Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:29:16
EUR 34.9839 00:29:16
USD 32.2051 00:29:16
ALTIN ONS $2414.8350 00:29:16

Konu: usd/try parayla alamayacağınız bilgiler içerir :)

Roubini ()
Dolar

Selemlar Türkiye;

Normal şartlarda ben buradan parça dolar alırdım ki, daha önce ki düşüşte 8,45 altı parça alım yapmak mantıklı demiştim. Bu sebepten ötürü, geçen ay 8,67'de benzer durumda da, 8,67 üzeri kapanış yapmazsa 8,40'a kadar ineriz diyerek dolar almam short işlem açacağım demiştim.
Şuan ki durumda farklı değil, kendi geliştirdiğim göstergeler, destek göstergeler, hareketli ortalamalar biraz daha bekle diyor. Ayrıca Daha önce ki düşüş ile bu düşüşün temel faktörleri farklı.

gelelim grafiğe, daha önce ki düşüşlerde 100 günlük hareketli ortalamadan destek bulup yukarıya güzel marjlar vermişti, bugün de 100 günlük hareketli ortalama 8,39 destek bulup yukarıya ufak bir atak yapıp çıktığı yere indik.

şuanda arada kalmış bir dolar var, en sağlıklı alım yeri, 8,47-50 üzerine atıp trende geri döner yada fibo %38 ve 200 günlük hareketli ortalmanın aynı yerden geçtiği 8,08-10'e kadar geri gelir. Ben tabelada 8,20 yandıktan sonra parça alım yaparım.

Dolarda dip neresi diye soranlar; 7,47.
Her geçen gün dip yukarı doğru gelir.

İyi geceler
Türkiye...

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Roubini ()

Doları çok düşürmelerini beklemiyorum ben. Düşmesi firmalara yaramaz.
Şuanda 8.20 gelmesi yüksek. Sonrasında
8.80-8.90 na çıkartıp oradan gelen doları dolarcılara verip 8.30-40 da sabit tutsalar herkesin işine yarar.

82ahmet42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roubini ()

Powel devam derse bist 150-152 görür.
BİST'in suan ki düşüşü vade sonu olması

82ahmet42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

82ahmet42 ()

Şuanki doların hacimsizliği talep olmaması yarına kadar 8.30 görme ihtimali olması gibi etkenlerden dolayı inmiyormu sence ustat fark ettinmi dün bistten cıkışlar oldu 2 güne paraları hesaplarında bütün işaretler emareler cuma günkü toplantıyı işaret ediyor sanki dolar ın kaderi için

Roubini için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ürkütücü_zombik ()

Bende öyle daha altını da istemem

1BeğenmedimŞikayet

Roubini ()

8,20 altı alabilirim.

Ürkütücü_zombik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ürkütücü_zombik ()

8.10 lara emir mi versek olur mu

0BeğenmedimŞikayet

Roubini ()

Mesajı okuyup dolar almayanlara kahve ısmarlıyorum ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Roubini ()

dolar almadan önce okuyun,
burada size gaz verenleri değil, bilgi verenlerin yorunmlarını okuyun

iyi geceler
Türkiye...

-2BeğenmedimŞikayet

Roubini ()

seni de yollayalım kardeşim :=)

Erişim için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Lordbey ()

Bayanlara saygı duyulmalı tam tersi davranış sergiledi en iyisi dikkate almamak

WiTCH için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lordbey ()

Sıkıntı dan şaşırmış artık

1BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Birde yaptıklarına alkış tutanlar var onaylar gibi çok garip nasıl bu hâle geldi burası

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Bu başlığı açan arkadaş üslubuna dikkat etmeden yorum yapmış kardeşim

Bluestar06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bluestar06 ()

Kimden bahsediyorsunuz? kaçırdım konuyu

Yigit88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Bir söz vardır:gelişmiş kişiler fikirleri, sıradan kişiler olayları, basit kişiler de sürekli insanları konuşurmuş

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Bunun gibi belli kişiler var insanlıktan nasip almamış insanlar üzerinden eleştiri yaparak prim kasma peşinde olan garip tipler sürekli geri bildirimde bulunmak şart bunları site içinde huzur kaçıran kişileri kışkırtan bu şahısları barındırmamak lazım

0BeğenmedimŞikayet

Lordbey ()

Evet sataşmış resmen

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Engellemen hoşuna gitmemiş belli ki ondan böyle yapıyor

1BeğenmedimŞikayet

Lordbey ()

Uymayın siz engelleyin gitsin boyle insanları

1BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Bende gereken geri bildirimi yaptım şuan içerde istirahatte

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Boş verin …ben daha önce nice aracı kurumların bile iddialarının tutmadığını yazdım.. bu takıntı da fazla uzadı

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Şikayet ettim arkadaşım gerçekten yaptığı hoş değil

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum