Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 19:07:08
EUR 34.7690 19:07:08
USD 32.3749 19:07:08
ALTIN ONS $2340.8650 19:07:08

Konu: btcusd

negatiflik başladı 46500 ile birlikte düzeltmeye gider

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Rica ederim kardeşim bol kazançlarin olsun

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Emeklerine sağlık Güzel insan

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

İki yıl önce 2. Grafik

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

teşekkür ederim değerlendireceğim bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam ben ısrarla btc 25-30 bin bandında alınmalı nakiti olan alsın diye yazdım. Zararda olanlar içinde bekleyin dedim bu seviyelerdeki alımlar temkinli yapılmalı rsi göstergesi şişmiş durumda düzeltme yaparak yükselişler devam edecektir. xrp örnk dün 9,50 seviyesine yaklaştı bugün 8,70 lerde parça alınır

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

uzun vadede 3,70 üzeri kapanış sonrası 5,50 7,50 gibi hedefleri var ama kısa vadede ne olur bilemem

Halımızduman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Günaydın Volkan kardeş

0BeğenmedimŞikayet

Halımızduman ()

Volkan bu hafta çıkmam lazım chz den ev işimiz var cumaya kadar nolur grafıgıne bı bakarmmısın rıca etsem

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

bende tersteyim ve full nakitteyim buradan alım yapayım mı yoksa biraz daha mı bekliyeyim. anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Uzun sürmez aylardır zararda olanlar canımı kurtarayım diye kaçmaya başlayacaktır. Buda düzeltmeye sebep olur küçük bir düzeltme yapıp yükselişine devam eder.

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Tamam bekliyorum kardeşim

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hepsi daha eski gücünü bulmadı yükselişle onlarda kendine kulvar açar

Sinpaciencia için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

60 larinyoklamadanbdaha aşağı gideceğini düşünmüyorum

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

bu düzeltmenin bir süresi var mı? sizce nereden döner?

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Biliyorum kardeşim düzeltmede arttırabilir miyim diyorum

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

chz xrp eos bende duruyor duracak ta uzun vadeciler için daha öncede dedim sıkıntı yok bırakın kendi hallerine

0BeğenmedimŞikayet

Zeybekefe09 ()

Dost roketlşyprmuyuZ : ))

0BeğenmedimŞikayet

Sinpaciencia ()

Chz reef hot

0BeğenmedimŞikayet

Halımızduman ()

40 42 önemlı değil daha aşagısı olmasın yeter volkan rıca etsem chz ye bakarmısın bu hafta çıkmam laxım

0BeğenmedimŞikayet

urbem ()

Eyvallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

negatif uyumsuzluk başlamış diyorum negatif uyumsuzluk satış baskı oluşturur ondan atıyorum.

urbem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

spek hareket ettirmezlerse 40-42 leri geri yoklayacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

urbem ()

Anlamıyorum şimdi niye bu grafiği veriyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam dakikasında mı gidecek sanıyorsunuz günlük grafikteki durumlarda aylar haftalar alır bazen. bu grafik 2 ay önce atmışım yeni 45-46 gelmiş

Ynsasln27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halımızduman ()

Düşücek mi btc anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Yörük ben grafiğin durumunu paylaştım altlarda durumlar farklı olabilir. uzun zamandır detay bakmıyorum. Lakin btc bir noktadan sonra düzeltme yapıp yoluna devam edecektir.

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ynsasln27 ()

Hani niye gitmedi duzeltmeye?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

btc ile işlem yapanlar kar almalı en azında %50 kaçmalı alt coinler de grafiklerini kontrol etmek lazım. Ben sadece elimdekileri takip ediyorum uzun zamandır diğerlerine bakmadım. spek hareket edecekler vardır mutlaka

Sinpaciencia için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum