Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0844 12:38:54
EUR 35.0284 12:38:54
USD 32.2803 12:38:54
ALTIN ONS $2382.8900 12:38:54

Konu: tamamı hayal ürünü jenerik senaryo ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Arkadaşlar önümüzde ki iki üç yıl içinde oluşacak temel haberlere göre çizilmiş bir senaryodur tabii ki bugünden bunları bilmek imkansıza yakındır belki de benim yazdığım olaylar değil daha değişik süreçler yaşanacak o zaman bizim de değerlendirmelerimiz değişecek , ben bugünden baktığımda gördüğümü yazdım, belki de fed benim beklemediğim şekilde bu ay faiz artışı konuşmaya başlayacak ve senaryo rafa kalkacak bilemeyiz,
bu senaryonun teknik adımları ise
ons Altın da 1760 altı kapanış almamak
1850 üstü günlük kapanışlar gelmesi

Yorumlar (86)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Tamam dostum sağ olasın

Trend_boy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sen sayın @celik2119 hocamın attığı grafiklerde b- t- C de çizdiğimiz butterfly pattern görmüş olsaydın anlardın. Neyse siz mükemmel ustasınız. Benim bilgim denizde damla , okyanusta katre bile değil. Siz kendi sıkletlerinizle lütfen teknik yazışma yapın.

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Eh artık tecrübe sahibi olduk

Teknik bizde analiz bizde strateji bizde

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş

Biz değil onlar korksun değilmi ; ))

@Abbas_usta

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Siz tiyolarınızla (! ) kendiniz çalışın. Üstten bakmayı sevmem kendime de üstten baktırmam. Hele ki bilgisi benim kadar olmayan birinin bunu yapmasına müsade de etmem. Bildiğiniz bir şey varsa öğrenelim dedim ben bilgiye verdiğim değeri gösterdim. Siz bu lafımla egoya kapıldınız. Sizde olduğunu iddia ettiklerinizin kat kat fazlası bende var. Lütfen sıkletinizde olanlarla yazışın. Zorla insana bunları yazdırmayın.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım, benim dolar, gümüş ya da majör, minör pariteler ve emtialarda klasik teknik, Gann ızgara, gan box günlük, haftalık, aylık, alıcılı satıcılı bölgeler, zaman analizi, cycle geçişleri, Elliot , mevsim, ay ve gezegen retroları, ay döngüleri, mevsim ve gezegen retrolarından çizilmiş ayrı boxlarım, senaryolarım, formasyonlarım hepsi için var. Bana bunları neden yazıyorsun anlamadım. Neyi ispat ediyorsun. Atarsın grafiklerini herkes değerlendirir. Yazdıklarında teknik anlamda bir bilgi göremedim. Siz daha iyisiniz , kabul ettim.
Ben kimseye bir şey ispatlamaya çalışmıyorum. Ben bildiklerimi gördüklerimi sebepleri ile yazar değerli arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunurum.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

İnşallah izlerim, gayet güzel anlatıyor. Anlaşılır şekilde

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Tüm videolarını mutlaka izleyin. Bir çok indikatörün nasıl çalıştığını anlatıyor. Güzel bir anlatımı var.

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım benim için rakamlardan ziyade neye göre, hangi formasyonunuza ya da nasıl bir teknik çiziminize göre bunlara ulaştığınız önemli. Bunları belirtme şansınız varsa memnun olurum. Öğrenmek adına yazıyorum. Bilmediğim bir bilgi varsa onu öğrenmek benim öncelikli amacımdır.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

İlk iki videoyu izledim altın oran ve geri çekilme seviyeleri, fırsat buldukça devam ederim kardeşim.
@calculator

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Valla hocam, peşin hükümlü biri değilim. Diğer teknikleri de üreten sonuçta bizim gibi insanlar. Grafik yetkisi aldığınızda çizimlerinizi inceleriz. Güzel çalışması durumunda kendi tekniğinizi öğretirseniz öğrenciniz olurum. Bundan gocunmam yüksünmem. Benim için her yeni bilgi beni bir tık üste taşır. İnşallah bir an önce grafik yetkisi alırsınız ve tekniğinizi görmek , incelemek fırsatına kavuşuruz.

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Irmağan gıyına gelecen mi

Enes0641 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enes0641 ()

Abbas nereye gidiyon

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

tedbirli olsaydın bu zamana kadar daha az zararla çıkabilirdin, en azından böyle düşünmene sevindim, önce inat edip bekliyordun, zararın katlanıyordu.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hayal ürünü jenerik senaryo cümlesi ile hayalim kelimesi arasinda ki farki mi anlatayim simdi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Murat5635 (19 saniye önce) Cevap yaz

Konu: tamamı hayal ürünü jenerik senaryo ytd

https://altin.in/fiyat/gumus

Bunu ben mi yazdım :)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Napalım dikine dikine göz göre göre helikopterden mi düşelim gidişat neyse ona göre bakacağız ytd by tarafsız adam

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hayalim yazmadim ki, işin sonunda zaten bu hayal değil öyle ve ya böyle gerçek olacak

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

senide al yattan al satcıya döndürdük :) @ÇANCILAR_PET_SHOP abbas usta neler diyor öyle tedbir taktik felan x) inanmaya başladı...

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

fed salsa bu oluşurda fed salmıyor ki, hayal kalması muhtemel :) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum