Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 08:09:41
EUR 34.7856 08:09:41
USD 32.3955 08:09:41
ALTIN ONS $2307.4750 08:09:41

Konu: hala kararını veremedı

⭐⭐__Deniz__ ()
Gram Altın

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Cok tesekkur edeeim zahmet verdim size. Hayirli geceler dilerim

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Gümüş 23.50ye gitme ihtimali var altın onsda 1750 yi kalıcı kirarsa sıkıntı..1670 lere kadar gidebilir.. 1765 üzerinde yükseliş trendi başlatmıştı hatirlarsaniz 2000 üzerine .. bı ara 1765 altına kalıcı düşmüştü ora güçlü direnç olmuştu uzun süre üzerine cikamamisti.. platin ons göstergelerde dipte çokta düştü aslında .. ayrisir mi yoksa diğerlerine uyarmı izleyip göreceğiz.. geçen sene 1830 1950 arası gidip geliyordu.. TL olarak 250 liraydı daha ne kadar yerden yere vuracaklar bunu .. 926 da regülasyon trend dibi oraya giderse ordan dönme ihtimalini yüksek görüyorum..

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Tesekkur ederim tum emtialar deissiniz platin de dahil ni buna ben anlamiyorym ama sanki altin ters bir hareket i mi var

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Evet onslar biraz sıkıntılı görünüyor.. dolarda güven vermiyo .. şu durumda bir tahmin yürütmek zor elimde gram varsa beklerim .. TL isem tüm emtialardan yarı paramla alırım.. yarisini da bekletirim

0BeğenmedimŞikayet

Kasıbeyaz ()

Ayıpsın kardeşime bak :)

Metince_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Onslarin cok daha asagi dusecegini yazanlat var usd de yukselse bile bir sekilde durdurulmaya calisacaktir. Adag8 cevirme ihyimali daha fazlami olur yada asagi gitmeden tekrar gram tl 495 ustunu bu ay gorme ihtimali varmi

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yönünü nere cevirecegine yukarı mi asssa mi

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Neye karar vermedi dusmeye mi cikmayami ?

1BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Doların yılı olmadığı bir senemi var her sene dolar yılı bizde yeterki doların olsun

sanatsanat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sanatsanat ()

bu yılın dolar yılı olduğu kesinleşti çıkışa geçince emtialardipten dönüşte yüzde elli ile gierilir

1BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Bende istiyorum :)

Kasıbeyaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Aynen kaderci bakisacisi dostum:))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

en guzelı kar vardır zarar yoktur . Allah ne veryosa razı gelmışşın ıste ne guzl .9

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kasıbeyaz ()

Lıke verildi :)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Sagol dostum 1.5 yıldır elimde kaşık bekliyorum:)))

1BeğenmedimŞikayet

Kasıbeyaz ()

Çok teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Kasıbeyaz ()

Teşekkür ederim kardeş

Sezerw için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

tesekkur ederım arkdsım hayırlısı olsun hakknda ınssllah nasıpte ne varsa kasıkta o ckr

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eline sağlık; 563 cok guzel ,445 cok acı olur :))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

487 assasında kalıcı olursa 445 gıtme ıhtımalı vardır 505 uzerı kalıcı olursa da 565.. suan sıkışma ıcınde

0BeğenmedimŞikayet

Sezerw ()

Grafiği anlamayanlar için açıklamalı paylasan hocalarda var onları takip edin

0BeğenmedimŞikayet

Kasıbeyaz ()

Emeğinize sağlık hocam ama keşke biraz anlasaydık daha faydalı olacaktı :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum