Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 12:30:17
EUR 34.7638 12:30:17
USD 32.2697 12:30:17
ALTIN ONS $2318.0050 12:30:17

Grafiği gönderen: Yarasa72

⭐⭐Yarasa72 ()
Sterlin

Dolar- Try grafiğinde daha önceden söyledğim gibi bir obo oluşumu var.8.2x altı bizi 7.80'ne kadar götürür diyorum. Obonun iptal seviyesi 8.8x civarını kırıp yeni tepe yapması gerekir.

4s grafikte dolar oluşumu alt üst rakamlarıbu grafikte paylaştım. Kapanış durumuna göre takipte olunuz.

Söylediklerim tamamen kendi görüşüm olup kesinlik taşımamaktadır. Ytd.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Cemil hocam çok geçmiş olsun. Başınız sağ olsun. Aşılar %100 koruyucu değildir. Tam doz aşı olsanız bile hastalanabilirsiniz ama hastalığı hafif geçirirsiniz. Aşının espirisi de budur zaten.

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

Sizlerede çok geçmiş olsun çok sağolanın

Yeşim35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Bilmukabele hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Akif44 Sayın hocam çok teşekkür ediyorum.
Varolun hocam.
Size ve ailenize Saygılar Sevgiler.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Yeşim hocam sizede geçmiş olsun

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@ResPectFuL Sayın hocam 1 ay önce kızımda 1. dozdan sonra covite yakalandı.
Ben aşı olmadım negatiftim kızım pozitif neyse ki C vitamini Dvitamini Çinko ve bol Su desteğiyle hafif atlattı. Tekrar Geçmiş olsun.
Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin
Size ve ailenize sevgiler.

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

Amin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Amin Cemil hocam. Allah bir an evvel bizi bu iletten kurtarsın tekrar geçmiş olsun Rabbim Ailene ve tüm hasatalarımıza şafi ismi ile şifa versin

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

bir kaç örnek daha var çevremizde 3 üncü aşı sonrası yakalanan birinede denk geldim test yaptırırken kan gurubundan sebepmidir bağışıklıktan sebepmidir bilemiyorum fakat yakalanmayı önlemediği fakat rahat atlatmaya sebep olduğunu söylüyorlar zaten enteresan olan aşı sonrası olmayan hastalığından kaynaklı ölümler kalp krizi revaçta bir bakımada böyle bir hastalıkta da bütün insanlığa eşit derecede pozitif etki edecek bir aşının bulunmasıda mümkün olmasa gerek dünya genelinde aşılama oranına bakınca faydalı gibi de duruyor açıkçası 3,5 sene sonra ne olur onu zaman gösterir hoş vakti saati dolmayana birşey olmayacağıda kesin karışık duygular içindeyiz açıkçası rabbim hayırlısını nasip etsin cümle insanlığa başta ümmeti Muhammede

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam başınız sağolsun ben iki doz biontech oldum.
yalnız herhangi bir yan etkisini görmedim.
faydası var mı yok mu onuda bilmiyorum.
Sizin başınıza gelenlere bakıncada sanki korumuyor

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

Allah razı olsun teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@ResPectFuL Sayın hocam size ve ailenize çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

Allah razı olsun hocam yok hocam olmadık 5 ay önce yakalanmıştık bu 2 oldu kayın valide 2 dozdan 1 ay sonra sonra kalp krizi ile vefat etti kayınpeder 3 dozdan sonra yakalandı bize geçti pek korumuyor gibi

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Cemil hocam çok çok geçmiş olsun aşı olmadınız mı daha önce

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

Allah razı olsun halil hocam eyvallah sen nasılsın üstad

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Geçmiş olsun hocam, Allah şifa versin ailenize..

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

eyvallah Akif hocam bu günümüze şükür hanım pozitif çıktı delta varyantlı ben ve çocuklar negatif hepimiz karantinadayız hafif geçiyor hamdolsun sen nasılsın ustam

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Cemil hocam nasılsın iyisin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

Aleyküm selam Eyvallah hocam inşaallah 4 saatlikte rsi dibe yakın stock rsi dipten döndü muhtemelen yukarı yine de belli olmuyor

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Eline sağlık Cemil hocam. Bence yön yukarı inşallah Eylül ayı sonlarına doğru dolarda 8.55-9.05 Sterlinde 11.9-12.5 aralığını görürüz tahminim. Selamlar. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Cemil hocam 8.28 alt kanal bende orayı kıramadı iki defa 3. Defa deneme yapıp kırarsa 7.8x artık Halil hocamın ütopik grafiği gelir :))

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

37 altı sıkıntılı ben burada bir kanal gördüm alt çizgi 8,37,7 üst çizgi 8,74 ne tarafa kırar ise ara mesafe kadar iner yada çıkar oda 8,03 9,09

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Eline sağlık Cemil hocam

2BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

aynen orada bir V var 8,56 gidebilir çalışır ise geçerse bi 15 kuruş daha koy

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

@Ben_Demiştim üstadım uzun zamandır yoksun dolarda neler görüyorsun ben biraz sıkıntılı gibi gördümde sen ne dersin :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Cemil hocam üçgen oluşturup hedefi gittiçe küçültüyor. Sanırım 8.30 civarı geri dönüş sağlar 8.58 'e kadar sonra tekrar geri düşer gibi ne dersiniz tamamen hayal ürünü oldu gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

ellerine sağlık rıdvan hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum