Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0900 02:14:15
EUR 35.0859 02:14:15
USD 32.1655 02:14:15
ALTIN ONS $2390.0750 02:14:15

Konu: BTC Grafik 07.09.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC'de dünün en yüksek seviyesi olan ve 52.000$'in üstünde 52230.34$ seviyesini test ettikten sonra aşağı yönde en düşük 51024.32$ seviyesine kadar bir düzeltme yapmış görünüyor olduğudur.. btc 'nin şimdilik saatlik görünümünde ise 52.000$'da desteklenmeye ve saatlik MA20'ye yakın bir seviye aynı zamanda % 0.5 FiB seviyesine denk gelen orana da tekabül ediyor olduğudur.. Bugünün en yüksek seviyesi ise 52956.47$'i bile test etmiş olduğudur ve kısa vadede 53.221$ hedef hedefine az kalmış gibi görünüyor.. BTC'nin saatlik grafik akışında ise şuan saatlik MA20 52.000$'in üstünde kalması pozitif ve 50-100-200 SMA gibi tüm HO'larin şuan üstünde görünüyor ve destekleniyor olduğudur.. BTC'nin saatlik grafik akışında dünkü en yüksek seviyesi 52230.34$'a yakın % 0.618 FiB desteğide göze çarpıyor..

BTC bu her 2 seviyenin Altın da yani saatlik MA20 52.000$ civarı ve 52230.34$'in altına sarkarsa riskler aşağı yönde dün dolaştığı seviyelere dünkü en düşük test edilen 51020.34$'a bile düşüş riskini uzatması sözkonusu olacaktır.. Son seanslardaki en düşük 51024.32$'dan bugünün en yüksek seviyesi 52956.47$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın kısacası % 0.5 FiB seviyesi saatlik MA20'ye yakın ve şimdilik en yakın birer destek konumundadır.. BTC yukarı yönde gittikçe, tutundukça ve volitilitenin artması BTC.D'nin kısa vadede yükselmesine sebep olmaktadır ve BTC'nin HO'lari yukarı yönlü eğimlerine devam etmekte olduğunu gösteriyor ve altkoinlerin istisnai durumlar haricinde yükselmesine kısa vadede izin vermemekte olduğudur ve şayet BTC çok sert aşağı yönlü bir düzeltme yaparsa altkoinlerinde sert ve hızlı düşmesine neden olabilir..

BTC aşağı yönde ve saatlik % 0.618 - % 0.5 FiB seviyelerinin altında özellikle saatlik kapanışlar yaparsa 50 SMA mavi çizgi HO'ya ve ardından dünkü en düşük testi 51024.32$'i bile test edecektir.. Bu seviyenin altında riskler 100 SMA turuncu çizgi ve HO'yi ve 50570.94$'a doğru destek ve güç alması şeklinde test edebilir.. 51024.32$'in üstünde tutunması uzun vadede önemli çünkü bu oran % 0.618 FiB seviyesine denk geliyor olduğudur.. BTC regresyon trend seviyeside olan ve 52.000$'in üstünde tutunursa şayet bugün test ettiği 52956.47$'i kırarak 53.221$ ve ardından adım adım 53.500$-54.000$ civarına doğru gidişatı tetiklemesi sözkonusu olacaktır.. Saatlik MACD şimdilik yükseliş bölgesinde tutunuyor olduğu ve pozitif.. RSI ise, 70 seviyesi ve aşırı alım bölgesinde ve pozitif görünümdedir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Emekleriniz icin cok tesekkur ederiz, sagolun, varolun, ömrünuze sağliklı bereket!

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

alihoroz3344 ()

Emeğine sağlık hocam sabrettik insAllAh meyvesini yemek nasip olur altlarda çıkar

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© yalnizca coin yorumları degil altin degerinde öğütleriniz okunuyor emin olun beteketli kazanclar

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşkler iyi bari en azından okuyan birilerini görmek bile memnun edici olsa gerek..

Bol kazançlar..

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Mukemmel yorum, emeginize saglik hocam, dikkatle okuyoruz:)sevgi ve selamlarimla..

19BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben şuan ve geçtiğimiz haftalarda da belirttiğim gibi ve üzerinden nerdeyse 1 ay geçti haftalık MACD'in yeşil yaktığını ve ondan aylar öncesi haftalık 50 MA 30K$ seviyelerindeyken bile haftalık 50 MA'nin altında kapanış yapmayan BTC'nin üst seviyelerinin beklenildiğini az çok ifade etmiştim ardından günlük MA20 geldi ve üstünde kapanışlar yapıp günlük 200 MA geldi yeniden üstünde kapanışlar yaptı BTC 20 Temmuz'da 29296.39$'dan başlayıp üst üste hergün yeşil mumlar yaktığını burada DEATH CROSS geldi diyerek millete aldırmayan kişilerin bile BTC'nin arkasından sadece bakakaldigini ve şuanda diyorum ki BTC haftalık MA20'nin üstünde ve haftalık MA20'nin altına sarkmadiği sürece kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı yok..

BTC şimdi de Golden Cross'a hazırlanıyor yani altın kesişim yükselişin devam edeceği anlamı taşır.. Şuan diyeceğim tek şey trend hala yukarı yönlü ve BTC % 0.618 FİB seviyesinin üstünde ve üstünde kaldığı sürece de kısa kısa ara düzeltmelerle birlikte adım adım 57$ hedef hedefine doğru gitmesi beklenebilir.. Piyasa yapıcılar yeniden ve yeniden tekrarlamak gerekirse ve üstüne basa basa ifade edeyim git- geller yapacaklar panik yaptıracaklar zararına sattiracaklar.. Biraz sabır birazda duruş ister kar'ı ve zararıyla isteyen stratejisine ve hedefine bağlı kalsın isteyen kısa yollu hedeflerine doğru stoplu bir şekilde ilerledim ve gitsin..

Malı düşerken toplayın, yükselirken satın.. Destek seviyesinden alıp, direnç seviyesinden satın.. Sığ yerlere (% 0.8 gibi) stop konulmamalı ama mutlaka kişiye göre stoplu gidilmelidir..

( Her zaman ilk önce kaybetmemeye odaklanın.. )

Fırsatı kaybetme korkusu FOMO ile yükselirken yüksek fiyat seviyesinden BTC- altkoin almayın bugün SOLANA'da olduğu gibi düzeltme yapmasını bekleyin isteyen risk alabilir tabii.. Tüm paranızla tek bir koine ASLA girmeyin.. Her zaman parçalı alın ve parçalı satım yapın..

Ben diyorum ki örnek veriyorum şimdi BTC 51K$'a gelecek ve bekleyeceğim ordan altkoin alacağım siz fiyata gitmeyin fiyat seviyesi size gelsin..

Şimdi 51K$'a gidecek mi diye soru bile sorulur :)

Diyeceklerim bu kadar..
Bol kazançlar..

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum @CoDeX© günaydın mesajlarım gelmiyormu srm yorumun nedir

1BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Mrb codex hocam, eylul sonu btc icin duzeltmeye gidecek yorumlari var ve ekim kasim tekrar yukselenecek beklentisi var.
Sizce gecte olsa yaptigimiz sepeti yil sonuna kadar mi tutmaliyiz bu ara duzeltmeler gelmeden nakde mi gecmeliyiz. Tskler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşkler değerli @H2R eski dostun yeri her daim ayrıdır ve başkadır.. Bol kazançlar, kolay gelsin..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Günaydın kardeşim gene güzel paylaşım teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın çok tşkler değerli @Pimapenci @RXZ5K2 size de bol kazançlar hayırlı günler ve hayırlı işleriniz olması dileğiyle..

Pimapenci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hocam Hayırlı Bereketli bir gün olsun İnşaALLAH Elinize sağlık teşekkür ederiz

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın Melis hanım tşkler, size de bol kazançlar iyi günler..

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Hocam solo ipini koparmış durağı neresi olabilir

1BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Gunaydin tskler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum