derdini dinleyecek çok Ademoğlu var. Dünyada kalacak meta için bu kadar gayret fazla. Hayırlısı inşallah. Başınızı ağrıttım. Sürç- ü lisân ettiysek affola.
I know nothing.
Ben hiçbirşey bilmem.

KAFKASHANÇERİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bilmeyen internete bakabilir . ytd grafik burda . ytd

1BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Al uzun vade tut, kârı gör diyenler haklı. Er geç alınan rakamın üstünü görüyor. En kötü ihtimalle ana para erimiyor (gibi görünüyor). Al- sat yapanlar da haklı. 7.50'den alana biri nasıl bekler? Çok sağlam bir psikoloji gerektirir. İşimiz zor, kafamız karışık, ortam puslu vesselam. teşekkür ederim kardeşim. Bu arada meslekte sizden 4 yıl kıdemliyim. :) Ama bu mecrada sizin maşaallah'ınız var.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

En son baktığım zaman 52 haftalık ortalama 21.60 gibi bir değer gösteriyordu. Şu anda 2 dolar yukarıda. Tabi doğal olarak uzun vadeli indikatörler al diyor. Ortalamanın üstünde olması hep öyle olacağı anlamına gelmez. Hele bir de altına inerse, eyvah ki ne eyvah.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Artık verilerin de bir anlamı kalmadı, ustalar öyle diyor 3 boynuzlu, 2 boynuzlu kırmızı gelir se şu olur yeşil gelirse bu olur, tramp gideli her verinin tersi gelmeye başladı. Tramp sürekli konuşuyor, yazıyor du, bu b i d o n etliye sütlüye karışmıyor galiba :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Katılıyorum...

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Temel de çok kolay değil aslına bakarsanız, zira temel analiz kısa ve orta vadede kâr bırakmaz. Daha çok uzun vadecilerin işini görür.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim iyi kazanclar . bilgi için ayrıca tskler.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yazamazlar güzel kardeşim. Bende sende kimsede yazamaz. Oyun yapıcı onlar degilki. Aksi bir durumda bu kadar insanin vebalini kim alır... gümüş bu:(( bir aksi haber bütün işleri değiştirir. Hersey mumkun ama benimde baktığım grafikler ve dostlar da paylaşıyor zaten hiç iyi görünmüyor gözüme ve kötü tersteyim. Ve maalesef Ytd:))

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Grafikteki resmi gönderdik umarım milletin faydasına olur demekten baska caremiz yok :( ytd

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bu arada like sıkıntısı yok. Denedim 3 tane attım. Hepsini afiyetle kabûl etti.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Yani kardeşim, bu aralar teknik değil de temel analizler öne çıkacak. Bunu anlıyoruz, doğru mudur?

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

TSK ederim. iyi Kazanclar.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Kabul etti hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Hayırlı geceler, çok güzel yazdın kardeşim, harbiden ne yapacağız, hani bu ışığı gören dostlar dan ricam Allah rızası için, ters bir durum da açık açık yazın zararın neresinden dönersek kardır, başka bir emtina da nasibimizi ararız, ytd, demeden yazın lütfen...

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

:) bende burdan gorsunler diye gönderiyorum. bakan gorur herhalde . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Biliyorum o yüzden tedirginim ya:((

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Çoktan karıştı gibi duruyor üstadım. Bilgisayardan indikatörlere baktım, aylıkta kuvvetli al, günlükte sat, 4h de sat, saatlikte kuvvetli sat. vs. Sigorta değil tüm pano alev aldı. :D

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum