Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0860 11:00:21
EUR 35.0792 11:00:21
USD 32.2799 11:00:21
ALTIN ONS $2384.4100 11:00:21

Konu: Arkadaşımın kuveyt makas aralığı

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Merkezde tanımlanan seviye o olduğu için bişey yapamaz daha ancak notunuz yükselir ve sınıf düzelir ise yapabilir temsilciniz

altinkayali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altinkayali ()

İlgilendi genel merkezi de aradı ama daha düşük olmadı. Şu an 3 kuruş civarı malesef.

BAFRALİ5516 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Yok usta öyle bişey benim temsilcimde bana 3 ay önce verdiği özel kur da bundan yükseği yok dedi ancak alsat yapılarak makas düşürülüyor dedi milyon alanlar ile senin MAKAS seviyesi aynı dedi bana merkez ile alakalı senin kurun sistemde ne işe temsilci onu verebiliyor ancak temsilci merkeze yazı atıp alabilir tabi onda da ilgilenmesi lazım sizinle

1BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Metalde altın yapıyorlarmış. Gümüşü yapmıyorlarmış.

Metehan_85 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Olan olmuş. Geçmiş olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Çok tersteyim 7.67 den 30 K düzelteyim beklemem Dogru dürüst sube yok ankarada bi ara bulamadim

1BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Gümüş te yok usta

0BeğenmedimŞikayet

Metehan_85 ()

Ben dikkate alicam çıkacam ordan

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Bilgim yok dolar Transfer olur herhal

0BeğenmedimŞikayet

altinkayali ()

Bir aydır açtılar makası 3 kuruş üstüne 1.9 a kadar düşmüştü. Her bankaya da şahsen güvenemiyorum. Şube yok bişey yok yarın tosuncuk işine döner Allah korusun. Sağlam olan iyi olandır.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Ama kolay kredi de dağıtıyor

0BeğenmedimŞikayet

Metehan_85 ()

Bankalar arasında ons havale olur mu arkadaşlar

0BeğenmedimŞikayet

Metehan_85 ()

Ben çıkıyorum 1 2 krs makas için bu dedikodu da olsa kulak arkası edemem

0BeğenmedimŞikayet

Metehan_85 ()

İçime kurt düşürdün benim eşimin annemin hepsi orda bu imar banka dönmesin

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Evet çok cazip kolay ulaşılabilir 8 senelik sirket belki transilvanya hükumetini zor durumda bırakmak icin dahi yapabilir

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yalan ya o kadara gerek yok, istediklerinde arıyorlar hemen düzeltiyorlar, ben kaç kere düzelttirdim, bu ay bilmiom bir ayak yapıyorlar... dediğim gibi gidip illa yüz yüze kendimi bir göstermem şart :)

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Tamam usta. Geçmiş olsun . Dikkatli davran bir dahaki sefere. Yerin kulağı vardır.

0BeğenmedimŞikayet

altinkayali ()

Müdür müşteri temsilcisiyle bitmiyor iş genel merkez ayarlıyor esasen. Benim müşteri temsilcim de iyi en düsük kuru ayarlıyor ama yine de bircok kisinin kuru daha düşük. Söylediğine göre 2 milyon TL olması lazımmış en düşük makas için.

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Ayrıca bir paylaşım yaparken farketmeden ismim yazılı olan ekran görüntüsü de paylaşmışim admin den istedim kaldırılmasını ama olmadı galiba sayfama girip bakabilirsiniz USTA

Al_Işık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

söylenti olabilir ama gerçekte olabilir, sonuçta çok kolay üye olabiliyorsun ve güvencesi ne bilemiyorsunuz, imar bankası çok kazandırır vardı bir ara ona dönmesin oda :) olabilir yani

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Birkaç arkadaş başka şubeden özel kur isterken altın in sayfasıni söylemiş ki benim burda paylaşım yaptığımı ben söylemedigime göre ve temsilcim bana direk ismim ile hitap ederek falanca yerde özel kur paylaşımi yaptığımı söyledi bende herkes yapiyor bunda ne var dedim sana özel kur dedi herkes orda paylaşım yapiyor onların ki niye iptal edilmiyor dediğimde merkezden seninkini iptal ettiler dedi bana olay bu USTA

0BeğenmedimŞikayet

Combo06 ()

Bende FİBA ile çalışıyorum... Onu nereden duydunuz...

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Kim abi batan kim abi?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bir ara anlatıyorduda unuttum, sanırım bankaya gidip telefondan buraya yazdığı yazıyı göstermiş, temsilcide banka hesabını kapatmış :)

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Sevgili kardeşim banka senin burdan görüntü paylaştığını nasıl anlamış? Hesap numaranımı kimliğinimi açık ettin burada ? Onu merak ettim.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Değilmi aynen :))

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Neden fiba kullanmıyorsunuz bi söylenti duyuyorum bütün yatırımlarim fibada batacak kaçacaklar falan doye musteri topluyorlarmış

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Benim şu anda normal yerde özel kur 4 küsur tradeplus ta 3 küsur şimdi ekran resmi atayim

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Yok düşmedi. Öbür yorumların düştü bu düşmedi

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Usta yazdım sebebini düşmedi mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum