Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 09:12:09
EUR 34.8932 09:12:09
USD 32.4686 09:12:09
ALTIN ONS $2332.0950 09:12:09

Konu: Ons altın kapalı piyasada roketledi

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Leo07 ()

Hislerim gapli açılış olucak diyo bana çok şanslı bir insan değilimdir normal de belki bu sefer şeytanın bacağını kırarız diye düşündüm:)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

55hkm61 ()

Saat 20:36 da
6,80 den bekleyen satış talimat ım 7,05 den gerçekleşmiş.

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azadi30 ()

Evet marjlar izin verirse bende satacam dediğin gibi kötünün iyisi gümüş alamiyoz ama altın halen aynı bari oradan 3 5 te olsa yararlanalim boş beklemektense ama gümüş 1000 kazandırıyoruz altın 200

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

55hkm61 ()

Kuveyt gümüş te makası 2 TL yapmış

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Ben gece açılışta bi supriz daha olursa boşta kalmasın para diye geçtim. eger kar olursa satacağım inşallah. cunku hep seyrettim dahada yükselir se diye bu sefer kararliyim bekletmiycem. illaki düşüyorlar kar görünce sat düşünce al yapicam insallah, becerebikirsrm

Azadi30 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azadi30 ()

Bende altına geçtim fakat getirisi gümüş kadar olmayacak sanırım

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Ben gümüşten çıktığımı altına girdim inşallah doğru olanı yapmışımdır hepsini yarim saat içinde yaptim

0BeğenmedimŞikayet

somundede ()

bütün yabancı siteler normal türkiye kaynaklı olabilir dostum

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an onu düşünüyorum banka izin veriodu demin baktığımda :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

açılışta herşey olabilir, aşırı satış varsa dünya çapında önce aşağı bir çöküş, sonra yukarı fırlama şeklinde olabilir. tabi dünya çapında olduysa bu olay, sadece türkiyede olduysa zannetmiyorum birşey değişeceğini gene aynı rakamlardan açar... bekleyip görecez neden olmuş bu olay yarın açıklarlar herhalde...

Leo07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bilmem, sen alır mıydın?

0BeğenmedimŞikayet

Leo07 ()

Ben cuma gümüş vardı sattim gümüş makaslar çok açık alamıyorum onun yerine makas az diye altın altım biraz bari onda yükseliş varsa kaçmasın diye:) umarım tersi olmaz

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Insallah herkes enkısa zamanda zarardan kara döner de site bayram yerine döner

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Cuma gelen verilerin sonucu salı günü belli olur demiştim. Bakalım eğer piyasa , Fed üyelerinin yapmış olduğu manipüleye karşı artık gerçekçi olarak veriler doğrultusunda yaklaşıp eski seviyelere getirecekler mi. Şimdi burada 3 5 kişinin satış haberleri geliyor, belki büyük oyunculardan bir kaçının yüksek miktarfa satış emirleri vardı ve onları diskalifiye ettiler, 7 7,1 arası ellerindeki mallar alındı ve açılışta da yüksekten banka satışı olabilir. Tabi bunlar sadece varsayım.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

acaba ons fırladı diye altın alan olur mu :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İki seçenekte masada.

Keş_on_the_teybıl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Herşey açılışta belli olur bakalım ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

Azadi30 ()

Aynen sabahtir öldum fakat şuan biraz sakinleşti gibi heralde birileri piyasanın kapalı olmasından fırsat bilip birşeyler yapti

Acemi0404 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keş_on_the_teybıl ()

Altın ve gümüşte bir düşüşmü olucak acaba onur hocam birileri birilerine kapıyı açıp çıkın dışarı enkazda kalmayın demiş olabilirmi sizce

0BeğenmedimŞikayet

Tatarsedat ()

Şimdi anlaşıldı bankaların makasları neden açtığı

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Tombul parmak hatası desek iki bankada olmaz. Bilmem ki.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Düşüş olmuş normale

Abdullahbaba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdullahbaba ()

Şuanda ons aynımı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

İnanmayanlar acemiler. Eski olaylardan haberleri yok. Gece dolar operasyonları, altın gümüş operasyonları görmemişler..

Acemi0404 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Piyasaya düşen hiç- bir haber yok abi sence neden oldu boyle birşey

0BeğenmedimŞikayet

Acemi0404 ()

Teşekkürler yıldızımız yoktu. Paylaşıp İspatlayamadik. ( sizce ne oldu.)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum