Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 02:28:06
EUR 34.7659 02:28:06
USD 32.2648 02:28:06
ALTIN ONS $2325.2300 02:28:06

Grafiği gönderen: Benim_ciğerim_

7.11 on kilo gönderecektim sistemi kapadı banka

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Gardaşım iyi akşamlar. Okuyorum ama tam anlamadım. Ne olmuş ? Ne zaman olmuş ? Bana kısacık bir açıklama yapabilir misin sana zahmet?

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Ben de yarısını çıkmıştım:))

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Bilinmiyor ben 7.11 den yakalamıştım sistem dondu 6.64 başladı sürekli kur değişti dedi
7.11 de sistem dondu emir verenlerin emri 7.10 kadar çalışmış satmışlar arkadaşlar dekont attı 7 de 10 kilo
satanı paylaştım sayfada

Ya gap var ya banka hata verdi tüm bankalarda mı hata verdi marjları açtılar
Balinalar alış yaptıysa
emirler çalıştı bakalım açılışta belli olur YTD

Genelde abd kapalıyken
Vakıf sistemsel 10 kuruş yüksek açıyordu geçen sene de kaç kere 10 kuruş yokardan satan olmuştu

Bu biraz başka 70 kuruş hata vermez 7.25 den satan var sitede paylaştılar

Hayırlısı olsun zaten ben 7 üstü satacağım için öylede böylede bekliycez kardeşim YTD

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Umarım alım fırsatı verir. 6.58x den çıkmıştım öğlen bu fena oldu yükseldi diyenler var. Nasip diyelim hayırlısı arkadaşlar çıksında tersten.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Pc kahramanı:) iyi arkadaşsın
Sayfaya herkes faydalansın diye ilk paylaşım yaptım 6.98 alıyor diye:)ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_060606 ()

İnş ya abi ya

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Elhamdulillah iyi gidiyoruz. Çok sevindim. Test için eve mi gelecekler?

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Demekki dahada yüksekten satarız inşaAllah aplam
Sizin kızınız nasıl oldu
Bizimkisi iyi çok şükür Perşem be tekrar test ölçek

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben 16 yaşımdan bu yana pc kullanıyorum yanlış hatırlamıyorsam 1999 senesinde başladım okuldayken, daha başladığım hafta klavye mause yi arkadaşlarımın hepsinden hızlı kullanıyordum, 1 ayda klavyeye bakmadan yazmaya başladım :) çok acaip seviyordum pc kullanmayı, şu an testime göre saniyede 4 kelime zorlarsam yazıyorum. o gülücük işaretide dalga geçme mahiyetinde değilde, daha çok gırgırına espirisine yazdığım yada gülümseyerek yazdığım yazıya ekliyorum, gören çok ciddiye almasın diye ama genelde nedense gülücük işaretini alay geçme olarak algılıyorlar. yaş 36 bu arada 20 senedir aralıksız pc kullanıyormuşum x)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bendede aynısı oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Acilista belli olur kur aynı acarsa senin dediğine katılırım
Yuksek acarsa ya nasip deriz kısmet ben hiç bir yorumumu D veya gülme dilcikarma ne dersen kullanmıyorum

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

hızlı olan kazandı xD yavaş olan baktı sadece :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum