Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:27:44
EUR 34.9839 09:27:44
USD 32.2051 09:27:44
ALTIN ONS $2414.8350 09:27:44

Grafiği gönderen: vedatblg07

⭐⭐vedatblg07 ()
Bitcoin

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Dostum bunlar hep takipsizlikten işte... Long pozisyona ait 2 resim atıyor, üstüne yazıyor 2 gün beklersen işte terse de girse böyle üstteki gibi artıya geçer... 2 resimde giriş rakamlarına bakılsa farklı işlemler olduğu apacık ortada ama bakan kim?

0BeğenmedimŞikayet

Nisyar ()

Ne güzel bir özet olmuş

0BeğenmedimŞikayet

ankara55 ()

Bi teşekkür de bende kendini kasmaya sorularımıza cevap veren ssğol

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Bir edebiyatçı olarak üslubunuza hayranım. İfade tarzı çok önemli. Bizim gibi acemi yatırımcılara klavuzluk eden sizin gibi üstadlara can- ı gönülden teşekkürler.

2BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Estağfurullah abicim söylediğiniz cümleler beni aşar. Ben az buçuk bildiğimi burda paylaşıyorum. Halada öğreniyorum fazla fazla şeyler. Kendimizi bilerek efendi efendi paramızı kazanmayla uğraşsak herşey saha güzel olur zaten :) varolun saolun

ARGENTUM63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Hocam tabirini sevmediğiniz için Vedat Bey diyeceğim. Yorumlarınız bizim için çok önemli çünkü tecrübe, bilgi, nezaketin birleşimi. Altının kıymetini sarraf bilir. Siz bizim için altınsınız. Pireye kızıp yorgan yakmayınız lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

PROMİL ()

Ağzına sağlık güzel kardeşim. Yardımcı olmak isteyen karakterin üslubu her zaman kibar ve eleştiriye açık insandır, hele birde kendine 3 5 arkadaş bulup ego yükseltiyor ise durum çok vahim. Ha bunu görmek istemeyen insanlara müstahak . Burda grafik yetkisi alıp arkadaşlara yardımcı olayım dedim realist olmaya çalıştım ama yok istemediklerini duyunca taş atmaya çalışıyor lar :)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @vedatblg07 cevabiniz sagolun Allah razi olsun. Bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

1-1.5 ay tutarız aşağı yukarı. Ama bakarsınız potansiyelini 1haftada yapar. Bunu öngörmek kolay değil ama ben çok tutmuyorum elimde jeton hocam çabuk çıkarırız Allah'ın izniyle

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Allah utandırmasın ablacım hayırlı uğurlu olsun inşAllah:) ben sizin profil resminize bakınca siz evlendiniz zannettim :)

Es06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayin @vedatblg07 sizin orta vade ne kadar zaman acaba ve su anda stop koymadim bu coinde sizi takip edecegim bereketli kazanclariniz olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Es06 ()

Antalya dan kız aldık. Temmuzun ilk haftası oğlumun nişanı için gelmistik.

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Sizler sağolun, evet Antalya'da yaşıyorum

Es06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Es06 ()

Çok güzel yazmışsınız. CoDeX hocamızın bilgisinde yararlanıyoruz her zaman. İkinizede teşekkür ederim. Sizde insanlara yardımcı oluyorsunuz. Antalya dasiniz sanırım.

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Varolun siz sağolun.. ben hiçbirzaman zarardaki malı bozup başka bi mala geçmememiz gerektiğini söylüyorum.. keşke pozisyonlarınızı korumak konusunda sabırlı olsaydınız derim ben. Ben orta veya uzun vade aldım bu jetonu.. Ancak alım yaptıysanız ben zaten riskli bi noktaya gelince paylaşımını foruma yaparım. Aldığımı sattığımı zararkesimi dahil olmak üzere. Şimdilik yukarıya kaldırmış durumda kafayı

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @vedatblg07 malesef yabanci hayranligi her seyde var . En kötü dedigimiz zarardaysa bile Allah darda koymasın diyebilen nadir insanlardansiniz . Lutfen caninizi sıkmayın. Yazmasamda boyle sozleri okuyup Allah razi olsun dedigim birisiniz. Zararda olan kucuk coinleri bozup xtz aldim. Insallah zarar cikar ve stop koymalimiyim

3BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Abi ben hiç bi zaman popüler olma çabasına girmedim kimseye tepeden bakmadım. İnsanları yönetmeye hükmetmeye bilmişlik taslamaya çalışmadım. İnsanın En iyi bildiği şeyin haddi olduğuna inanıyorum hep. Bu konuda senin çeyreğin bile edemem seni çok yakından tanıyan biri olarak. Tahammülsüzlüğümü een iyi sen anlıyorsun

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BİNAY_01 ()

Aynen katılıyorum... BTC ailesi hepimize yardımcı olan kıymetli analizcilere saygı sevgi tatlı söz söyleyelim... hiç biri bir şey paylaşmak zorunda değil... zaten çok zor... sürekli birileri için birşeyler yazmak çizmek... çok zor... bir yazar iki yazar... sonra banane der... ne halleri varsa görsünler... derler...1 yıldır bu ailenin içindeyim... adamlar onca lafa rağmen hala paylaşım yapıyorlar ... pes doğrusu... ben bunu yapamazdım... bir cogunuzda yapamaz... lütfen like larını unutmayalım... teşekkür edelim...

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Evet değerli Vedat o kadar çok haklısın ki artık söyleyecek hiçbirşey bende bulamıyorum desem yeridir değerli kardeşim.. Teknik anlamda temel haberlerin neticesinde gelişen olayları harmanlayıp en güzel ve sağlıklı kararı verecek olan öncelikle değerli dostlardir.. Teknik olarak kişinin de tradingview'dan kimseye bağlı kalmaksızın bazı şeyleri öğrenmeleri olsun ki az çok bazı konuları anlamaları ve neyin nerde yapılacağını karar yönünü belirlemesi zaten yüksek olasılık dahilindedir.. Ama bizim milletimize, benim insanima anlatmak deveyi hendekten atlatmaktan daha kolaydır diyebilirim..

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Like bitmiş kardeşim ağzına sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Kim bu bahsettiginiz kişi

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

Helal olsun guzel yazmıssın.

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Aynen öyle

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum