Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0619 09:06:17
EUR 34.4633 09:06:17
USD 32.4331 09:06:17
ALTIN ONS $2387.6550 09:06:17

Grafiği gönderen: Varabey

ytd

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Konu kambur ve kamburun düzelmesi atasözü şu şekilde garbatov magila spravit anlamı kamburun kamburu ölünce düzelir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İv çalışma prensibi

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Yok sn hocam dünyada heryıl 30000 ton bilinen gümüş çıkar jp nin özelligi london külçe üzerinden city oluşumuyla asya pasifikte manipülasyon yapabilmesi bir ara listede ilk 16 ya giremedi jp bildigim kadarıyla ytd

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Evet. Güney Amerika ayağı var bu işin aynı zamanda. Haklısınız.

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam jp dünyada şu anda stoklanan gümüşün yüzde ellisine sahip. Yani hepiniz gelin ben tekim dese dünyayı döver.

0BeğenmedimŞikayet

GARIP_123 ()

Evet haklısın dostum tfx6.38 kendi uygulamasında 6.36 sağ uyandın için teşekkür ederim

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Narkoz etkisi ve endorfin dengesi bence fiyata takılı kalmadan al sat başarı perfonmans çizelgesi. sn gökhan bir çin atasözü derki fare yakalayan kedinin rengi önemli degildir jp emtia piyasasında sinek kadardır bildigim kadarıyla firansnillo mexika gümüş her yıl bir jp kadar gümüş çıkartır ytd

Al_Işık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Doğru. JP Morgan v. s gibi kuralcı kurumsalların pek bu tür işlerle uğraştığını zannetmiyorum. Manipüle ederler fakat işi kuralına göre oynarlar. Bu işleri İngilizlerle Asya tarafı organize götürüyorlar zannımca.

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Teşekkür ederim cevap için. anladim gibi:)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@Kimsin_sen_ kardeşim teşekkürler. 1 kuruş altı satıyor gümüşü. İşi çözdüm. Eyvallah.

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Önemli olan nerden dönecek

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Londra degerli külçe piyasada 23 hour günlük işleme açıktır pazartesi satan oydu ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Şöylede olabilir altın düşerken veya sabitkende ratio yükselebilir stock bildirimi ve parite çifti olarak sn cevahir şu anda çin piyasaya bu algıyı verdi altın üretimi çin global 1. Ci gümüş üretiminde global mexikadan sonra 2. cidir ytd

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Çok doğru. Bildiğim kadarıyla İngiliz metal borsaları epey maharetli bu işlerde Sn. Varabey.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ratio 78 hedefini 2 ay önce bahsetmiştik spek parite çifti olarak kullanır ratioyu marjin olarak mmicronun yapamadıgı işlem olarak maalesef sn al ışık ytd

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Rasyo çıkınca altın yükseliyor düşünce gümüş diye biliyorumda kusura bakmayin

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Altının uçaçagını söylemedim sn cevahir

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Anladım hocam. Tamamdır. Teşekkürler @Varabey

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Altın uçacak gümüş düşecek mi yani, altında düşüş olmazmi

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

20 kuruşluk yani ons 1 usd lik hareketler yakalamaya çalışın her gün alıp satmayla ugraşmayın stokastik 72 saatlik al sat verir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Eyvallah üstadım. Bakayım bir kere.

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Al_Işık ()

Rasyo ve dolarla nakış gibi işliyorlar hocam. Bir yöne patlayacak. Günlük ve haftalıkta rasyo yukarıya çok hacimli duruyor.

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Hocam tfx de çok, makas var. Şuan gümüşü 3 kuruş üstten satıp, 2,4 kuruşa alıyor. 540 makas var. Türkiye finans iyice şaşırdı yani

https://yorum. altin.in/tum/gumus

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Hocam tfx de çok, makas var. Şuan gümüşü kuruş üstten satıp, 2,4 kuruşa alıyor. 540 makas var. Türkiye finans iyice şaşırdı yani

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Alın satın sn dök düştü alın çıktı satın emtia işi böyledir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Aynen üstadım. Inşallah 22.22 rakamlardan dönsün gümüş ons. Çok sıktı artık..

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

O esnada usd ne olur onu bilemem sn dök ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@Varabey kardeşim illa 6,08-6.10 görecek diyorsun yani gümüş gram bu ons deeğerine göre..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum