Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0770 09:16:07
EUR 35.3452 09:16:07
USD 32.7955 09:16:07
ALTIN ONS $2323.3050 09:16:07

Konu: yön yukarı diyor tuzak mı ? doğru mu?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Grafik yön yukarı diyor.Dolar yarın aşağımı yukarı mı dalgalanır ? Gram TL Aşağı mı Yukarı mı ? Ons yukarımı yoksa tuzak mı ? Manipülasyon devam edecek mi?

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Spek yorulsun üstadım. Biz azimle ayak izlerini takip ederiz. Spek hem yürüsün hem ayak izlerini silsin. Spek iki kere biz bir kere yoruluruz.

armageddon1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

dostum bi relax yahu
elde gma varmi var %50
elde tl varmi var %30
elde usd varmi var %20
elde 1dolarlardan
ftm 1inch algo varmi var
ozama
relax
birak
balinalar bize calissin

kural su
""YATİRİM YAPTİGİN URUN ASLA SENİ YORMAMALİ"
OBAAA:))

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

:))) Virgülden önceki ve sonraki rakamdan kastım şudur. Benim alımım satımım 24,2xxx deki son x de değişiklik yapar mı bilmem bende alım satım yapan spekülatörüm lakin birileri 28,75 i değerini 22,102 yapabilir yani virgülün solundaki 8 i 2 yapabilir. İki spekülatörün karşılaştırılmasını matematiksel yaptım

2BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

edebiyattan anlamam
ama matematikte
"dunya birincisiyim"" daha oncede demistim

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Elbette dediğiniz gibidir şakin biri virgülden sonraki 5. Basamağı hareket ettiremezken diğer virgülün solundaki rakamda değişiklik yapabilir.

1BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

bende "spekulatorum""

islem yapan herkes spakulator

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, hepimizin yanılma lüksü vardır. Bizler Spek için kolay lokmalarız desek yerindedir. Spek in yanıltamadığı tek kişi Spek tir.

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

ve 3 sene icinde
"hani dedigin sayi gelmedi diyen olmadi sadece gms ons 1 sene 32dolar bekledim 3 kere 29 dolardan döndü""

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hay maşallah sayın @armageddon1

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

75 bin 457 . bingoda
sayfaya veda ettim

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Kaçıncı Bingo oldu Heri_05

1BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

neyi emin olamiyorsun
dostum
harika grafikler cizmissin
bingo bile demissin
düseni kirmis trend çizgin

TEBRİKLER
TEBRİKLER eline saglik

önümüz bi aksilik olmazsa
RALLİ
not :grafik analizi
para kiminse karar onun

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bunu kabul edemiyoruz. Çizmeye ve paylaşıma devam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

11 Hazirandan beri baskı var ne kadar yukarı atar emin olamıyoruz. Usta arkadaşlarımızın yorumlarını takipte olursanız faydalı olur. Ben anlık takip ediyorum ve inşaallah önemli yorumlar kaybolmasın diye sayfayı meşğul etmemek adına artık fazla yorum yapmamaya çalışacağım.

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Bu sorular cevapsızmı hocam emeklerinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Teşekkürler @Aa1 , eksik olmayınız

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Çok teşekkürler sayın @İlla_edep , varolasınız

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

3 like tamamlandı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Keşke üç lıke hakkım doldu alt yorumu lıke layalım grafik etkisini bir an evvel alırsanız. Çok iyi olacak.

10BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Aslında tüm çizim ve ihtimaller için biz havuz oluştursak, çalışma ve iptal koşullarını takip edip, iptal olan çizimleri ihtimallerden çıkarıp diğerlerini takip etmek lazım. Bir ihtimal havuzu lazım bize:))

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu ise çıktı
onlar manipüle etmeye çalışsa da yaptıkları hareketleri gizleyemedileri tek şey mumlardır. Mumlar bize her şeyi anlatır. Mumlarda olan hareketleri gizleyemezler.
Çok güzel çizim ve yorum yapan arkadaşlar var. Manipülasyonlara karşı tüm ihtimalleri değerlendireceğiz. Tüm çizimleri kontrol edeceğiz. Ortak akılla hareket edersek hiç bir algoritma insan aklından üstün değildir çünkü algoritmaları da yapan bir insan aklıdır.

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Varolasın üstadım, çok teşekkürler

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Çıktı Usta senin de eline emeğine yüreğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Eline emeğine yüreğine sağlık üstadım.. bu emekleri like sız geçmiyorum..

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @REŞAT12 hocam alt yorum çıkmadıysa profile ekleyeceğim

6BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Emeğine sağlık @REŞAT12 hocam, onlar manipüle etmeye çalışsa da yaptıkları hareketleri gizleyemedileri tek şey mumlardır. Mumlar bize her şeyi anlatır. Mumlarda olan hareketleri gizleyemezler.
Çok güzel çizim ve yorum yapan arkadaşlar var. Manipülasyonlara karşı tüm ihtimalleri değerlendireceğiz. Tüm çizimleri kontrol edeceğiz. Ortak akılla hareket edersek hiç bir algoritma insan aklından üstün değildir çünkü algoritmaları da yapan bir insan aklıdır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum