Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:07:14
EUR 34.7748 08:07:14
USD 32.4684 08:07:14
ALTIN ONS $2337.9850 08:07:14

Konu: Rasyo da ilk adım tamam gerisi gelir umarım ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Geçen hafta attığım grafik te 77.80 den aşağı bir mor dalga çizmiştim hayal ürünü olarak ilk adım tamam bundan sonrası da gelir umarım
bu ara da gümüş gram 4 h mum formasyonu
gümüş gram günlük mum formasyonlarında güzel oluşumlar var bu geceyi 6.40 civarı kapatırsa daha umutlu olacağız

Alt mesajda da dxy düşüş çok şükür günler sonra kırmızı, onda da aşağı dönüş için güzel bir formasyon oluşuyor

ons için hafta sonu grafikleri atıp nerenin tepki nerenin yükseliş olduğunu yazmıştım
bu arada ons mum formasyonu da umut verici gece kapanışları böyle olursa terste ki arkadaşların yüzü gülecektir

Gümüş için Murat5635 yorumu (23 saat önce) Cevap yaz
ben olsam hiç bir şey yapmam kardeşim şu an için çünkü kendi beklentim önümüzde ki hafta
dxy düşüş
rasyo düşüş
ons artış
şeklinde

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

https://altin.in/murat5635/2

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

yemınle bende ekran fotosu yaparım :)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kırmızı iyidir rasyo 68 olurda bunu çerçeve yapacağım :)

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

3 kurus fazla olsun kırmızılardan olsun, mor bıze yakısmaz:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

devam etmesi için 8.27 kırılması lazım zor bir yer kırılırsa 8.18 ve 8.08 izleriz kırılmaz ise burda 8.40 a gideriz tam karar yeri yani

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Merhaba murat hocam dolarda kaçı takip edelim düşüş devam mı?

1BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Bir ki üç dört beş... 30 ha gayret kalp masajı devam:((

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sakin ol kardeşim heyecanlanma

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Valla anlattın hep ama ben yine de sanki grafikler, verilere göre değişmiş yada değilecekmiş gibi düşğnerek heyecanlanıp ona göre işleem yapmak istiyorum. Gümüş hareketlenince Kıpır kıpır oluyor yüreğim. :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Yusufum bunları hep grafiklerle anlattık nerdr usd ye geçileceğine kadar :)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hayırlısı olsun kardeşim :)

Bjk42_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Hocam rasyodan anlamıyorum ben, gram tl olaraak bundan sonra gözünü nereye dikmiş. Ona göre zararkes yapmaya devam edeceğim. Ordan da usd ye geçmeyi düşünüyorum. Yardımcı olursan kardeşine sevimirim.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42_ ()

Geldi abim 74.88:))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Gözde ikinci yer 74.90 devami gelir mi ne dersin yoksa ben mi mor olurum :)

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

tskr arkadasım, engel tanımayız her sartta

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

yakaladım elıne sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Gzdee alt mesaj da etiket

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah kardeşim eksik olma
@Gzdee nin isteği üzerine çizmiştim gözde illa gördü 77.80 ni :)

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Emeklerinize sağlık teşekkürler
sağolun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum