Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0658 03:27:12
EUR 34.5588 03:27:12
USD 32.4011 03:27:12
ALTIN ONS $2289.4450 03:27:12

Grafiği gönderen: super_conqueror

''C'' DALGASI 48.730 DA BİTEBİLİR.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Like verdim ka. pak olmuş ; ))

PROMİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Estağfurullah.

BurakcanD için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Kaç yaşındasın sen çok merak ediyorum, Dün özellikle btc çıkar iken short pozisyon una geçtiğimi belirttim ki senin gibi arkadaşlar böyle yorumlar yapmasınlar diye ama meğerse burada 100 k hedefi vereceksin ki öyle el üstünde tutulasın bunu anladım ben yoksa teknik İşler boş işler miş :)

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BurakcanD ()

Ben oyle anlamisim ksra bakmayin

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Grafiğe destek falan verdiğim yok. Önce algı kapasitenizi açın öyle yorum yapın lütfen. Adam emek verip grafik çizip ihtimal den bahsetmiş, adama kara kalem çalışması diyor bu 1.
2. si ise 2 defa x20 lik short pozisyonun dan harika karlar ile ayrıldım ve alta yorumuma bakar isen minumum hedef 46500 dedim, çarpan yüksek olduğu için ve 15 dakikalık grafikte tepki alacağını düşündüğüm için bu kadar kar başımdan fazla diyip karı cebe yakıştırdım.

BurakcanD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BurakcanD ()

Hocam merak ettim. Bu grafiğe aşırı destek verip neden 48800 den açtiginiz short pozisyonu kapattiniz.

2BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Yok abim ben halil abimi @super_conqueror iyi tanirim bu siteye 8 yil emek vermiş iyi bir teknikcidir ve duygusaldır bir sey görmüş paylaşmış bunu alay konusu yapmanin mantığını anlamıyorum

Bufi8585 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bufi8585 ()

Kardeşim konuyu uzatmayın. İbrahim gerekirse özür diler tartışma tatlıya bağlanır.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

16 k hangi grafik gösterir misiniz ayrica sizin bi tane grafik paylaşımınız yok grafiklere allerjiniz var galiba siz karakalem diye rencide etmissiniz o gördüğünüz grafik elliot sayımı kurallarina ve fibo destek direnclerine göre ciziliyor dogrusunu siz cizin biz sizi alkışlayalim insanlari emekleri uzerinden rencide etmek yerine engellersiniz bu daha erdemli olurdu

Captain_Attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

İyi çalışmalar dilerim teşekkür ederim

Shn1907 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Çalıştığım için göz atamıyorum şimdilik gün içinde bakarız inşallah

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

hayırlı günler hocam alım için varmı bir öneriniz acaba

2BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Tebrik ederim çok iyi çalışma noktasına kadar uyacak gibi gözüküyor tekniğinize kuvvet ?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Bu kadar mi nokta atisi olur hocam. Tebrikler

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Bereketli olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Elbette yorum yapacaksın belirli bir kitle var saygı duyan her zaman görmek isteriz bol kazançların olsun Halil

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Sen dilediğini yap beni bağlamaz ben 28600 lerden de topladım 30 k lardan da senden öndeyim zaten malda sen geriden geliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Ustam ben karismiyorum artık zaten kesinlikle sustum herkes istediğini dilediğini yapsın ağzımı açarsam yön konusunda namerdim bitti. Dileyen 3 k çizsin dileyen 600 dolar dileyen de zarar kes yapsın

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Btc 39 41 aralığına gelmeden alım yapmam şuan için. Ha 51500 üzeri kalıcılık sağlar ise yine alımı mı yaparım. Alım yapmak için teknik göstergeler çok o sorun değil sadece sağlam adım atmak gerek. Düşsün alım yapayım kafasında değilim 51500 üzeri kalıcılık sağlayıp ordan alım yapmam benim daha çok işime gelir

1BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Göz attım onayladığım için değil Halil. Sadece atışmayalım istiyorum fikir paylaşalım inan daha güzel olur

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Ne yazidigini oku sonra yine yaz

0BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Çizdiği şeye baktın mı peki ustam ? Bir bak yine konuşalım

1BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Çok güvenmeyin kendinize BTC düşüyor diye hala önemli destekler mevcut dönmesi muhtemeldir haberiniz olsun mal bin iki bin dolar düşünce birilerini savunmaya kalkmayın sonra siz savundugunuzla kalirsiniz

5BeğenmedimŞikayet

Captain_Attack ()

Öyle birşey yok her çizilen şeyin bir mantığı olmalı bir tanesi 64 k yi tepe kabul etmiş 52 k kirilim bölgesini de düşen tepe sürekli olarak o noktadan düşen tren çizgileri çekmiş e ben düşecek diyorum şimdi bu adam bilmiyor mu BTC nin yükselen tepeler yaptığını biliyor ? Ama grafiği de kasti olarak deginmemsis ikinci elaman ise tamamen facia 50 k de sonra 16 k niye diye soruyorum çizdim diyor neye göre kime gore ? Şimdi ben sana bir tez konusu veriririm biri bir kitap yazar getirir diğeri 15 sayfa bazen 15 sayfa yazan adamın notu daha yüksek olur tezi bile kabul edilir. Yani bir kişi sayfalarca cizse saatlerce cizse bunun bir önemi yok hickimse BTC iki hafta üst üste böyle bir kapanış yapmisken 16 k diyemez teknikte böyle birşey yok

0BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Şimdi gördüm evet, ben seni sevdiğim için böyle bir yorum yaptım, yanlış anlaşılmanı istemediğim için kişilere. Piyasayı az çok biliyorsun bence fikirler daima paylaşılmalı

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Birader sen niye olayı farklı yere çekiyorsun :) karakter imde insanlara hakaret etme durumu söz konusu olamaz.

0BeğenmedimŞikayet

BitcoinCANDİR ()

Peki aylarca uğraştığın emek verdiğin insanların para kaybettigini bu tip grafiklere aldanarak görünce ne yaparsın :) bak ne tekrar edeyim kendisi nokta atışı vermese de tam tahminlerine kefilim yukarı yön diyorsa olacaktır simdi sizin arkadaşa grafiğe bakıp satsak full düşükten almak için elimde ata varsa ne olacak 60 dan 2 olara uçtu

Ahaltın için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum