Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 06:44:00
EUR 34.9460 06:44:00
USD 32.5593 06:44:00
ALTIN ONS $2333.2900 06:44:00

Konu: bitcoin elliott dalga sayımı

Önümüzdeki günlerde bitcoin fiyatının 43 bin dolar civarlarına kadar düşebileceğini düşünüyorum.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Rica ederim ben sadece analizlerimi paylaşıyorum kimseye yatırım tavsiyesi vermeden...

Fatma_Gül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatma_Gül ()

@Dönence çok teşekkür ederim size gerçekten, böyle bi düşüş olacağını; temmuz ayında herkes ayı derken buralar alım yeri ayıda değiliz, Eylül de de böyle bi düşüş yaşanacağını ama piyasanın sene sonu altılı rakamlara geleceğini söylediniz şu an moralimin bozuk olmamasının tek vesilesi sizsiniz, rahatım sayenizde ve sene sonu odaklıyım lütfen burda yorumlarınızı eksik etmeyin sürekli takipteyim, her zaman yazmasamda.. ve son isteğim olucak sizden elimizdekileri satacağınız vakit lütfen siteye duyurun lütfen..

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Aynen aynen, bende neredeyse mayistan beri bekliyordum, azicik kaldi diyordum zarar cikacak diye. Ins bir 5 ay daha beklemeyiz

Hakan_demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Isl kardes zarar bitti bitecekti cok az kalmisti son 5 aya yakindir zarsrda bekledm 2 saatlik bakmadm bu neyin cakilmasi oldu

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Bilemiyorum ki kardeslik, benim umudum bu durumun gecici olmasi yonunde. Ins biran once duzelir

Hakan_demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Tepki alimlar la 50k gitme ihtimali yokmu ordan tekrar assagilara

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins. yukari yonlu olur hcm tesekkurler biran once tersten cikalim artik cok yiprandik.

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Var tabi. Ama gitse bile bir anda gelecek bir fiyat değil orası. Bundan sonra düşüşün başladığı son tepe geçilemez ise ve ema50 aşağıya kırılır ise bu ihtimal daha da güçlenecektir. Ama fiyat 53k üzerine atar ise 15k ihtimalini rafa kaldırabiliriz.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Anladim hcam 49-51 de baslicak 15-16k ya dusus seklinde bir grafik atmissiniz ordaki 15-16k ya inme olasiligi var mi hala?

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Düşüşün başladığı tepe seviyesi kırılmadığı sürece risk devam eder benim için. Lakin EMA50 üzerinde kaldığı sürece de yükseliş için umut vardır. EMA50 bugün için 45k civarlarından geçiyor. Aşağısında günlük kapanışlar gelmediği sürece fiyatın toparlanma ihtimali mevcut.

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Bende... Ongorunuz icin tebrikler. Ama belkide iyi oldu boyle olmasi ve umudum biraz altcoinlere ilgi olmasi. Btc sahnenin yildizi ve butun gozler ondaydi

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bundan sonra ne olur sizce hcam düşüş devam eder mi yükseliş başlar mi? Zarar büyük 5aydir bekliyoruz ama nafile.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Yanılmış olmayı tercih ederdim :)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins. hcam yon yukaridir. Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam sadece şunu söyleyim ben eğer bu düşüş beklenmedik bir düşüş diyen varsa o kişi zaten analizden anlamıyordur. Bunu 6 güm önce bir arkadaşın yorumuna binaen olacağını söylemişim burda asıl önemli olan 44700 altı günlük kapanış yapmaması bana göre normal şu an da ama temkinli olmak lazım yükseliş için bu gerekliydi. Benim fikrimi sorarsan ben rahatım YTD.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Peki hcaya gore yukselis mi baslicak simdi yoksa dusus mu devam edicek hcam?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bundan sonra yukari gider mi hcam? Nereye kadar gider zararr cok.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Adam bilmis valla helal olsun. Tam 43 e degdi.

2BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

6 gün önce bir arkadaşın yorumuna binaen yazdığım yorum ve 50 emaya dokundu hemde sert bir harkeketle aslında yükselmesi için bu gerekliydi tabiki YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Teşekür ederim...

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Merhaba, teknik analiz ile ilgilenen herkesin Elliott dalga teorisini en azından temel seviyede bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çok yönlü bir teori olduğu için net bir doğru yok. Tamamen kişinin bakış açısına kalıyor. Awesome Oscillatoru, uyumsuzlukları görebilmek için kullanıyorum. Genel olarak sayım yaparken işime yarıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Dediğin değerlerin gelme ihtimali var o değeri görürse 55000 yolculuğu başlar fakat eninde sonunda 50 emaya btc bir şekilde dokunacak yeterki altında kapanış yapmasın:). Elliot dalgalarına gelince Türkiye'de bu konuda yetkin kimse yok bence üzerine çok çalışılması gereken bir analiz umarım başarırsın... Burda paylaşılan bir çok grafikten daha fazla derinliği olan bir çalışma emeğine sağlık. Kullandığın indikatör(oscillatör) back testleri nasıl coinlerde işe yarıyormu.

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Eğer logaritmik grafik kullanmıyorsanız, kullanmanızı tavsiye ederim. Herhangi bir sorunuz olur ise elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Başarılar dilerim çalışmalarınızda.

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Eliot dalga teorisi. Eliot Dallas diye cevirmis klavye

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Cok tesekkur ederim onerileriniz icin ve tebrik ederim sifirdan baslayip bu noktaya geldiginiz icin. Trend, support/resistance saptama, indikatorler (rsi, atr) bu kadar yol gelebildim henuz.
Sizin onerilerinizden sonra
- Formasyonlar
- Fibonacci
- Eliot Dallas
Bunlari calisacagim.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

rica ederim, hayırlısı.

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Ben bu sayfaya üye olduğumda herhangi bir teknik analiz bilgim yoktu. Kendi çabalarımla her şeyi sıfırdan kendim öğrendim. İnternette oldukça fazla kaynak mevcut. Eğer teknik analiz konusunda ilerlemek istiyorsanız kesinlikle elliott dalga teorisini öneririm. Ama öncelikle trendler, formasyonlar, indikatörler- osilatörler, fibonacci seviyelerini öğrenmenizi tavsiye ederim. Yaptığınız analizlerde ortalamalardan da faydalanmanızı tavsiye ederim.

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Açıklama için teşekkürler hocam. İnşallah düşüş hedefli dediğiniz olmaz

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Ayrica, tekniki konulara calismaya yeni baslayan birisi olarak imrenerek inceliyorum paylasimlarinizi. Ellerinize saglik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum