Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 17:07:10
EUR 34.6324 17:07:10
USD 32.3611 17:07:10
ALTIN ONS $2294.1850 17:07:10

Grafiği gönderen: ALTINCIDAYI_

⭐⭐ALTINCIDAYI_ ()
Gümüş

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Fiba ile 100 tl 6.3615 ten ilk deneme alımını yaptım, bakalım 1 haftada kaç alsat yapılır. Şansa buradan 5.90 yaparsa 100 tl den bile terso olurmuşuz :)

İlk satış 6.3850emir ile 17 krş kar:)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

Yok eski kimlik belkide o yüzden olmadı sıkıntı yok yarın ayağına kadar gelip imza attiriyorlar

Auykur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Evet çok yüksek

Şaheser için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Hayır bu fiba

Keyfekeder1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keyfekeder1 ()

kuweyt mı bankanız bendede 2.10-20

0BeğenmedimŞikayet

Şaheser ()

Gümüş parite yüksek değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Kimliğiniz yeni çipli kimlik ise görüntülü görüşme yoluyla da yapabilirsin

Kral_ekonomi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Olur mu uygulama üzerinde nfc ile kimliğinizi tanıtıp, görüntülü aranıyorsunuz anında açılıyor

0BeğenmedimŞikayet

Muko_35 ()

Aynen telefon aciyorsunuz emen hesap aciliyor

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

İmzasız olmaz dedi bende aradım gelip imza attiracaklar mis garanti olsun diye diğer türlü sıkıntı çıkabilir dediler

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adem5252 ()

Fiba için mi ben telefondan açtım hesabı nfc özelliği olması gerekiyor telefonun kimlik tanımlaması için

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Ben 5 dakikada görüntülü görüşme ile açtım

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

Bende başvuru yaptım inşallah internetten aradılar yarın kapıma kadar gelip imza attiracaklar Kuveyt çıldırttı artık

0BeğenmedimŞikayet

Muko_35 ()

Bende oyle simdi baktim 1.89 gumus tl

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Sizde bizden daha iyi makas

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum