Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:18:13
EUR 34.7339 02:18:13
USD 32.5072 02:18:13
ALTIN ONS $2392.1450 02:18:13

Konu: durum...

Aziz7117 ()
Ons

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Analizcilerin hemen hemen hepsi düşüş bekliyor. Bu hafta 1725 ile 1750 bandında gezinebilir.

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Sen benim grafiklerden bununda atlamış olma, bak hep bahsettiğim iki üç formasyon takip ediyorum diye buda bir tanesi ve hedefler oluştu gibi, eğer dönüş 10-15 dolar ile bitmezse sanırım buna döneceğiz .. şimdilik temkinli olunmalı...

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Çok bir tepki beklemiyorum.1758-59 gördü 10-13 dolarlık bir tepkime var b nde sonra aşağıya,1700 ve onsun abartilari ile 1680 bile olabilir... ancak bu düşüş bittikten sonra iyi bir tepki olur bakicaz... hele bir gelsin

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Aziz bey hangi seviyeden tepki verip kaça kadar çıktıktan sonra nereye kadar düşebilir? Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

nasipten ötesi olmuyor inşallah daha iyi fırsatlar yakalarsın

Aresn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aresn ()

29k elim giti geldi alsamı diye 1.5 b. t. c. alıyordum cesaret edemedim yorumlardaki aglıyanlar korkutu beni

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aresn ()

abi 1678 sonraki dip bence 1720 sonrasında bir zirve o zirve ise son 1880 ötesi yok kimse kimseyi kandırmasın bence 2200 2300 diye bir rakam olmuyacak bu yılın tek zirvesi 1930 birdefa gördü 2 gürürmü bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

29k lardan beklediğim dönüştü ama 48 k ları asamazsa kademe kademe asagı bence ben önümüzdeki dönemlerde 13 k ları bekliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Sağa doğru çıkan oklar izah kutucu klarini gösteriyor sen rakamları nerden uydurdun... )))B düzeltmemimizi izah etmeye calistim grafikte... biraz dikkat lütfen . altta fibo düzeltmeler var olasılıklar, C düzeltme ya A eşittir, ya 1.618 olur, ya da 2.618 son bulur... iyi bak

0BeğenmedimŞikayet

Aresn ()

b. t. c baksanıza bir sabah kalktım %10 artmış şaka gibiya biti giti artık yükselmez dedikleri mal şimdi 45000 lerde geziyor ansun büyük oyuncuları şuan burda oynuyor en büyük oyuncusu abd zaten

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aresn ()

abi şaka gibisinya 1500 1200 havada uçuşmaya başladı inanıyormusun sen bu grafige

aşı bulundugunda bukadar karamsar degildin düne kadar 1930 üstü yok diyip düştügünde formasyonda terslik oldugunu söyleyen sen şimdi 1500 1200 grafik yayınlamısın gülekmi aglıyakmı bilemedim

grafigin sanki uzaydaki dipsiz kara delik gibi olmuş

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

1680 ikili dip yapabilir daha aşağı olursa 1590 lar olabilir ama ben 1680 den alıcıları bekliyorum oda 1760 lara kadar gelip durursa ons artık 1500 lere döner lakin gecerse yukarı devam eder

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum