Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0610 06:26:25
EUR 34.7024 06:26:25
USD 32.7234 06:26:25
ALTIN ONS $2388.5300 06:26:25

Konu: Bu makasları unutmayacağız

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Piyasa kapalı iken banka 7,15lerden alım yaptı, acısını garibandan çıkartıyor

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Sayın @Onursal5701 kardeşim benim 6.9696... vede 7.10 kusur larda emir vardı gerceklesmemiş..

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İndir uygulamalardan telefonuna

Celik0955 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Celik0955 ()

Yazdığım kur şu anki kur. dunden once 2.80 di onu ifade ettim ben kardeş tskler..

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Akşam zararına sattığını çıkartmak istiyor

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

makas 2.8 kuruştur normal de yazmışın yazdığın rakamları çıkarınca zaten 2.8 kuruş yazıyor kendi yazında

0BeğenmedimŞikayet

Celik0955 ()

Neyi yanlış yazdım kardeş anlamadım.

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Celik0955 ()

Tşkler Trede plas yok bende Onur hocam.

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

tamam işte zaten 2,8 kuruş makas yazdığın ile aynısını hatalı gibi tazmışsın

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Trade plusa bak. Orası tam normal.

0BeğenmedimŞikayet

Celik0955 ()

Evet açılmış Onur hocam gördüm. Sorun yok gibi su an. Bende ozel kur 6.5180-6.5760 marj 5.80 krş. Normal de 2.80 krş idi.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Bende

6,53-6,56

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

6,49a 6,57.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Açtılar şimdi. 6,54x e 6,59 bende.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Kuveyt normale döndü

Ama halen 1 krş pahalı

0BeğenmedimŞikayet

Celik0955 ()

Aynen öyle Onur hocam. O kervanda bende varım. Dün aksam öylesine 7.0517 ye talimat vermistim Nasrettin hocanın hesap ya tutarsa diye oda calısmış. Ne yapacaklarını kestirmek şu an zor. Açıldığinda normale döner diye umut ediyorum..

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dövizde makası açmamış ben tedbir olarak Avustralya Dolarının bir kısmını çıkıp günlük kar ımı aldım. Norveç Kronun daki gibi erken çıkmış bile olsam full çıkmadım en azından. Çıkarsa yolu açık olsun hangisi düşerse ona yıkacağım inşaallah.
Makas normal olsa dün gümüşten çıkmaz 7,28 e bir parça girerdim

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

715 e kimin niye gümüşe ihtiyacı olsun önemli olan 503 den gümüş satacaklara

0BeğenmedimŞikayet

demiraras ()

bencede yapılan işlemi iptal edemez başına ne geleceğini bilir ben başta olmak üzere 1 kuruş bırakmam benim gbi düşünen de çoktur

antepli97 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

antepli97 ()

ben gumus satip gece butun para gram aldim iptal edemez satislari

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yüksekten aldıklarını tekrar yüksekten satana kadar açmayacak mı tabelayı. İlla 7,1 seviyesine çıkmasını mı bekleyecek veya dün gece yüksekten aldıklarını iptal etmenin yolunu mu arıyorlar. Şimdi normal makas olsa , 7,2dan satan müşteri 6,57de geri alacak çünkü.

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Şahsi fikrim önce banka yanlış İşlemleri tesbit edip iptal edecek, sonra sistem hatasını düzeltip, marjı öyle kaldıracak

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Zararını düzeltmeden sistemin normale dönmesi bence mümkün değil

Gümüş7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

Şimdi anlık bi fırsat verdi yüksek fiyattan satış yapan yaptı (kendi zararına orasını bilemem) tamam..
Ama oldu bitti yani 2 tl fark nedir

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslan54 ()

İyisini bulamazsın

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum