Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 07:34:10
EUR 34.6485 07:34:10
USD 32.3231 07:34:10
ALTIN ONS $2320.1250 07:34:10

Konu: Bu kadar emek, hala seçilmiyoruz be yaa

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

@hakan7038 abim hoşgeldin. cok özlemişiz seni. gerisi teferruat abim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Elinize emeğinize sağlık hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Allah razı olsun abim ağzına eline yüreğine sağlık iyi ki varsın

5BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ya Muradım, biz herkesi kendimiz gibi bilince gözümüz önünde olanları geç farkına vardık. Hatta ben yine varmadım, @aspar kardeşim beni uyardı. Hocam sizin grafikler, yorumları izinsiz kullanıp, yazanlar var diye. Bir baktım gerçektende öyle. Hatırlarsan yine kızdım, siteye bir ara vermiştim. Demiştim ki, buyrun meydan çok bilmiş ustalara kalsın. Baktım bunlara, yorum yok, grafik yok, ortadan kayboldular. @Rmzhzr09 can kardeşime gelince; o bizim dergaha eğri odun bile getirseler kabul etmez. Onda her şey açık ve nettir. Sevgiler saygılar can kardeşime.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@hakan7038 abim burda olsa bu mesaj böyle kalmazdı benim de gözüm arkada

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ben araya girmedim remzi hocam beni tanıyanlar bilir dediği ve ben kendisini gercek hayatta da tanığım için aciklama yaptim :)

Bu arada size mesajim disklike almış kendini bilen yaldızlı yine belli etmis kopyacilari çok ifşa ettik ama kendileri devam ediyor

De_Ville için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

Siz araya girmezseniz biz üye arkadaş ile konuyu çözeriz merak etmeyin. Son cümledeki görev önerinizi kabul edemeyeceğim. Ama bunu siz yaparsanız takdir ederim=)

0BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

Çok alıngansınız. Ben kişiliğinize laf etmedim. Size değer veren kimdir ne kadar değer verir beni pek ilgilendirmez.

Grafiğinizin başına "Bu kadar emek, hala sevilmiyoruz be yaa" notu düşmeseydiniz umurumda bile olmazdı ne grafiğiniz ne de siz=) Halen de o şekilde.

"Araştırıp, bulup paylaşmak emek değil mi? " demişsiniz. Bu cümleyi yazmak için klavyeye 41 defa basmışsınız (41 kere maşallah). Bunun için harcadığınız emeği takdir ederim, ama takip et tuşuna 1 kez basıp ekranımıza düşen grafikler için emekten bahsedemeyeceğim.

Siz devam edin. Ben fikrimi paylaştım.

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Akıl akıldan üstündür can kardeşim. Benim bir eksiğim olursa sizler, sizin bir eksiğiniz olursa ben katkı sağlar, en doğru yolu bulmaya çalışırız inşallah. Sevgiler saygılar.

YESRİB için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YESRİB ()

abim bizim grafikler yetersiz kalıyor belli seviyelerden sonra gözükmüyor sen yinede bizi sensiz seni bizzsiz bırakma hayırlı günler

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kendini başa, beni sona yaz can kardeşim. Çalışmalarında başarılar dilerim. Sevgiler saygılar.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

cıdden dedın mı?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Geldi hocam siz çok doğru yorumlamışsınız

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hocam sterlin grafiği etiket yaptım geldi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Eyvallah üstadım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Çok bekletmez hocam

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Eee biz 8.59 u naapicaz ustam?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Birkaç kez yazmıştım yine belirteyim teknik olarak 8.53 altın da kapanışlarla "hedef" 8.38 olur hocam

0BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Hoş geldiniz hocam.
Ben anladım :)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

P. tesi için bi usd yorumun var mı üstadım?

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Aynen öyle. cok şükür

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Biz biriz birbirimizi biliriz

1BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Eyvallah üstadım çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

olabilir hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bence @Rmzhzr09 hocamı tanımadığıdan amacını anlamadığından başkasının grafiğini ben çalıştım paylaştım yapma demeye çalışmış @De_Ville

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hahahaa o kadar diyorsun:) benim platinimi unutma sen emi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

hocam gümüş sayfasında başlığı bile değiştirmeden benim grafikleri atanı gördüm 3 yaldız almış girdim eline sağlık dedim çıktım :)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Muradim görüyorsun de mi? Bu sitede en son çakılacak adama çatti:(

-1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kardeşim @Rmzhzr09 ben çizdim demedi ki hatta @ASRN hocam geç farketmiş biz bir ay önce farkettik diye takıldı yani biliyoruz alıntı olduğunu

Burda alıntı olduğunu belirtmeden atan çok var bence onları bul :)

-1BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Kardeşim bu grafiği ben çizdim demedim ki zaten. alinti olduğu zaten belli değil mi? Araştırıp, bulup paylaşmak emek değil mi? Ben grafik çizmesini bilmem, bunu herkes bilir zaten.
Benim, öyle ucuz numaralara ihtiyacım yok çok şükür. Kişiliğime güvenirim ve bana değer veren herkeste kişiliğim üzerinden değer verir bana.
Selametle

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum