Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 05:22:32
EUR 38.1653 05:22:32
USD 34.1635 05:22:32
ALTIN ONS $2659.4050 05:22:32

Grafiği gönderen: celik2119

4 saatlik grafik. İlk atak gece 1'de olmuş. Sonraki gündüz 17'de.

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben , sen , o , bu herkes kendisi için yatırım yapıyor burada. Benim kazancımın sana faydası var mı, onun kaybının bana zararı var mı. Elbette herkes kendi kesesini düşünür. Ben sadece dua ederim " Allah'ım bana nasip ettiğin kazancı , çalışan çabalayan, sabır eden kullarına da nasip et" derim. Kısmetleri ne ise onu alırlar. Şunu şuna yatırsaydım, bunu buradan alsaydım gibi karşılaştırmalı kâr zarar analizi yapmanın kimseye faydası yok. Ben 3 liradan aldığım zaman herkes 3,5 de satış yapıp çıkış yaptı 2 TL bekledi, ben kaç düşüş gördüm ama satmadım ve 2 katına çıkardım parayı. Bu esnada sat al ile şuradan satıp buradan alsaydım şu kadar gram artırımı yapmıştım diyip telefonun hesap makinesi üzerinde kendimi bunalıma sokmanın bir faydası yok.

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Benim yukardan aldıklarım var 40kg zararda onlara dokunmuyorum alttan alıp satıyorum onuda beceremiyorum zaten arkasından bakıyorum sürekli:)))

Enes0641 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Sende sattınmı abi beklemedemisin

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

6,6666 benim takıntılı rakamım. Ben bir satış yaparım orda sonra artış olur)

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

24,70 ve 73,70 seviyesi 4 saatlik bir mum bırakır ise ihtimali artar gelmesinin.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Gelir ise bu hafta kapanışında, satacak mısın?

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

%100 lük doğru işlem yani. Arkadaş sadece kendi yaptığı işlemin gerçek olabileceğini , 30 dolar ons iken gümüş satışı yapıp dolara geçseler idi kazanacaklardı, 30 dolardan düşeceği kesindi diyor. Tabi elinde gümüş olanlar için bunu söylüyoruz, yoksa 30 dolara çıktığı zaman tüm parası ile 30 doların aşılması riskini satın almaktan bahsetmiyorum. @celik2119 arkadaşın dediğine göre yazışıyorum. 30 dolarda ben neden satmadım, 12 dolardan beri elinde gümüş var, 10 yıldır görülmemiş bir seviye gelmiş ve kazancım çok iyi ve ben 30 dolarda satış yapmanın yapmamanın riskini alırım ve bu en doğal haktır yatırımcı için.

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yatırımda gerçekçilik savunuyor isen çok yanılırsın.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Biz teknik anlamda olumlama diyoruz, halk arasında Polyanna'cılık deniyor. Güzel bir savunma mekanizmasıdır. Depresyondan korur. Siz bu konuda çok başarılısınız. Tebrik ederim.

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yatırım risk almak değil mi. 10 yıldır gelmemiş olan bir seviye gelmiş , o risk alındı ve sonucunun ne olacağı belli olmayan bir risk idi. Belli değil olur mu hiç , demeyin , sonucu bilinen risk olmaz. 30 dolar riskini alan kişiler kimbilir belki ileride anlatacaklardı nasıl para kazandıklarını.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Avrupa Birliği'nin bu sene sıkılaştırmaya geçmesi beklenmiyor. Bir etkisi olmaz.

BabaKartal1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BabaKartal1903 ()

Hocam bu gün euro bölgesi toplantısı var onslara sizce nasıl etki eder alman sayfaları dolaştım tahminler aralık yada ocağa kadar varlık alımlarını şimdilik kısıtlamıyacakları yönünde

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Onursal5701 Gümüş 30 dolara yaklaşıp hemen çekildi, o sırada gümüşü dolara geçecek fırsat bulamadı kimse diyor. Ben de birkaç gün boyunca o civarda dolaştı, isteyen o sırada geçer şu anda %30 karda olurdu diyorum.

BabaKartal1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BabaKartal1903 ()

Hocam tam olarak ne diyor bu grafik?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum