Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 13:37:34
EUR 38.1305 13:37:34
USD 34.1246 13:37:34
ALTIN ONS $2622.1000 13:37:34

Konu: BTC Grafik Görünümü 08.09.2021

btc 'de bir 3gen oluşumu göze çarpıyor.. Kısacası alıcılar ve satıcılar şuan dengede tutmaya çalışıyor görünüyorlar.. Fiyat seviyesi görüldüğü gibi bir 3genin içinde ve gitgide sıkışık bir alanda hareket ediyor.. Bu 3gen hangi yöne kırılırsa şayet, piyasa o yönde hareketine devam eder..

(Ben yukarı kirilacagini öngörüyorum toparlanmalar çünkü o yönde)..

Fakat bu 3gen formasyonundan beklenen sıkışmadan sonra fiyatların mevcut trendin yönünde hareketine devam etmesidir.. BTC'de şuan en önemli seviye bugün test edilen 50 günlük MA 44.420$ civarındadır ve şuan 200 günlük MA'nin üstünde 46.000$ civarında tutunuyor olduğudur ve günlükte bu seviyenin Altın da kapanışlar riskleri aşağı yönde uzatması şeklinde beklenebilir..

Bugün en düşük 44436.93$ ve en yüksek 47386.72$ arasında gidip gelmekte olduğudur.. Şuan saatlik grafikte saatlik MA20 46.300$ üstünde ve saatlik kapanışlar yapması kısa vadede bile olsa yukarı yönde devam etmesini ve ardından 46.800$'in kırılımı halinde adım adım 47386.72$'a ve 47.500$'a yakın ve 4 saatlik görünümdeki 200 SMA direncine kadar gitmesi beklenebilir..

Gün kapanışları daha detaylı veriler sunacaktır, risk almak istemeyenler bekleyebilir.. Yukarı yönde ve şuan dönüş işaretleri başladı diyebilirim..

Bekleyelim görelim..

Bol kazançlar..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

İyiyim teşekkür ederim, Stres veya problem den olmasında yorgunluk geçici , geçmiş olsun güzel insan işin rast gelsin sağlıcakla kal

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

geçen seneden benı arda olarak bılıyosundur, esas adım ömer, sen benı arda bıldıgın ıcın ole degım kardesım. yanı en azından benım kım oldugumu bılıyosun dımı üstat onemlı olan o :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Gerçek ismin Arda değil ama öyle değil mi? .. Şuan bir sıkıntı görünmüyor trend değişmedi ve profilimde grafik, analiz var detaylı olarak bakmanı tavsiye ederim..

Algerden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

codex hocam ben arda, bu dusus neydı? boga devam mı? saygılar

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol Gakkoş iyiyim, yorgunum yorgunluktan mıdır nedir uyuyamıyorum bile kardeşim sende iyisindir umarım..

Elazıgleee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adgny ()

Emeğine sağlık iyi geceler usta

1BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

Sen ne mübarek adamsın üşenmiyorsun zorda olanlar İçin çabalıyosun :) sağlık sıhhat nasıl hocaların gülüü

6BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Zararı olanlarin aslında 3 seçeneği var..

1. si ya zararkes yapıp çıkmak ve bu cesaret isteyebilir özellikle meblağ yüklü ise..
2. si ise beklemek ve bu da biraz değil bayağı sabır ve zaman isteyebilir..
3. ise aldigin koinlerin ve ortalamayı da düşürmek adından ek meblağ ve üstüne eklemek ister kısacası..
Bundan başka seçenekler yok gibi onun için bu seçeneklerden birisini seçeceksin başka çaresi şimdilik yok..
Bu piyasa manipüle edilebilir olduğu için herşeyi beklemek gerektiğini de unutmamak lazim ve..
Dünkü düşüşün bu kadar sert olması beklenmiyordu piyasa yapıcılar en iyi analistleri bile terse bırakmış olabilirler..
Tüm altkoinlerin BTC'ye göbekten bağlı olduğunu düşünürsek her 2 hamlede de muhakkak etkilenecektir düşerken de çıkarken de altları arkasına alıp domine etkisi yapacaktır ve bizler iz süren stoplos kullanmak ise can simidi görevini görecektir..

Şunu unutmayın ki şuan piyasanın geneli olumsuz düşünüyor ve bu olumsuz düşüncelerde sonuç her zaman olumluya döner piyasa yapıcılar terse düşürebilir.. Borsada yıllardır bu kural genellikle hiç değişmemiştir..

BTC'de şuan günlük MA50 ve MA200 seviyeleri ve desteklerinin altında kapanışlar yaparsa riskler artabilir..
BTC'de gözüken ve haftalık MA20 42.000$'in altında ve özellikle haftalık kapanışlar yapmadığı sürece zigzaglarla yoluna öyle veya böyle devam etmesi olacaktır bu süreç ve trend değişimi olursa şayet, en sağlıklı kararı verecek olan yine sizsiniz..
İyi geceler..

İlyas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Slm hocam ben de Avax ltc doge Neo aavea tezo matic bal tezi bat maket var zaten zarar çoktu dün dahada çoğaldı paribu kullanıyorum bı düşüş daha olursa hapı yuttk nasıl çıkacaz burdan ne yapmak lazım bı akıl verin

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Tesekür ederim hocam haftalıkta 5.38 bakacaz hayırlısı herseyin

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Alım yerin gayet iyi EOS'ta Mustafa, BTC trend yukarı devam edecek gibi görünüyor.. Haftalikta haftalık MA20 5.38$'in altında kapanışlar yapmasın yeterli.. Şayet bu seviye altında kapanış yaparsa yeniden aşağı yönde riskler uzar ve akümüle okur uzar ve haftalık 4.32$ seviyesi şuan en önemli seviyedir..

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Çok sağolun üstad hayırlı akşamlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Hocam hayırlı geceleriniz olsun napacaz eos ile btc formasyonu bozdu ne bekliyor bizi

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı akşamlar, ben pek genelde kimseyi izlemedim desem yeridir ama hep çizim yaparak kendimi geliştirmeye çalıştım, hala eksiklerimiz var.. Özellikle bu piyasa herşeye gebe ve spekülasyona çok acik.. Sizde you... üzerinden çeşitli grafik analizleri izleyebilirsiniz bununla ilgili eğitici videolar çokça mevcuttur.. Burada Ramazan diye bir arkadaşımız vardı eskiden eğer devam ediyorsa you... 'da Kripto Ramço idi sanırım aklımda öyle kalmış onun videolarını izleyebilirsiniz.. Tradingview üzerinden bol bol trend destek ve çizim yapın yanlış olsa bile yapın ve yardımcı indikatör kullanabilirsiniz.. Hergün 1 tane öğrenmeniz sizin faydanıza olacaktir..
EMA-10-12-20-26-50-55-100-200
MA-10-20-50-100-200..
Bollinger bantları..
Ichimoku bulutu..
TD9..
RSİ..
MACD..
ve FİBO oluşturursaniz stratejinize göre kısa, orta, uzun vade gibi saatlik dilimlerinde ve günlük haftalık her zaman degerlendirebilirsiniz..

Tokeerr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Hocam hayırlı akşamlar grafik öğrenmek için neler yapmamız gerekir mumları öğrendim ama varmı bu işi öğrenmem için bı analist tavsiyeniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum