Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:04:46
EUR 34.9460 07:04:46
USD 32.5566 07:04:46
ALTIN ONS $2334.8500 07:04:46

Grafiği gönderen: super_conqueror

bitcoin

fibo 0.618 direncine (51.250)kadar satışlar olacaktır.Bu seviye üzerinde tutunup tutunamayacagına bakacagız.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben genelde hep scalp yaptım. Ama çift taraflı işlem yapabilseydim belki short açardım. Ama genel olarak bitcoin de DXY korelasyonunu kullandıklarını söyleyebilirim.

Jasper02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jasper02 ()

Üstad sen bu grafiğe bağlı kalabildin mi gerçekten bazen büyülenmiş gibi yaptığımız paylaşımları unutup işlem açıyoruz

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

9 ay önce
Zamanında çok eleştiri almıştım. (b) dalgası biraz yukarıda tamamlandı. Ama işte teknik bir yerde kendini gösteriyor.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Tşkler emeğine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bticoinde büyük resimde bir degişiklik yok.Zaten ana resim öyle kolay kolay degişmez.Halen yukarı dönme ihtimali olsada bu ihtimal digerlerine göre zayıftır.Trend desteginden yada 30k den bile dönebilir.

Ben kademeli 20k e kadar almaya çalışacagım.Terste kalanlar için ancak direnç seviyelerden zararkes yada satış yapmaları gerekmektedir.Bu seviyeleri 50k üzeri be 48k lerde söylemiştik.Şimdi yapılacak zararkesler için birşey diyemem.Çunku bunu kişi kendi kararıyla almalıdır.

Diger ihtimal yani zayıf olan bu düşüşün ikinci düzeltme dalgası oldugu ve buradan 3 e gidecegi şeklindedir.Eger önümüzdeki direnç aşılırsa bu ihtimali degerlendirmeye çalışırız.

sonuçta nereye gidecek hiçbirimiz bilmiyoruz.Ben'd kendi düşünceme göre hareket ediyorum.yanılabilirim de.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teknikte güzel çalışmış

0BeğenmedimŞikayet

mefeefe ()

btc 28k olacak diyosunuz kademeli olarak düşecek doğrumu

ellilot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Tmm tskler

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

40-41.000 seviyesini ilke etapta takip edecegiz.

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Anladım düşüş bekliyorsunuz ben grafikten anlamıyorum nereye kadar düşer diye sormuştum.

0BeğenmedimŞikayet

ellilot ()

C dalgası beşlinin biri bitmiş oldu düseltme ikiye gidiyoruz ve üç derin olacak

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Anladım. Bu düşüş (1) için biraz kısa olabilir. Bir beşli düşüş sonrası (1) e ulaşabiliriz. Yani bu küçük 5 linin (1) i olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

ellilot ()

Pardon benim hatam 64 dolar dan 28 dolar ana A dalgası 51 dolar B oldu C dalgası içindeki 1 i gördünüz düzeltme 2 gelicek sonra 3-4-5 dip olacak şimdi açıklayıcı oldumu?

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Kusura bakmayın ama çok devrik cümle kuruyorsunuz. Ne anlatmak istediginizi net anlayamıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sagol. Sen'in de eline saglık. Düşüş 5 dalgalı oldugu için tepkiyi 3 dalgada arayacagız. Sonrasında 5 dalgalı tekrar bir düşüş bakalım. zigzag 5-35

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ellilot ()

Düşüş 1 fibo kullanın burdan gayet net rakam

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eline sağlık abi aynı anda benzerini yazmışız

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ya bir (a) dalgası yada düşüşün 1. dalgası.

0BeğenmedimŞikayet

ellilot ()

Ellilot 1 mi bu?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

BU düşüş sonrasısnda 49.000 e kadar alıcı bulabilir.Sonrasında tekrar aşagı devam etmesini bekliyorum.

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Elbiseli_Adam ()

eteryum ne? Halil üstte 7 eylül yazıyor, grafiğin ortasına 4 eylül yazmışsın.
Halil, buradaki çocuklar sana kızmakta haklı. Derin düşüşler var, herkes parasının peşinde sanki bir iş bilmiş gibi neden burayı taciz ediyorsun Halil.

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Mrb Nereye kadar düşebilir

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yukarı çıkışlar olsada halen aşagı dogru riskler devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

update

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum