Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 12:30:30
EUR 34.7638 12:30:30
USD 32.2698 12:30:30
ALTIN ONS $2317.9900 12:30:30

Konu: Dxy 4h- Son direnişler...

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Arkadaşlar ümitsizliğe kapılmayın diplerdeyiz. Piyasa tüm enstrumanlarda düşüşünü yada yükselişini tamamlamak üzere. Bundan sonraki hareketler Dipten yükseler tepeler görmeliyiz.
Misal DXY 4H grafikte ending diagonal diye tanıdığımız bir sinyal oluştu. Anlamı bas- kı Altın da sonlanma. Yani fiyat isteksiz tedirğin bir yükseliş ile mumlarını milimize ederek karar aşamasına getirir . Dolayısı ile DXY ' de pazartesi gelecek bir çok üretim imalat ve hizmet satın alma gibi veriler var ve kesinlikle önemli. Misal En az 1 hafta 23,05 ile 23,55 arasında yatay dahi fiyatlasak bu yeni bir yükselişin habercisi olabilir. Saygılar hayırlı pazarlar.

Dxy için başka bir açıdan beklentim diyebilirim. Ytd diyelim.

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

6.44 sonrası yön yukarıya mı

armageddon1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

""sayfa aaa düsüs bitti 6.28 dalin imza @_HERİ05_ dedik""
dalaydin dostum

ve hala gecen seneki fiyatta olani 5xx bekleyen vardi habire
dedim onuda gomeyim oyle gideyim girdim iddaya

iste sonuc 6.28 den 6.44
tanede 16kr 6 saatte kar ettiren tum sayfaya gine
75 bin bingonun sahibi @_HERİ05

OZAMAN

OBAAA:)))

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

bi dk
beni ayir
""6.28 dusus bitti dalin dedik hedef 6.50
sonra 6.52 senelik direnc dedik
ustunde duracak sonra 7 dedik""
ytd

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Herkes düşüş bekliyorsa yükselir bu gümüş! Herkesi ters köşe yapmayı seven bi emtia

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Herkes bu toplantıda iğne de olsa alim için dusus bekliyor piyasa yazıcılar bunu dikkate alarak bir haber akisi ile düşüş olmadan çıkış yapabilir mi yada düşüş olmadı yatağa bağladı vs izlenim oluşturup herkesin düşüşten umudu kalmadığı anda dip yapabilirmi

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Hocam selamlar, 20 lere kadar atılacak iğne bu Jackson hole toplantılarında mi gerçekleşir. Bir tahmininiz varmı @selcukcelik

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam teşekkürler. Sağolun.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ons olarak çalışıyorum. 3. çeyrek için dipte 22,10 en iyi ihtimal ile 23,70 görüyor idik. Malum FED ' in ali cenğiz mevsimi başladı . Avlanmak için 20 lere kadar iğne atabilir ama herkes bilsin ki ordan gelecek hacim yakın tarihin en büyük yukarı yönlü iğnesi olur. Gelelim yukarıda ne var. ( Süreklide yazdığım şeyler ama ) 2021 ' in 3. çeyrek sonrası en zorlu direnci 25,55 olacak. Buraya kadar bir görelim sonrasını değerlendiririz. Her an Gündem değişebilir ! Fiyatlamalar değişebilir ...

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam sizin gümüş onslarda alt ve üst öngörünüz nelerdir? Sene sonuna kadar gerek TL bazında gerekse de ons bazında hangi seviyelere ulaşacağına inanıyorsunuz?

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Allah razı olsun. Dua edilsin yeter dilinize sağlık.

Ve Mumlar da bir gariplik var . Ne yapmaya çalışıyor acaba arkadaşlar?

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onnbaşı ()

@selcukcelik Kardeş burada iki yönlü analiz yapan az kişilerden birisiniz. Canı gönülden size dua ediyorum. Teşekkür ederiz.

1BeğenmedimŞikayet

erkgnr ()

Emeğinize yüreğinize sağlık hocam

14BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Yani mantık olarak öyle. Ben şuna bakıyorum ; Neden 40 dolar olmalı ve ne zaman ? Ne gibi durumlarda 20 usd nin altına iner ve ne zaman ? Evet şu seviyeler riskli inkar edemem. Ancak 20 usd nin çok altında derin satış yiyebilmesi için , ABD nin yanlızca Faiz arttırması yetmez aynı zamanda dünya genelinde büyük ekonomik ka- os ve ne olduğu belli olmayan ani negatif bi haber gelmeli. Neden şuanda herşeyi yerle bir etsinler ki ? Bu mantıkla bakınca 17 dolarcılar ile 40 dolarcılar arasında fark göremiyorum. Altı boş hayali söylemler.

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam 4.5 dolar yükselişi 22.10 ilave edip mı hesallayalım. 27 ye yakın bir rakam olur

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

40 dolar olacak diye aldiranlar sonra bitti düşecek ölecek diyenler ile aynı kişiler mi yani yalnış mi anladım?

1BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Emeğinize sağlık teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Teşekkürler hocam

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam Allah razı olsun teşekkür ederim değerli bilgiler için

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık

23BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dxy ve XAGXAU ikilisindeki altta kalan bir balon var. Burası hesap ettiğim gibi çalışırsa ;

26,45-22,10 = 4,35 $ kadar Gümüş Ons ' ta yükseliş gelmeli.

Bi tablo muhabbetimiz var biliyorsunuz Dip 22,10 idi ve benim için en ideal rakam 23,70 idi.

Level ' 3 Start 22,10 ise 4,35 usd güzel bir yükseliş olacak.

Malum tabloda YILLIK Peryotta 2021 ' 3. çeyrek için en zorlu direnç 25,55 olacak. Unutmayalım Fiyat hızlıda gitse yavaşta gitse ortada bir hesap var. Bu rakamlar arasında yukarı aşşağı hızlı fiyat hareketleri olacağından her 1 usd yükselişte bana uyan en iyi dirençte satar duruma göre ve gündeme bağlı gerekiyor ise destekten tekrar alırım.

En uzun pozisyonu mu Görmek nasip olur ise :) 27,35 Büyük bir üçğenin kırılım noktası. Kırar ve üzerinde ay kapanışı yaparsa Fuller uzun süre al sat yapmam ve beklerim.

Gümüş yerle bir olacakmış öyle duyumlar alıyorum. Neden ki ? Neye göre ?
Bekleyin bu çökecek diyenler 2 ay önce 40 dolar olacak diyenler ile aynı. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

erkgnr ()

@selcukcelik Allah razı olsun. İnşallah

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Beklediğim ses geldi. Var olun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum