Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 16:43:41
EUR 34.6871 16:43:41
USD 32.3800 16:43:41
ALTIN ONS $2327.9750 16:43:41

Konu: 3lu tepe dusus formasyonu goruyorum buyuk resımde

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ama 1 senedir 22.58 altında hiç mum açmamış.. sadece iğnelemis orayida önemli bir destek bölgesi kabul edebiliriz.. 8.35 dolar kuru ile 6.06 yapiyo.. düşen kanal dibi ile aynı rakam

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@calculator buda arkadasın calısması . ytd

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

ıyıym teskkur edrm sız nsılsnz

EH12345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

nasılsınz deniz hanım

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Düşünceniz için ben teşekkür ederim

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Hoş bulduk

EH12345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Herseyden once nezaketiniz ve sayginız icin sabredip her seferinde tek tek cevap verdoginiz icin tesekkurederim

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

hg deniz hanım

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Geri gelme ihtimali var .. ya bir yükselsinde nerden dönecek bakarız yine şimdilik sitres yapmayın kendinizi ..

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Yani bu yukselis sahte olma ihtimali yuksek yada ciksa bile geri gelme ihtimali yuksek diyebilirmiyiz. Yoksa sadece ihtimaller arasinda bulundurmakta fayda var gelmesi zor mu demeliyiz

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

21.64 altı boşluk oranın altinda 4 saatlik ve günlük kapanış yaparsa 18.75 kadar gidebilir..

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Anlamadim.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

tamam landı ama calışmadı daha

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bu 3 lu tepe dusus dediginiz oluusum tamamlandimi peki

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

@Fatihsultan görüşüm bu sekilde

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Katılıyorum bende.

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

@M_yıldız 18.75 8.35 dolar kuru ile 5.03 teknik olarak bu mümkün.. lakin hemen beklemiyorum.. 21.64-26 arası oyalanma belki sonrasında olabilir diye düşünüyorum.. haftalık ve günlük göstergeler dipte olması nedeniyle.. bu haftayı da ilk defa yeşil mumla kapattı.. ama tekniken mümkün olsada mantıken 5li rakamlar çok uzak geliyo :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Herkes terste oldu için ancak 100.20 lik kesim alır.. oda TLde olup beklerse tabi .. zaten bizim almamız önemli değil balinalar alacak ki yükselecek.. fiyatta bir hacim olmadı için daha alıma geçmediler demekki..

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

O mumu bende gördüm.. ama yükseliş mumu koyup düşürdüklerinide çok gördüm.. ama göstergelerde olumlu oldu için yükselme ihtimali daha fazls

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Bos kardeşimde yok yok maşallah :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Belki de korkuyu verip o kadar düşürmezler ya da hızla indirip tekrar çıkarttılar ama uzun süre kalmasın yeterli. Umutları çökertmeyi seviyor oyun kurucular

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Super elinize sağlık . ytd

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Tabi bizim bu grafik analizimiz her zamanki gibi pek az kişi tarafından okunur. Aga 7 ne zaman geliyor, birader tersten ne zaman çıkarız soruları ve bi tersten çıkayım satıp tövbe bi daha almam naraları atılır. :D

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Oraya inmesinden ziyade, orada ne kadar kaldığı önemli galiba. Oraya yerleşirse durum içler acısı olabilir. Ama ikili veya üçlü tepe yerine flama formasyonu çalışırsa bütün iki veya üç aylık döngülerde dip yukarı çıkarak sıkışma meydana gelir. Tüm sıkışma veya daralmalar enerji biriktirir, yukarı veya aşağı kuvvetli ve kalıcı hareketler oluşturur. Flama formasyonunun çalışması durumunda 2023 sonlarına kadar tepelerde yükseliş olmaz. Bu da yaklaşık 16 aylık bir asansör hareketi mânâsına geliyor. Sabredenlere elindekini katlama imkânı sunarken sabırsız olanlara tam anlamıyla hüsran yaşatabilir. YTD.

I know nothing.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Tabi bir de @BossVurguncu üstadın boğa çekici var. Olası bir yükseliş içim mükemmel alım bölgesindeyiz. Umarım hesaplar ve beklentiler ters dönmez. YTD.

I know nothing.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Suan oraya inse siteden örnek versek Ordan alacak kaç kişi kalır sizce ?
Talep ne kadar olur?

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

18-75 19 diyelim hadi bence ora düşse bile çok kısa bir sürede toparlar gibime geliyo 5.50 5.30 düştünde hatırlarsanız 1- günde 5.90 6 lira oluyordu ... 6 liranın altında uzun süre kaldini hiç görmedim

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Sayın Deniz grafikte 23 lerden
26 çıkıyor sonra tekrar 18 lere
Kadar iniyor yada doğrusunu yazabilirmisiniz anlamadigimdan
Soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Haklısınız olabilir aslında nerden baksan aylardır düşüş grafi atıyorum ben olsam da beğenmem ; ))

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum