Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0741 23:17:32
EUR 34.7904 23:17:32
USD 32.3674 23:17:32
ALTIN ONS $2302.7250 23:17:32

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Var olasın abim , bende sizleri özledim gerçekten :) ben iyiyim sizde durumlar nasıl abim yaramazlık yoktur inşallah :)

Baş tacısınn

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Vay can kardeşim. Özledik birbirimizi. İyisindir inşallah. Emeğe gösterdiğin ilgiden dolayıda ayrıca teşekkür ederim. Ben çizdim, yazdım, uyardım, takdir sizindir. Sevgiler saygılar.

Talhaakgunn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Sende sağol güzel abim

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Hoşbulduk sefalar buyurduk efenim :) çok teşekkür ederim var olun :):

depozitosuz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eyvallah kardeşim sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

depozitosuz ()

talha bey uzun bi aradan sonra sizi görmek güzel . iyi geceler dilerim @He_key gelince ses ver

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Abim benim düşüncem hâlâ aynı , ona 1800 e kadar gidebilir orası geçilirse 1830 denemesi gelebilir muhtemelen , fakat dolarda bir miktar geri çekilme bekliyorum :) tabi şunu unutmamak lazım ki uzun süredir piyasada işlem yapmıyorum :) gündemden bir haberim :))

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ee kardeşim şimdi ne düşünüyorsun USD ile ilgili. Grafikten sonra

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Ellerine sağlık abim :) yine on numara bir grafik çalışması ve yorumlama :)

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Hahaha :) cansın abimm

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Talhaakgunn sen yorulma yeni dinlendin :)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Allah razı olsun hakan abi

1BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

eyvallah adaşım :) senin samimiyetin yeter

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık Hakan abim hoşgeldin.

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hoş gelmişsin can kardeşim eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Egeliinci ()

Farkındayım. Bu yüzden yorumlarınızı Sürekli takip ediyorum. Allah herşeyi gönlünüzce versin inş

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Her daim burdayiz, bazen terste bazen kardayız, ne olursa olsun sabirdayız, sen yoksan eksik sen varsan tamız abim :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Allah razi kardeşim
iyi pazarlar

Emir_Hattab için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emir_Hattab ()

Adamın dibi sende öylesin abi seviliyorsununuz saygılar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İlginiz için çok teşekkür ederim. @Murat5635 ile beni piyasa düşerken, yatayda, çıkarken her daim sitede bulabilirsiniz. Ayrıca prensip olarak kendi hareket tarzımız olmayan hiç bir şeyi paylaşmıyoruz. Terste kalabilirmiyiz, evet. Zaten parolamız şu. Kar etmenin zevkini beraber yaşayamasak bile terste kalmanın dayanışmasını beraber yaşarız. Sevgiler saygılar.

Egeliinci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Baş tacısın abim
Seviliyorsun:)

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Evet abi emeğine sağlık altta 8.44 üstte 8.67 takip ederek yapacağı hareketleri tahmin edebiliriz her birey kendi riskini alır saygılar sunarım.

0BeğenmedimŞikayet

Egeliinci ()

Ellerinize sağlık. Özellikle sadece grafik atıp kenara çekilmemeniz çok güzel bir tutum. Gayet açıklayıcı olmuş

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, sen benim hem en güçlü hem en zayıf yanımsın. Senin yazını okumasaydım, bu grafik bende kalırdı. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık abim özlemişiz bu başlığı saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum