Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0670 14:58:58
EUR 34.6696 14:58:58
USD 32.4692 14:58:58
ALTIN ONS $2294.3050 14:58:58

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@izzooo_06 dolar ema'ya dokunduğunda o zaman da Gr bu seviyelerin en altına dokunabilir diye düşünüyorum
Yatırımlarda kullanılmaz

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Beklentilerime paralel bir grafik olmuş. Ben acımasız davranacaklarını düşünüyorum 450 leri gösterecekler diyorum. Çünkü şuan herkes dolar ve gramda aylardır yükseliş bekliyor. Pozisyonlar açılmış durumda. Pozisyon açmadan bekleyen çok az insan var. Herşeye rağmen düşeceğini düşünen. Onlar dışında ki herkesi paniğe sokup ellerinde kini almak isteyeceklerdir.

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Evet o yüzden riske atmayıp bekliyoruz, kurtlar sofrasında paramız değerini korusa, faize bulaşmadan bunu yapabilsek yetecek, bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Takipteyiz hocam, bakalım piyasa ne yönde gidecek? Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederiz.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Emin olun ki bende sizler kadar çok istiyorum fiyatların yukarı gitmesi ni cunku bizlerin yani küçük yatırımcıyız para kazanmamız için fiyatların yukarı gitmesi gerekli balinaların Kurumların spekülatörlerin FX lerin para kazanması için fiyatlarin illada yukarı gitmesine gerekli değil
fiyatlarda dalgalanma olsun yeterki
Açığa satış yaparlar sonra yerine koyarlar yukardan satış yaparlar aşağıdan yerine koyarlar

Biz küçük yatırımcılar elimizdekini kaptirmayacaz önce

Bizim zararımız onların kârı

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Hadi inşallah yükselsin artık hocam!

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler ederim cok sagolun

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Ons da yarın ki verilerle 1818 ve 1834 gecilirse onslar Eylül sonuna kadar yükselir

Veriler iyi gelirse istihdam artışı ve işsizlik oranı düşerse ons'larda düşmeye başlar

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Sagolabim. Peki ons eslik edermi onslar da durum nasilki

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yüzdeyetmisbes:) yatırımlarda kullanılmaz

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Abi bu 3 yildzli hedef gelme olasiligi % kac sizce ytd opmadan. Usd bazlimi ons ve usd birliktemi giderler oraya tesekkurederim ytd degil teknik olarak fikrinizi merak ettim

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

eline sağlık dostum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum