Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0665 00:34:11
EUR 34.7556 00:34:11
USD 32.5598 00:34:11
ALTIN ONS $2379.3600 00:34:11

Konu: Portföy yönetmek zor iştir

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Arkadaşlar biraz karışık gelebilir ama tek ürüne full firmek tüm ürünlere full girmek sizi sıkıntıya sokmaya devam edecektir
her ürünün ayı ve boğa piyasası vardır al bekle zamanı gelince sat
portföyü nakış gibi işlemezsen zarardasın her daim piyasa 3 ayda verdiğini 3 günde geri alır

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Bana ulaşan 3. yorumunuzda bu saygıdeğer @Murat5635 hocam hayırlı cumalar dilerim bende size sağ olun var olun.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Geldi gardaş teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Anladım kardeşim attim gel di mi?

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sabırlı kısmi doğru hoca kısmı yanlış kardeşim:)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Takip ediyorum diyecektim

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Yok hepsini gördüm bu grafiği de gördüm. Çoğunun ekran görüntüsü var bunu bulamamıştım o yüzden aradım:))

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler gardaş atarsan iyi olur. sizin gibi değerli kişileri takip edemiyorum inşallah bundan sonra dsh iyi olur. Çok zarardayım

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Verdiğin analizlere dikkat edeceğim gibi sabır önerimi de dikkate alıp öğrenecem inşaallah. Gördğüm kadarıyla en sabırlı işlem yapan hocalardan birisin. Çok sağolun varolun

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Zaten ilk kural sabırlı olmak ikinci kural panik işlem ac kapa yapmamak

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Valla hocam bilmek kadar önemli olan bir husus da sabırlı olmak. Ben mesela çok dikkatli bir şekilde takip ettiğim bir iki ustamın sayfasına sürekli girer bir kuyumcu titizliğiyle okurum yazılarını ama yine de nedense sabredemeyip ya eekenden satarım ya da erkenden alırım. ahh şu huyumu bi yenebilsem.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Düşerken mal toplama sistemidir kardeşim atayim istersen :)

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş pramit sistemi nedir

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Piramiti de görmedim diyeceksin diye korktum :)

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Artık o şekilde olacak inşallah Dostum

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kimsenin dip demesi ile değil kendi stratejinle ürün almalısın piramit sistemi kullanmalisın bence :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

İşte ne hâle geliyor insan panikliyor. Dikkatli incelemeyi öğrenmek yerine deniz yılan hikâyesi gibi al sat talimatı ile işliyor beyin:)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Satışları yaptım ama benim hatam düşenin arkasından koştum, dibi görmeden. Tabi birileri dip diyor birileri başka bir şey, o arada sen ve Hakan ile biraz samimiyet oluştu o zaman durdum, daha doğru hareketler yaptık. Yoksa Zarar kim bilir nerede olacaktı.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tecrübe iyidir :)
Geçen bu mesajı attim birinden gelen soru gram çok yükseldi sat yazıyor, yani gram simdi çok yüksek satalım mi demek istiyorsunuz oldu @siyahbeyazım

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bunu bir yıldır okuyoruz ama uygulama yapmayınca pratik oluşmuyor demek ki. Bir laf var ya anlamak ve bilmek aynı şey değil diye. Ben yeni anladım sanırım. Bilmek yetmiyormuş

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hepsinde düşüş oldu ise ya yanlış yerden başladın ya da satışları atladın :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Düşüş hepsinde olunca abondone oldum. Zarar etmeden diğerlerini çıktım, onları yerine koymak yerine sözde uyanıklık yaptım:) Şimdi Sepeti oluşturacağım tekrar inşallah fırsat verirse piyasa, bu arada sana çok zahmet vereceğim şimdiden hakkını helal et:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aynen öyle alırken de sabredeceksin kafanda ki rakam gelmez ise almayacaksin gidenin arkasından bakmayacaksin

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bak şimdi bu ortalama cekme işi baska boyut onu sepette ki Tl ile yaoacaksin
Sepette ki ürünleri satmayacaksın
Her ürüne ayırdığın miktar belli olacak
Mesela bazi yerlerde ya platin ya gümüş yazıyor gerkirse onu yarı yarıya platin gümüş yapacaksın
Ya usd ya sterlini de aynı şekilde

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tek tek takip etmeyeceksin ki
Günlükçü olmayacaksin yatırımcı olacaksin

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Burada bir lafın vardı ya satarken sabırlı olmak yetmez, alırken de sabır gerekir, ben bunlardan birini atladım yada heyecan yaptım Zarar büyüyünce:(

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

4 haftalık grafiklerine baktım bir de başlık olarak arıyorum:) Durum şu anda full gümüş dediğim gibi. Bundan önce platin, pala, altın, USD, gümüş ve TL vardı. Ancak düşüş başladığı zaman gümüş hariç hepsini USD ve TL yapmıştım. Onlardan zarar yok, fakat gümüş beklediğimden fazla düşünce ortalama çekeyim diye diye en son full gümüş kaldı. Bu arada USD, gümüş parite yapıp 1.5 kg gram arttırabildim ama zarar evlere şenlik bende şu anda:)
Bu tavsiyeni tutup daha önce güzel bir sepetim vardı, şimdi uygun bir pozisyon olursa yerine koyacağım. Yol haritası verirsen tekrar hayır demem, hangisini takip edip nereden gireyim kafam karışıyor. USD ve kraliçe hariç. Dostum

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Evet haklısınız, sepet yapmanın önemi ortada ama sepetteki ürünleri tek tek takip etmek yorucu olduğu için tek üründeyim maalesef.
Sepetin altı delindiği için yumurtalar dipsiz kuyuya düştü zaten :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Aa1 sende bunu yaparsan demek biz kimseye ulaşamıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

evet kardeşim çok büyük verene şükürler olsun

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sabır ne büyük nimettir naçizane kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum