Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0682 11:32:12
EUR 34.8276 11:32:12
USD 32.5827 11:32:12
ALTIN ONS $2306.1550 11:32:12

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş
xauusd

haftalık bu zaman alacaktır...tepeler düşüyor .2075..1925..1825 ..artık 1825 geçilmezse 200 ema 1592ve pivot 1541 hatta fibo destekler var işaretledim.

1797 9 ama .ayni zamanda haftalıkta 50 ema.. burasi geçilirse umut verir...1825 karar yeri...

fibi 1 olan 1670 3 kez tuttu..100 ema 1722 i bu sefer deldi ama kalıcı olmadı ya sonrakı sefer...1670 tutamazsa...durum böyle.. haber akışı ve momentom, alıcı lazım..@xxxbirzamanlarxx
elimdiki gümüşü azaltmiştim. artık almayi pek düşünmiyorum..artık yatırımlari çeşitlendirmek lazim diye düşünyorum.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

ben de dahil kimseye göre alım satım yapma dostum burada yazılanlara da inanma

T_ayla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

T_ayla ()

Fed in işine belli olmaz ama senin düşüncen ve pozisyonun nedir. Mesuliyet bize ait olmaz üzere. pozisyon alsak

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

fedin ne yapacağı belli olmaz

T_ayla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

İncelemek için bir kaç coin söyleyebilir misiniz yatırım tavsiyesi olarak algılamam

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

çok umutlu idim .35 dolar gelir diye bekliyordum olmadi... fed işi bozdu... zaman alabilir. 49 dolar çanak bir gün gelecek ama ne zaman. kaç sene bekletır . ona sabır lazim. şimdilik coi.. nlerle devam

Acemii_i için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Emtialardan pek umutlu değil misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

yil sonu bakın neler göreceksiniz. umutluyum çok

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

tabi etkilyor. bir az çekilebilir. ons gibi oda. ama geçiçi düşüş olabilir. yön yukari artık.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Tepe mi b.. TC için suan

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Fed toplantısı Co. inleri de etkiliyor mu
Gümüşte ki zararı coin alarak mı çıkarsam diyorum

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Tskler abla

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

haftalik gırafikte 50 ema 6.39 .. tutunmaya geçmeye çalişiyor. ve burdan geçmeli.. tutunmalı..100 ema 5.51 . belki ilerde ons altın satiş yerse yani 1500 ler olursa belki dediğiniz yer gelebilir. şu an ons altin toprlandi ama kararsiz işte emitalardan umutlu değlim artık. elimde 24.20 den alan var.. co.. inlerle uğraşiyorum.1 senedir. bence her kes denemeli.. artık yeni bir çağdayiz.

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Bakalım nolacak. Hayırlısı

homongolos1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

homongolos1 ()

sanmam. 6.40 lardan döner diye düşünüyordum ama 6.30 dan da parca aldım. sanırım 6.30 dan dödnü. ytd şti

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Ben hala umutluyum alti olmasa da 6 10.

Günaydin.

homongolos1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Teknik olarak gelmsi lazim degil mi.

Ters ayri mesele... illaki üzülüyorum terste olanlara.

1BeğenmedimŞikayet

homongolos1 ()

günaydın dostum 6 nın altı zor gibi.. tabiki imkansız degil ama bence zor

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

gelmesin. çok kişi terste. yükselmesi gerek.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

bu hafta yine düşebilir . tplanti bitsin belki ondan sonra bir tepki yükseliş başliyabili..

48Cakir için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

6 nın altını bekliyorum abla niye gelemedi ki

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

merhaba..
6.42 geçilmeden umutlu değlim.. dirençler 6.51...6.62...6.85

6.35 ...6.16 destek gözükyor..

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

T_ayla ()

Hocam dananın kuyruğu cuma günü kopacak zannedersem. Fed varlık alımı konusunda beklentiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Günaydın hayırlı sabahlar hocam o üzerine çıkıp çıkmayacağını anlama ve o durumda ekranda olmayı dilerim
kendi adımada

0BeğenmedimŞikayet

bay_x ()

Kendi risk ve tercihini kendin yaşarsın yıldız üyelerin ve diğer üyelerin yorumlarını dikkate alma usta diye adlandırılan kar şimdi yok 770 den aldirdilar bazı insanların ahını aldilar.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

şunu açıkça yazıyorum 25200 hatta 27300 e kadar olan yükselişler tepki yükselişi olur ama 27300 üzerine çıkarsa işler 180 derece değişir
o zaman trent değişir
yön değişir
yeni zirveler hedefe girer

1BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum herkes konuşsun bak yüzde 95 i boş yazıyor yüzde 5 i bilerek yazıyor.
herkese güvenirsen inan çok terse düşersin
yukarıda rakam verenler yok ortada kayıp ne yapacaksın şimdi

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Burda herkes birseyler yaziyor insan kime inanacağini bilemiyor ki. ama bu kadar da düşüş normal değil bence

0BeğenmedimŞikayet

Zeki2323 ()

dostum gümüşün düşeceğini ben 1 aydır burada yazıyorum çelik hocanın sayfasına baktım oda yazmış senin murat dostum yine öyle başka bildiğin biri var mı

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

7 li rakamlar gelmesi lazim yoksa zor güler bizim yüzümüz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum