Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0844 15:46:04
EUR 34.9999 15:46:04
USD 32.2538 15:46:04
ALTIN ONS $2390.6150 15:46:04

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
20den bar aldırdığımda söylenmeyen kalmadı. Bak 2 hafta bile olmadı? 40dediik hedef verdik. 30 geldi :) sattım mı, hayır. Plana sadık olmayan sabredemeyen oyun dışı kalmaya mahkumdur.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yeniyatrmci ()

Insallah hocam

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bereket versin

Yeniyatrmci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeniyatrmci ()

Aynen o sekilde emirleri girdim hocam sagolun

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Aldığınız miktarların 2 katına yarısını satış emri girin hocam..

0BeğenmedimŞikayet

Yeniyatrmci ()

Aynen hocam dun yaptim konustugumuz gibi yuzde 10 yapti cidden

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam umarım konuştuğumuz gün yaptınız.. şuan yüzde on yaptı bile sepet

0BeğenmedimŞikayet

Yeniyatrmci ()

Hocam gunaydin iyisiniz umarim. Sepeti yaptik bekliyoruz bakalim insallah Kara da gececegiz

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bir sonraki boğa dönemi diyebiliriz

0BeğenmedimŞikayet

Yeniyatrmci ()

Hocam uzun olarak yil asonu hedef mi 5 yil projeksiyon gibimi

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Arzı çok fazla.. yüklü para girecek ki kar marjı yüksek olsun. Ona girecek para bahsettiğim sepete girse 10x gideri olur o yüzden çok tercih etmiyorum hocam

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Estağfirullah hocam

mefeefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam tron tRx hepsine göre. Çok Ucuz. kalmadı mi

0BeğenmedimŞikayet

mefeefe ()

sağol kardeş yorduk seni

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kısa ortada 11-12 . Uzunda 100 üzeri hocam

mefeefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mefeefe ()

kardeş omg hedefin nedir acaba belki daha önce soran oldumu bilmiyorum ama banada yazarmisin

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Profilimde detaylı inceledim hocam alım seviyelerinide girdim.

0BeğenmedimŞikayet

Yeniyatrmci ()

Hocam dedigimi gibi 20binlik ada satacagim sepet yapip carpi iki olunca yarisini satacagim daha önce den hbar flm ont omg sxp yazmisssinz sepet oneriniz Hangi coinler den esit mi paylastirmaliyim önerilerini e göre hareket edecegim bi de Hangi coine Hangi seviyeden alim emri girmeliyim

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Tl olarak 26200 e kadar indi ve alamadim full nakit bakiyorum suan arkasindan

Gündemim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gündemim ()

Eter usd 3100 lere gelmişti
Tl de 26600 dü inan aklıma geldin ama, belki daha düşer sebep olmayayım diye yazanadım sana

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Elim ayagim karisti alamadim hala kendime kizginim :(

Gündemim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeniyatrmci ()

Tamam hocam Ben bunu bi dusuniyim beceremeyecegimi dusunuyorum cunku artik

0BeğenmedimŞikayet

Gündemim ()

Dostum eter aşağı salmıştı biraz, sattığını almadın mı? Şimdi yukarda

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Binance tr kullaniyorum etiket icin simdiden tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Stablecoinde nakittir hocam.. detaylı inceleyip size yazacağım etiketleyerek

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Yapalim hocam full nakit biraz busd var

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

ahh hocam ah ne diyim ki :) umarım bu satıştan karlı çıkan taraf siz olmuşsunuzdur.. bitcoin 42655 üzerinde kaldığı sürece pozitiftir her düşüşte bir alım fırsatıdır. 46900 üzeri gün kapanışları 51100 getirir.. asıl satış yeri orası olmalıydı.. riski yönetmek plana sadık kalmak lazım. Buna inancınız var ise sizede sepet yapalım bir kısım nakit ile

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Hocam bana bir yol gosterin eth matic reef tutuyordum duzeltme olur diye full nakite gectim duzeltme olmadi. Cogu insan 47 ustu kapatmadikca boga yok diyor hakliolarak. alimlarimi tamamlamali miyim alcoinlerden.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ortalama yüzde elli içerdesiniz o zaman. Tek coinde full olmak çok sıkıntı. Evet adada iyi bir coin güzel yerlere gelir. Ama diğerleri çıkarken adanın çok gitmemesi size stres yaratır. Bunun için hep sepet yapmayı öneriyoruz.. basit bir örnek veriyorum 20bin daha zarar kes yapıp bunu bir sepet yaptığınız. Düşenide olacak yükselenide. Riski bölmüş olursunuz. Bu sepet 2x yapsa ve siz yarısını satsanız ana sermayeniz yani 20 bin ile yeni bir sepet yapabilirsiniz.. riski yönetmek önemli şeyler .. bunu yapamayacağınızı düşünüyorsanız daldan dala atlamamak en önemlisi olacaktır. Fakat ben sabırlıyım hedeflerim gelmeden satmam dokunmam derseniz 20bin nakit ayırın yani zararkes yapın. Onlada size yeni bir sepet oluşturalım ve hedefler gelene kadar bekleyin

0BeğenmedimŞikayet

Yeniyatrmci ()

Bi de 5400 ada disinda bir kez 60bin karimi cekmis Tim

0BeğenmedimŞikayet

Yeniyatrmci ()

Hocam Ana param 180bindi su an elimde yalnizca 5400 ada var. Cok yanlis hamlelerle bu kadar erittim. Tek coine ful girdim zarerkes yapayim dedim beceremedim. Inanin sulari yazarken utaniyorum. Sizin yol haritanizla insallah duze cikabilir miyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum