Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 13:27:24
EUR 34.7995 13:27:24
USD 32.5965 13:27:24
ALTIN ONS $2381.4450 13:27:24

Grafiği gönderen: celik2119

Mavi kanal bitti. Artık sarı kanalda yavaş yavaş tırmanacak. Bir aksilik olmazsa.

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Usta mayıs'ta 7.74'ten alıp terste kalmış, biz mavi kanalda düşer bekleyin demişiz. Usta artık bu gümüş yükselmez derken biz 6.20'de düşüş bitti artık yükselir demişiz. Bu yıl içinde 7'nin geçileceğini gösteren grafik paylaşmışız, artık gümüş düşmez demişiz. Yok efendim sarı kanalın yüksekliğini beğenmemiş ustamız. Ustalar zor beğeniyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

inşaAllah aksilik olmadan yükselir artık sizin 6.20 de yükseliş başladı yorumunuzu görmedim o ara 5li rakamları okuyup strese girmekten sonuç zararkestik ve zararı katladık artık 8li rakamlarda çikmayı istiyorum hele sizin görüşünüzün bu yönde olduğunu ögrenince. Çok gram kaybettim hatta çok kg diyebilirim:((

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Melisada @gokderya61 Gümüşte düşüş bitti artık yükseliş var diye iki ay önce de söylemiştik. Aşağıdaki grafik onlardan birisi. Kanalın içinde bazen üst duvara bazen alt duvara çarparak yükselecek artık.
Ustaların en çok sinirlendiği bu grafikler zaten. haydi düşeceğini söyledin, 6.20'de artık düşmez yükselecek diye nasıl söylersin diyorlar. Ben demiyorum aslında, grafik öyle demiş.

0BeğenmedimŞikayet

s_ece ()

Hocam eğer uygun olursanız borsada gözde ve kords grafikleri için yorumunuzu istesem olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

An itibariyle TL 6520 gümüş mü Alınır 8480 dolar mı alınır. Saygılar celik arkadaş

0BeğenmedimŞikayet

s_ece ()

Hocam bugün dolar almaya devam edelim mi. Tekrar geri gelir mi bekleyeyim mi Bir miltar 8.35 ten alabildim. 8.30 kaçırdım.

0BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

tmm hocam sagolun

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Celik bey merhaba gumus 6,30 lara gelirmi dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Faiz artmadığı sürece dolara geçmek mantıklı. Artırma ihtimali düşük. Büyük ihtimalle pas geçecek.

gold52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

hocam faiz dusmezse faiz de kalmak mi mantikli yoksa dolara gecmek mi bnm vade 13 eylul de doluyor

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

23 eylül 2021.

Mohammad_Usman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

Çelik Bey, doların kira getirisinden 1 yılda daha fazla mı gelir getireceğini düşünüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Sarı kanalda destek, direnç nedir

1BeğenmedimŞikayet

Trend_boy ()

Eyvallah dostum sanada bol kazançlar

homongolos1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kramer77 ()

Öngörünüz bir miktar geri çekilme, yanlış anlamadıysam. Ben de %70 TL ve bir miktar dolar ve Bist var. Dolar alımı için zamanlamayı soracaktım. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

homongolos1 ()

hayırlı bol kazanclar kardesim

Trend_boy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mohammad_Usman ()

MB faiz kararı ne zaman hocam

0BeğenmedimŞikayet

Myekim ()

Hocam sen bunu paylaştiysan yükselir cidden ağzından bi
Hayırlı kelam duyduk :) eline sağlık

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam benim zaten bir miktar sanal dolar vardı. 8.30'dan bir parça daha aldım. MB faiz kararından sonra kalanı da almayı düşünüyorum.

Kramer77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kramer77 ()

Daha önceki yorumum çıkmadı galiba, doları full mü aldınız?

0BeğenmedimŞikayet

Trend_boy ()

Sabah dolar aldım şimdi çıktım kar cepte 8'40 bekliyorum tekrar alicam

0BeğenmedimŞikayet

homongolos1 ()

gümüşte sabrederseniz çok iyi para var.. ama borsada gümüşten daha fazla var..

0BeğenmedimŞikayet

Trend_boy ()

Dolar alsat para kazan bundan böyle, gümüş al nam yap, avro sterlin alsat para kazan

1BeğenmedimŞikayet

Trend_boy ()

Daha inanmıyorum 32 dolar olucak diyenlere, dolara geçtim 10 kuruş buldumu bozarım günlük yevmiye mi çıkartırım dostum

0BeğenmedimŞikayet

Trend_boy ()

Orjinal çakma hocam normal değil

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Onlar çakma ekonomist :) Fedin parasal sıkılaştırmaya gideceğini bile bile altın ons 3000 dolar olacak diyorlardı. Sonuç 2070 dolardan 1800 dolara düştü.

-1BeğenmedimŞikayet

homongolos1 ()

he ya burdada bazıları ons 32 $ olacak diyordu

0BeğenmedimŞikayet

Trend_boy ()

Ekonomistler Haziran'da diyorlardi 2021 son çeyreğinde gümüş 12/13 olucak

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

2023 e kadar yaşarmiyiz hocam :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum