Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:36:15
EUR 34.9839 23:36:15
USD 32.2051 23:36:15
ALTIN ONS $2414.8350 23:36:15

Konu: Gümüş Ons Aylık Grafikte Dip Yapmaya Giderse

Grafikteki en sağdaki sadece sanal bir çizimdir, ama yukarı aşağı hareketler ile fed eğer faiz arttırmaya devam ederse muhtemelen onsleri aşağı çekecektir. Buda aylık grafikte dip yapmaya kadar zorlayabilir ilerleyen yıllarda, uzun vadede oluşabilecek bir olay, tabi faiz yüksek olmaz ise... Bu sadece tehlikeyi görmeniz için atılmıştır... illa oraya kadar düşecek diye birşey yok. Şu an haftalık grafik dip yapmaya gidiyor, orda duramazsa devamı aylık grafikteki düşüşe geçecebilir ytd

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

altinkayali ()

Olumlu yapıcı yorumlarını okuyoruz ve dikkate alıyoruz değerli kardeşim. Çancıyı da hep uyarıyorsun :) Ben full günusteyim bugünlerde 6.90 veya 7.00 gibi tepki alımları olabilir mi yoksa aşağı mı salabiir. YTD olmadan.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kardeş benim 2 korkum vardı o da Wyckoff çalışması ve ters kelebek ihtimali. Yine de tam umutsuz değilim ama Wyckoff'un da asıl sorunu bu zaten umutlandırıp umutlandırıp kısa bir süre sonra fiyat söndürme.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Zaten birleşmeden önce sanki birleşecek gibi duruyordu 28000 ons iken dedimki bu ay son bir çıkış olur sonra dibe gidebilir, son çıkışları kaçırmayım diye durdum bekledim. Fakat o çıkış olmadan düşmeye başlayınca belki fakedir ha şurdan düzeltme olur ha burdan dedik ama düzeltme olmadığı gibi verilerde kötü geliyor, bunlar hayra alamet değil. Bir ara dedimki kafamda bir kötü senaryo var ama onun gerçekleşmediği için yazmama gerek yok demiştim. Grafik yetkisi yoktu o ara ama macd birleşince artık veriler gittikçe kötüye gidince, bunun üstüne birde dolar gerileme yaparsa hiç olumlu olmaz diyerek, yatırımı dahada riske atmak istemedim. Herkes için hayırlısı olsun, umarım tam dip yapmaya gitmez. Peş peşe 4 kez günlük grafikte orta seviyeden aşağı indi, haftalık grafikte dip yapmasınada çok az birşey kaldı. Gözle görünen birşey varsa oda şu an haftalık düşüşe geçtiği, o bitince durmazsa aylık düşüşe geçebileceği, kesin geçecek diye birşey yok ama benden uyarması sonuçta olabilecek bir senaryo dikkat etmek lazım. Ülkemin insanı zarar etsin istemem o yüzden uyarması benden, uzun vade beklerim diyen varsa bunu dikkate almayabilir, yeni alım yapanlarda dikkat etsin kısa vadede dolardan dolayı yukarı aşağı hareketler gene olacaktır, rasyo 70 den 60 kara düşse güzel çıkış bile yakalayabilir 50ye düşerse çok daha fazla çıkabilir. Ama böylede bir senaryo var rasyo sürekli yukarıda çıkabilir buda gümüşü uzun bir süre düşüşe geçirebilir ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aylık grafik pek hoş değil diyorsun yani. Hayırlısı nasip diyelim ama inecekse de bir yerlere hızlı inerse o zaman bi düşünmek lazım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Adınıza uygun şekilde gördüğünüzü yansıtmışsınız illede olur dememişsiniz. Onun için tarafsız bize kaybı durdur yaptırdı diye sonradan kimsenin suçlamaya saldırmaya hakkı yok.
@By_tarafsız_adam @M_yıldız ellerize sağlık, İmkansız diyemem ama bence çok zor.
Benim bakış açıma göre bayrak ya da flama inşaallah bir yerden kırılacak ve yukarı doğru sert bir şekilde yükseliş olacak. Altta bir sürü kuvetli direnç var oraları kolay kırabileceğini düşünmüyorum. Şu ana kadar da bu kadar zorlamaya rağmen çok güzel direnmiş arada tepki verip yükselmiş. Ne zaman nasıl olabilir bunun yorumunu da ustalar yapsın.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Gelmesini istediğimden atmadım bunu çıkış yaparken atacaktım vardı zaten aklımda hatta bir kere dedim ki kafamda kötü bir senaryoda var ama şu anlık böyle bir durum olmadığından gerek yok atmama demiştim ama artık aylıkta macd düşüşe geçmek için kesişti, bunun ne demek olduğunu anlatmama gerek yok yön aşağı demek ytd

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Richard wyckoff formasyonu yaz senin bu grafik ortaya çıksın :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnşaalah gitmez. Bana çok zor gibi görünüyor gene de eline emeğine sağlık benden like.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

2020 üzerinde bulunan ( ) cok manidardır . ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum