Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 15:13:53
EUR 35.0085 15:13:53
USD 32.2639 15:13:53
ALTIN ONS $2388.8700 15:13:53

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Audıo 1.7109 üzeri 4h kapattığı an spottan alım yapacağım. Takip edin arkadaşlar . Botlar verdi sinyali bizede bekleyip kırılım olduktan sonra almak düşer.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Peki sizden rica etsem bende Sol var ve en yüksek seviyeisni 58 geçti... grafik incelemesi yapmanız mümkün mü fibo direnç destek gibi...

@Luciferr01

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Tedirgin değilim. Etmesinde

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Yanlız btc tarafı insanı tedirgin ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bunlar yeni başlangıçlar hocam. Ortalama son paylaştığım sepette her birinden yüzde elli almayı planlıyorum. Tercih ve risk sizindir bereketli olsun

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hesap doğrulaması için gerekli. Tüm fırsatlar binancede orda olmamak kazanmanıza mani olur. Lütfen biraz daha uğraşın

birine_bakıp_cıkacam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

@Luciferr01 bey selamlar

Evet Audio maşallah emeğinize sağlık. Sizi takip edip aynı noktadan 150 usdt girmiştim. Her şeyden önce kısmet tabiki. Neticede empirik değerlendirmelerde bulunup tahmin yapıyorsunuz. Neticeye bakıp "ah keşke daha fazla girseydim" demenin de bi anlamı yok çünkü kesin olarak bu kadar kısa sürede bu kadar yükseleceğini kesin olarak bilmek söz konusu değil.

Ben Audio karın 100 usdt çıktım ve Band aldım. Az daha yükselirse yine çıkıp Celr alıcam kısmet.

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

birine_bakıp_cıkacam ()

Binance beceremedim hocam sabahtan beri kafani saga salla sola salla diyip duruyor sinirlendim vazgectim
Herhalde ben eosla hayatima devam edecem gorunen o ki 45.800 den de gereken alici gelmedi ve bir alt destege atacak gibi alim icin acele etmiyip saat 16 yi bekliyecem yardimlariniz icin tsk ederim bol kazanclariniz olsun insallah

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Stoplu olmakta fayda var hocam risklidir . 1.71 de almadıysanız buralar tehlikeli fomoya kapılmamakta fayda var.

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

4.0578 kırılır 4h kapanış gelirse sattığım miktarın yarısı ile bir daha alım yaparım

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Can_Niznayu ()

Resst tşk ler. Audui x2 vedalastik. Senin emeğindi, eywalla emeğe saygı.

REST_IN_PEACE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ben 2 katında yarısını verdim. 1 günde yüzde %160 civarı aldım Allah bereket versin hocam.. tebrik ederim

2BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

Anlatmak istediğim tamda bu rakamları dost

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Akıyor masallah başkan bugün de üzerine koyarak gidecek gibi.

2BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

iste dedıgım tamda buydu bu rakamlar hedefın yanında komık hedefler :))

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Yeni hedef 2.79 diyebilrimiyiz... işi bilenle bilemeyen bir değil... tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Fazla incelemeden aldım kısmet neyse artık olmadı tutarım bir kaç gün. Sizin de şansınız açık olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Umarım oda umduğunuz gibi gider

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Teşekkür ederim şans yaver gitti diyelim. Bu gün kısmet audiodaymış diğerleri 1 ileri 2 geri. 1.7350 alış emri girdim gelirse ne ala. Şimdi biraz ıcp aldım bakalım o ne olacak..

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bereket versin hocam. 1.70 ler gelebilir gelirse ve tutunursa bu kez 2.26 değil 2.79 olur hedef.

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can_Niznayu ()

Mrb resst, verdiğin hedeflerden fis ve audi almıştım, Fis ten x2 almıştım bundan da inşallah olur, tşk ler.

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Benim 2.15 satış hedefim vardı. Geldi ve çıktım. Daha fazla yürürse adınıza sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

Mirve ()

Ne öneriyorsun şu an alım için

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Murat Hocam verdiğin hedeflere yazdım şöyle geriden seyrediyorum ellerim karıncalanmıyor da değil heyecandan 1.1000 maliyet var bunda siz vermiştiniz vaktinde epey oldu lakin vakit geldi demekki

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

2.26 dokunsun satarım ana para kalır içinde. 1.70e kadar tekrar geri çekilebilir bir daha girerim oradan. Haa yok ben 2.26 üzerinde tutunacam derse oradan bir daha alırım hocam

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam 1.1000 den alınma audıoları artık sallayalım mı yoksa hedefi daha yukarılar diye kıyamıyorum siz %25 diyorsunuz biz bunu kilerde unutmuştuk :)
şimdi bi heyecan bastı biraz kar cebe yakışır mı hazır hızını almış ata gem vurmakta olmaz hani

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

dayı s. a cos diye bi coin var 30 eylülde guncellenmesi var gerçi daha cok 45 gun var da suan dusuk gibi baya bi sekil yaparmi durumu nedir hic gozune carptimi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum