Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 10:03:19
EUR 34.7288 10:03:19
USD 32.3595 10:03:19
ALTIN ONS $2314.7050 10:03:19

Konu: Gram Gümüş

Benim teknik göstergelerde gram gümüş için bir dönüşün başladığına dair düşüncem devam ediyor . Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba dostum , eline sağlık, o seviyeyi kırması önemli idi haklısın.

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

merhaba dostum tam 1 hafta önce 6.55 takip edin die yazdım çıkış noktası 6.55 üstü kapanışlardı haklısın

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim , size de iyi günler.

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Açıklamalarınız için teşekkür ederim.
Çok sağolun, iyi günler

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Su an bir şey diyemem göstergeler biraz şişti , orta vadede kademeli olarak çıkış devam edebilir ama kısa vade için ben bir kaç gün önce 6.56 TL de gümüş dipten çıkmaya çalışıyor diye belirttim. 4 h gösterge için gram gümüş biraz şişti. Bir miktar duzketme yapıp kademeli çıkışa devam edebilir. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim.

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Şu anda elinde gümüş olanlara ne önerirsiniz?
Daha yukarıya çıkış gözüküyor mu?

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Darısı başımıza hocam :) İlminize sağlık. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Söz meclisten dışarı,

Eskiden yaptığım tüm hatalı işlemleri mahalle baskısından yaptığımı fark ettim. '' Nezaman satacaksın , neden satmiyorsun , yada Nezaman alacaksın , buradan da alınmaz mı'' :) Artık bildiğimi okuyorum . Haftalık göstergelere göre bana biraz daha yolu var gibi geliyor , onun için bir kaç hafta daha geriden izleyecegim.

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Nasip hayırlısı hocam. Allah yardımcımız olsun.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Cümlemize inşallah , mutlaka ara duzletmeleri olacak , bu şekilde gitmesi tabiki mümkün değil ama ben onları göz ardı edeceğim. Rica ederim.

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Aleykum selam hocam Allah bereket versin. Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum , ben bir kaç hafta daha bekleyeceğim , ama kimseye alın satın vs. diyemem. Piyasa bu belli olmuyor.

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Hayırlı sabahlar Aras hocam dlr çıkışı yaptınız mı?

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben bu alımımı 6.60 TL satıp , 8.30 TL den usd ye geçmiştim. Zaten sayfada da paylaşmıştım. Ama sürekli dile getirdik gramı kur kurtaracak diye.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Biraz zaman ve sabır yeterli idi.

Gümüş için VforVendetta• yorumu (1 ay önce)
Konu: Gram Gümüş

Bir süre aranızda olamayacagim . Ekli yorumda ikinci grafik haftalık macd . Ciddi anlamda terste olanları ancak haftalık gostergedeki artış kurtarabilir. Zirveye göre 14 haftadır düşen bir göstergenin çıkışı bir anda olamaz zaman lazım . Diyeceksiniz ki göle su gelene kadar kurbağanın gözü patlarmis . Yapacak bir şey yok. Ben kendi adıma alımım 6.416 TL . Hem hedef verip hem sureci hızlandıramayız. Hemen olsun şimdi olsun yok öyle bir piyasa . Hata şu anda beklemek değil hata en başında yapildi. Coşkuyu yaşarken. Yatırım tavsiyesi değildir Sağlıcakla kalın.

https://altin.in/vforvendetta%E2%80%A 2/19

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

sabrı gobek adımız yapmadık mı bız yıne el ele beklerız elbet sıra bızede gelecek

6BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bir süre aranızda olamayacagim . Ekli yorumda ikinci grafik haftalık macd . Ciddi anlamda terste olanları ancak haftalık gostergedeki artış kurtarabilir. Zirveye göre 14 haftadır düşen bir göstergenin çıkışı bir anda olamaz zaman lazım . Diyeceksiniz ki göle su gelene kadar kurbağanın gözü patlarmis . Yapacak bir şey yok. Ben kendi adıma alımım 6.416 TL . Hem hedef verip hem sureci hızlandıramayız. Hemen olsun şimdi olsun yok öyle bir piyasa . Hata şu anda beklemek değil hata en başında yapildi. Coşkuyu yaşarken. Yatırım tavsiyesi değildir Sağlıcakla kalın.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hayırlısı hocam günü birlikçi olmayı çok oldu bırakali :)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

O vakit buradan alınır mı diye sonrana da artık geçmiş ola deriz. Kimseye al sat demek haddimize değildir ama anı yaşamayı bırakmak lazım :)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum selamlar , bekleriz her daim :)

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Ha o zaman o sayfalara bakiyim... Tesekkür ederim...

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam dolar sayfasına daha yazmıyorum dolar grafik ve yorumları gümüş ve altın gram sayfalarında paylaşıyorum

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Eline sağlık dostum, artık buraya gelip ziyaret ederiz :)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eline sağlık hocam
bu rakam 6.98 olana kadar kimse inanmayacak bize :)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Yıldızlara bakmaktan iyidir:) En azından olasılık hesabına dayanıyor.

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Asrn arkadaşım biraz da dolar sayfasında sizi g9rmek isteriz... Saygılarimla...

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Mutlaka faydası oluyor hocam
Göstergeler bizim karanlıkta fenerlerimiz

0BeğenmedimŞikayet

Arap3471 ()

Sizce de buralardan yükseliş başlarmı gümüşte

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum teşekkür ederim. Umarım faydası olur.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Elinize sağlık hocam göstergelerle ne güzel göstermişsiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum