Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0779 16:30:06
EUR 34.8056 16:30:06
USD 32.2663 16:30:06
ALTIN ONS $2325.9200 16:30:06

Grafiği gönderen: Varabey

stokastik ytd

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

24.27 target direnci 1. Deneme ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Kural 1 . Bir derede iki balık kavga ediyorsa bilinki derenin yanından az önce bir ingiliz geçmiştir london degerli külçe emtianın degerini 374 haftalık çevrimden önce düşürmek zorundadır fakat onsta pasifik asya üretimde birinci oldugu için buna izin vermeyecektir buda gümüş için ratio dengesizligine geçiçi olarak yol açaçaktır ytd

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Teşekkür ederim sayın @Varabey

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bende tşkr ederim

BlackMamba57 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

23.82 ile 23.97 arasında olabilir veya minumum günceller 23.65 artık hangisi dek gelirse sn halka ytd

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BlackMamba57 ()

tesekkur ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Şu anda mi tapmak gerek yoksa bir güney sonrası mi kuzey beklenir?

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Türkçesi sn black manba şöyle biraz aşagı yapıp sonra yükselecek alım yapacagım sonra stokastik tepe yaptıgında satacagım dün düşecek dedik düştü parite olarak şimdi 23.89 bir daha yapsa alırım 50 veya 60 cent yukarda ya satarım yada duruma göre beklerim ytd

BlackMamba57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Devamlı alıp satıyorum dostum aslında dip bekliyorum aradaki 50 centleri harçlık yapıyorum ytd

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BlackMamba57 ()

Hocam türkçe mealini de yazarmısınız lütfen (alım hazırlıgı düşünmek gerekir stokastik kuzeye poz hazırlıgı yap der)

https://yorum. altin.in/tum/gumus

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Kaçtan almayı düşünüyon dostum

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn halka alım hazırlıgı düşünmek gerekir stokastik kuzeye poz hazırlıgı yap der ytd

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Anlamı nedir sayın @Varabey

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ben tşkr ederim sn invicble lion hocam

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık değerli üstadım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum