Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 00:53:25
EUR 34.7839 00:53:25
USD 32.2905 00:53:25
ALTIN ONS $2301.8900 00:53:25

Grafiği gönderen: vedatblg07

⭐⭐vedatblg07 ()
Bitcoin

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Es06 ()

Merhaba nasılsın güzel kalpli kardeşim

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fcweierstrass ()

Eyvallah kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Merhaba iyi akşamlar. Xtz tutmaya devam. Hedeflerimiz aynı..

Ltc yi eski mesajlarımdan bakarsanız 110 usd lerde bile dipteyken orta uzun vade toplanır demişti eth ile beraber. 139 da söylemedik 160 da söyledik. 1-2 gün önce 170 küsürlerde:) ltc nin yolu daha var. Bazı jetonlar daha ağır hareket eder ama hareketin fiyatlamasını herdaim gerçekleştirir. Orta vade eth 350 usd civarlarına hala geçerli...
Ama bunu bugün söylesekte yine 350 usd olunca soracaklar alalım mı diye :)

Grt de potansiyelini henüz yapmadı. Buralar onun içinde alım fırsatı. Hedefi eski zirvesine yakın olur. Eski zirvelerini bi çok jeton test eder veya yaklaşır ancak sonrasında ne olur derseniz onu ogünkü şartlar ve piyasa belirler
Konuşulur... bol kazançlar

Fcweierstrass için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fcweierstrass ()

Vedat kardeşim ltc ve grt durumu nedir? Ayrıca xtz tutmaya devam mı:)

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Estağfurullah istediğiniz zaman sorabilirsiniz siz sağolun

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @vedatblg07 hakkinizi helal edin surekli sordugum icin. paramin üçte biri burda oldugu icin sorup duruyorum. Bereketli kazanclariniz olsun.

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Çok pardon ustam yanlış yazmışım 4.2 usd maliyet xtz olacaktı

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @vedatblg07 kudura bakmayin ben burayi okudum xtz yazmiyordu chz ve omg yaziyordu onun icin sordum

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Zaten yorumda belirttim abi ek olarak xtz ve omg de mevcut etiketlediğiniz yorumda

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayin @vedatblg07 A. S . xtz listede goremedim sattınız mi bereketli kazanclar.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Şimdi baktım ilk 2 parça çalışmış %60 duruyor onlara 1 üzeri yazmışız btc yürürse nasib kardeşim olduğu kadar olmazsa kader deriz)

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Bat tutulacak abi elde. Yolu uzun

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Liste başı bat tan erken mi çıktık Vedat kardeşim az önce bi parca daha gitti de

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Ekteki hedefler jeton soran arkadaşlar için hala aktif. Ek olarak 4.2 chz ve 5.7 civarı omg var. Bunların halada gidecek yolları var

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

@vedatblg07 telefonun çekmiyor ablacım, eğer buradan görürsen bana bir döner misin?

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Siz sağolun eyv

Leventistan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leventistan ()

Kıymetli ve İşleyişin özeti Bir yazı Üstad,
Teşekkür ederiz...

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Sen uyusana abla mışıl mışıl yaaa. :)

ElifSerra için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Estağfurullah kısıtlı bildiğimizi birbirimizle paylaşıyoruz burada, ama sana kendi tecrübeme dayanarak söylüyorum zararını aldıktan sonra bi kenara çekilip nefes al ve birsonraki fırsatı kovala.. bazen nefes almak geri çekilmek gerekir. Çünkü sen şuanda ne yaptığını çok iyi bilmiyorsun ve sana zararı olabilir bu durumun. Psikolojik olarak birşeyleri hemen yoluna koyma çabasındasın ama hiçbişeyin acelesi yok. 100k olsun isterse btc. Ertesi günü yine fırsatlar olur, fırsat asla ama asla bitmez. Bence oturup sakince bi düşün ve bi yön tayin et kendine. Hedefsizlik seni zarar ettirebilir değil ettirir

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Hımm, sen öyle diyorsan:)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Vedat kardeşim benim durum bu görüyorsun grafik analiz bilmem sizin gibi değerli bilgi sahibi kişilerin yorumlarını harmanlayıp yapıyorum

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Bazı şeyler aramızda kalmalı :)))

ElifSerra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifSerra ()

Listede hala doge yok, bak altı okumasam yine satmıştım, sonra uğraş dur:) Listeni günceller misin lütfen benim için :)

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Chz beklentim 1 usd civarı benim ama 1.2 yi felan minimum aşacaktır. Sonrası tamamen kader. Çünkü btc nin bu sene nereye kdr gideceğini buradan kestirmek fal bakmak olur. Tamamen btc nin durumuna bakarız bu hedeflerden sonra

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Mesela burdan hepsini chz yatırsam yılsonu ne olur?

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

@Yörük16 alım yerleri buralar. Hedefler hepsinin min x yapması yönünde. Ben 2ye katlayanı veriyorum.. ama üstü de var bunların

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum